Skocz do zawartości
luk21pl

Forza Horizon 3 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko oprócz Porsche car pack, BM i HW oraz Mountain Dew car pack.

 

 

Mountain Dew car pack nie? Why :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie pecha. U mnie standardowo wszystko działa. Wróciłem z urlopu patch się ściągną i forza śmiga jak śmigała.

Albo mam takie szczęście do gier, albo mam po prostu dobrze skonfigurowany zestaw. Bardzo, rzadko mam problemy z grami, a jeśli już to bardzo małe. Pamiętam jak dziś jak na premierę gta v czy Wiedzimna 3 gdy co chwilę czytałem opinie o tym, że komuś wywala grę do pulpitu lub zawiesza, a ja grałem w najlepsze. Z forzą jest trochę inna sytuacja bo tu począwszy od premiery do dziś non stop ktoś ma problemy, ale ja nie potrafię tego rozgryźć. Gra po prostu działa mi i z DVR i z shadow play z trybem game mode on/off itd.

 

Nie mam problemów z żadną inną grą, najnowsze stery, wszystkie aktualizacje Windowsa zainstalowane, nawet BIOS zaktualizowałem do najnowszej wersji. Po prostu ta gra tak ma, a szkoda, bo zrozumiałbym jakbym grał na jakimś FXie od AMD, a gram na i5 + 1060, czyli pewnie najpopularniejsza para podzespołów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko oprócz Porsche car pack, BM i HW oraz Mountain Dew car pack.

Jeszcze Hoonigan Car Pack czyli ostatni. No i trzeba pamiętać, że w HW i BM też są dodatkowe auta, które można wykorzystać w podstawce jakby coś.

Edytowane przez luke555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mountain Dew car pack nie? Why :\

Ponieważ carpack zawarty w edycji Ulitmate obejmował tylko 6 pierwszych paczek samochodów, a pakiet Porsche i Mountain Dew wyszedł po pół roku od momentu wydania gry, czyli w momencie, gdy carpack "wygasł" :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoonigan Car Pack

? Też nie podchodzi pod tą wersję i trzeba nabyć osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale macie pecha. U mnie standardowo wszystko działa. Wróciłem z urlopu patch się ściągną i forza śmiga jak śmigała.

Albo mam takie szczęście do gier, albo mam po prostu dobrze skonfigurowany zestaw. Bardzo, rzadko mam problemy z grami, a jeśli już to bardzo małe. ...

 

Może to faktycznie kwestia szczęścia/pecha. Ale ja ogólnie też nie mam problemów z grami, wszystko mi zawsze działało jak należy. Nawet AC:Unity od dnia premiery działało bezbłędnie, nigdy nie miałem tych błędów, tak szeroko opisywanych w sieci.

Co do konfiguracji zestawu to myślę, że nie powinno mieć to większego znaczenia. Jeśli już, to gra może chodzić lepiej, lub gorzej w zależności od konfiguracji sprzętu.

 

Ja mam ostatnio podejrzenie, że problemy mogą mieć coś związanego z siecią lub serwerami Microsoftu. Mi się w tej grze całkiem często zdarza, że nie mam chwilowo dostępu do zawartości online. Ostatnio np. włączam grę i się okazuje, że nie mogę wybrać żadnego z samochodów z DLC. W garażu były, ale jak chciałem wybrać któryś z nich, to mnie przenosiło do sklepu, żebym znowu zapłacił.

Może to ciąg dalszy problemów ze Sklepem Microsoft, tak jak w przypadku niedziałającego, przez prawie miesiąc, Blizzard Mountain.

Edytowane przez FXmAniac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja na dodatki do Forza Horizon 3

w sklepie MS.

-50% – Przepustka samochodowa Forza Horizon 3 – 68,74 zł

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/przepustka-samochodowa-forza-horizon-3/9nblggh4t3fd?tduid=(87ed88c2f9de4c01747501e2b12680b9)(278693)(2208151)()()

-50% – Przepustka rozszerzająca Forza Horizon 3 – 81,24 zł

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/przepustka-rozszerzajaca-forza-horizon-3/9nblggh4t5ft?tduid=(87ed88c2f9de4c01747501e2b12680b9)(278693)(2208151)()()

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem Forze dziś i wywala do pulpitu po około 10 minutach gry, włączam od nowa i to samo;/ jest jakiś sposób na to?

Edytowane przez PabloWRz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowo...wyłączyć mikrofon w opcji systemu prywatność dla gry...lub może być coś innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak aktywowac Hoonigan car pack? Mam zainstalowany i na PC i na Xone ald nie w grze ani widu ani slychu... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś po za garażem to w menu pauzy masz dlc i chyba tam lub w pakietach samochodów będziesz miał,czy jakoś podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś pobrałem ze sklepu windows 10 forze horizon 3 i gra działa ale pokazuje sie ten znany błąd szary ekran i wywala do pulpitu nie wiem co jest grane próbowałem wyłączać ten mikrofon ale to nic nie dało mój sprzęt i5 3450 gtx 970 16gb ram ustawienia ultra w grze 1080p windows 10 najnowszy nie da sie grać po 10 minutach ciągle szary ekran i wywala do pulpitu pomoże mi ktoś ??? wersja gry 1.0.95.2 to jest najnowsza ?? pomoże mi ktoś z tym błędem?

Edytowane przez pawel1902

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie ultra? może zjedź z ustawieniami na wysokie...nie wyłączyłeś WU czasami?...wyłącz tryb gry w i mikrofon dla gry w windzie.

 

Edit.

Wchodzę dziś w forzę,dom aukcyjny a tam komunikat...

"Twój tag gracza ma zablokowaną tę funkcję.Aby uzyskać więcej informacji na temat warunków i umowy o świadczeniu usług Xbox live wejdź na www....itd."

Dodatkowo nie mam aktywnego klubu ani swojej witryny i w wiadomościach:

"Zespół członków społeczności Turn 10...czas trwania 149:47:00...blokada do 12.09.2017...Twój tag gracza ma zablokowaną tę funkcję.Aby uzyskać więcej informacji na temat warunków i umowy o świadczeniu usług Xbox live wejdź na www....itd."

Kiego się tak porobiło? chyba nie chodzi o to: :hmm:

post-225448-15047020065265_thumb.jpg

post-225448-15047020463132_thumb.jpg

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows update włączone cały czas tryb gry wyłączony tak samo mikofon tez wyłączony czemu jesteś taki ździwiony że ultra ustawienia ?? przecież normalnie gra dział 50 - 60 fps ciągle dlatego ultra dalem potem zmienie na niższe ustawienia pokombinuje coś przecież nie może co chwile wywalać mnie do pulpitu dałem za tę gre 240zł....... a co teraz ciągle błędy mam mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się dziwię że u mnie na podobnym sprzęcie na ultra nie idzie a głównym problemem w takim wywalaniu był mikrofon jeśli wierzyć forom internetowym i mojemu przypadkowi...gdzie ten mikrofon wyłączyłeś? trzeba w opcjach prywatność dla gry...drugie to czy masz wszystkie dodatki wgrane,net frameworki,dx i inne tego typu pierdoły które są potrzebne grze.

Ja ze swej strony chciałbym się dowiedzieć dlaczego dostałem bana od społeczności i chyba trafiłem ze zdjęciami bo:

"Większość zakazów występuje z powodu niedopuszczalnego zachowania lub treści, takiego jak niecodzienna dekoracja w samochodzie. :E W pierwszym przestępstwie gracz otrzymuje czasowy zakaz korzystania z tej funkcji, zazwyczaj kilka tygodni. Późniejsze wykroczenia doprowadzą do tego, że ta druga tymczasowa lub nawet trwała zakaz." tłumacz google... :kwasny:

Nie rozumiem tylko dlaczego nie ma info konkretnie za co...bo niby skąd mam wiedzieć.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows 10 Ustawienia zakładka prywatność potem mikrofon z lewej strony i mam wszystko wyłączone.

 

Tak samo na dole gdzie jest zegar to naciskam ppm na dźwięk zakładka nagrywanie i też wszystko powyłączone wszystkie mikrofony

 

Tak net framework visual c++ i dx wszystko mam bo każda gra działa ta też tylko te wywalanie do pulpitu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony chciałbym się dowiedzieć dlaczego dostałem bana od społeczności i chyba trafiłem ze zdjęciami bo:

"Większość zakazów występuje z powodu niedopuszczalnego zachowania lub treści, takiego jak niecodzienna dekoracja w samochodzie. :E W pierwszym przestępstwie gracz otrzymuje czasowy zakaz korzystania z tej funkcji, zazwyczaj kilka tygodni. Późniejsze wykroczenia doprowadzą do tego, że ta druga tymczasowa lub nawet trwała zakaz." tłumacz google... :kwasny:

Nie rozumiem tylko dlaczego nie ma info konkretnie za co...bo niby skąd mam wiedzieć.

Tak się kończy śmieszne politykowanie w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej no bez przesady teraz pograłem 3 minuty dosłownie i szary ekran i pulpit.......

Edytowane przez pawel1902

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak się kończy śmieszne politykowanie w grze.

Panie gdzie tam widzisz politykę :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to miało być? Żart? :E

Kogo obchodzi "patriotyzm" w grze? A do tego w ścigałce. :D

Trzymać politykę i ideologie z dala od gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzi co masz na aucie naklejone...przecież to ściganka i przy tej szybkości nie widać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...