Skocz do zawartości
luk21pl

Forza Horizon 3 PC

Rekomendowane odpowiedzi

Już ze dwa razy była dostępna w promocji w oficjalnym sklepie, bez kombinowania z jakimiś być może trefnymi kontami.

Kupiłem w święta za 155.

 

Ogólnie nie miałem jeszcze czasu dłużej przysiąść, ale gra sprawia dobre wrażenie.

Drażni trochę to, że w zasadzie każdy samochód można robić jak się chce. Z niesamowitego muła można tuningiem zrobić coś co leci 300+.

No i za łatwo zdobywa się kasę, nie ma większej trudności zarobić na naprawdę mocne auta.

Powinno to być IMO trochę bardziej zestopniowane, tak, żeby w miarę dłuższej gry zdobywać coraz szybsze i lepsze pojazdy.

Edytowane przez dzb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thorns

Mocne auto nie koniecznie znaczy dobre, zrobić można łatwo, ale dobry tuning to już co innego

Najważniejsza jest technika jazdy. Śmiać mi się zawsze chce jak "młodziaki" robią mocne, szybkie auta bez dobrych hamulców i sterowności

Na starcie wszystkich wyprzedzają na na pierwszym ostrzejszym zakręcie lądują poza trasą lub na bandzie, albo co najbardziej wkurzające na "Tobie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie auta ulepszam maksymalnie do danej klasy.

 

Jak ktoś ma golda to jest obniżka na car pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drażni trochę to, że w zasadzie każdy samochód można robić jak się chce. Z niesamowitego muła można tuningiem zrobić coś co leci 300+.

To akurat jest dobre, bo po pierwsze tuning nie powinien mieć żadnych ograniczeń, po drugie można porywalizować starymi autami z nowszymi.

No i za łatwo zdobywa się kasę, nie ma większej trudności zarobić na naprawdę mocne auta.

Powinno to być IMO trochę bardziej zestopniowane, tak, żeby w miarę dłuższej gry zdobywać coraz szybsze i lepsze pojazdy.

Jak ktoś chomikuje kasę na klika-kilkanaście wybranych pojazdów od samego początku gry to może nie ma problemu. Żeby zarobić na wszystkie auta to trzeba wyjeździć spokojnie ponad 100h na wersji standardowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie irytuje losowy ruch drogowy w strefach driftu? O ile te zwykłe samochody są ok to ciągle krążące driveatary są uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było to denerwujące, w kilku strefach skutecznie utrudniało zdobycie 3 gwiazdek. Te głupkowate drivetary powinny je omijać z daleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na i7 spróbuj wyłączyć w koligacji dla procesu forza cpu_0. Z tego co ludzie piszą na forach w ponad 90% przypadków powoduje to wzrost minimalnego fpsu. U mnie też to działa. Wtedy 7 wątków jest równomiernie obciążonych. A przy włączonym pierwszym rdzeniu właśnie tak jest, że jest masakrowany.

Do tego jak jeździsz z widokiem z wnętrza auta to tak średnio w zależności od miejsca jest 15-30% większy fps niż z widoku za auta.

DZieki za to, teraz jak kamień jest w miescie 60 fps masax8 wlaczylem, nawet nie drgnie ponizej 60 fps

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DZieki za to, teraz jak kamień jest w miescie 60 fps masax8 wlaczylem, nawet nie drgnie ponizej 60 fps

Czy taka modyfikacja ma sens tylko na i7 czy i5 też będzie miała z tego korzyści?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy taka modyfikacja ma sens tylko na i7 czy i5 też będzie miała z tego korzyści?

 

Patrząc po użyciu procesora na moim sprzęcie , ta modyfikacja zadziała tylko na i7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na i7. Na innych procesorach intela jak i5/i3 można popróbować zmieniać priorytet procesu. Nawet warto sprawdzić priorytet low/niski bo przez pewien czas po premierze pomagało to o dziwo na niektórych konfiguracjach, ale na jakich i dla czego to pomagało to nie wiem. Tak ludzie pisali na zagranicznych forach.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Niedawno był news o niezabezpieczonej wersji forzy.

Mój link

Z tego co czytałem wersja developerska forzy jednak jest na necie. Myślałem, że nikt "nieodpowiedni" nie ściągnął.

Jest jeden problem. Wszystko zapisuje się u ms w chmurze a konta z grą są oflagowane więc kwestia czasu kiedy MS jednym ruchem wytnie wszystkie te konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link

Poczekamy zobaczymy, może z 5%  zwiekszy wydajność :)

Zrobiłem dzisiaj (04.02 :D) pierwszy raz ten wyścig Goliath, najpierw jedno okrążenie ale brakło mi z 1km do zmieszczenia się w czasie :D i tak sporo dostałem, tyle że jechałem E63 AMG, potem znowu ktoś odpalił i dał 2 okrążenia i wybrałem Lambo co dostałem za free (Cutach coś tam coś tam) jako że było HE to myślę że spróbuje. 

Cholera jak to się dobrze trzymało drogi w porównaniu do Merca :D dwóch kolesi wyszło bo się obijali na początku więc mogłem te dwa kółka skończyć (26min) w ~40min nabiłem z 5-6 poziomów, tyle to ja ostatnio w kilka dni robiłem :D Calkiem fajna trasa, jako że ostatnio "skończyłem" grę bo miałem już ten wyścig ze sterowcem, ale i tak jeszcze jest tego od groma do jeżdzenia i 2 festiwale do wymaksowania, to taki wyścig na pełnym chill-oucie jest całkiem spoko :)

Jedna kwestia mnie zastanawia, bo nie grałem sporo więc ostatnio jak odpaliłem miałem sporo różnych wiadomości, w tym kilka o darmowych autach, wspomniane wcześniej lambo oraz inne:

Mój link

 

Dostałem za free auto którego nie mogę użyć bo za każdym razem jakiś błąd serwerów wyskakuje, zapewne dlatego że jest to auto z DLC (ta ikonka strzałki) którego oczywiście nie mam bo żadnego nie kupuje.

Jaki jest sens rozdawania auta komuś kto nie może z niego skorzystać?scratchhead.gif

Już się wyjaśniło :)

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem problem z podłączeniem się do sesji online.

Następnego dnia połączyło mnie bez problemu, ale pomyślałem że zacznę grzebać :)

Po ustawieniu portów wg supportu microsoftu aplikacja wywalai mi takie cos:

Mój link

 

Kiedy na routerze nic nie ustawie jeśli chodzi o przekierowanie portów aplikacja daje mi taki komunikat:

Mój link

 

Co mogę robić nie tak? Niby porty odblokowane to komunikat jakby wszystko było poblokowane, nic nie ruszam to niby jest ok ale nie do końca.

 

Jeszcze jeden problem:

 

Czy też tak macie że tych flar nie widać? ostatnio jechałem wyścig i przy 3 ominięciu checkpointu zacząłem się zastanawiać co jest grane.

Przy wyścigach ustawiam kamerę ze środka a podczas wolnej jazdy z zewnątrz.

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , wywala mi grę do pulpitu .

Wyłączam mikrofon w systemie , wszystkie dzwięki w ustawieniach systemu , nic...

Sterowniki aktualne , instalowałem te do Forzy specjalne z AMD , też nic nie daję .

 

Specyfikacja kompa :

PROCESOR : AMD FX8350 (tyle pamiętam)

KARTA GRAFICZNA : AMD RADEON R9 280x 3GB

RAM : nie znam nazwy i tych danych różnych ale 16 GB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno był news o niezabezpieczonej wersji forzy.

Mój link

Z tego co czytałem wersja developerska forzy jednak jest na necie. Myślałem, że nikt "nieodpowiedni" nie ściągnął.

Jest jeden problem. Wszystko zapisuje się u ms w chmurze a konta z grą są oflagowane więc kwestia czasu kiedy MS jednym ruchem wytnie wszystkie te konta.

 

Właśnie scrackowali. Trzeba mieć aktywny dev mode w windowsie i tyle. Gra odpala. A jak nie odpala to trzeba anulować update z microsoft store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Właśnie scrackowali. Trzeba mieć aktywny dev mode w windowsie i tyle. Gra odpala. A jak nie odpala to trzeba anulować update z microsoft store.

 

Nie skrakowali.

To bypass. On jest powszechnie dostępny od 22-23 stycznia.

Pozwala na granie w wersję ze wszystkimi samochodami i BM do czasu aż microsoft przestanie pozwalać.

Jak pisałem save zapisują się w chmurze na koncie MS i wymagane jest połączenie z kontem. Jakby tego nie było to można mówić o scrackowaniu gry.

Zabezpieczenia od MS nie zostały złamane i nic nie zapowiada, że zostaną w najbliższej przyszłości. To teraz to co najwyżej ciche przyzwolenie MS. W końcu ich szef mówił, że zawsze mieli freemium.

Jak będą chcieli to skończy się granie jak pisałem.

Edytowane przez kieros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry przychodzę tu taj z pytaniem na temat Forzy Horizon 3 (nwm czy to dobry dział ale raczej nie. Lecz nwm gdzie to napisać)

I tak Włączam Forze załaduje się wszystko itp jedzę sobie wyścigi i po 10/15 minutach gry wyłącza się i nie wiem jak to naprawić

Zaktualizowałem wszystkie sterowniki wyłączyłem mikrofon piorytet itp zmieniałem lecz to nic nie daje

Macie jakieś pomysły ??

Tak to wyglondą https://www.youtube....h?v=jVnFJrp9HzM Sory że tak tnie lecz nie wiem dlczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry moze napisz to tam gdzie zassales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ms nie pozwala na takie rzeczy. Z tego co wiem wszystko działa jak powinno. Foeza złamana i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówcie, że na tej "lewej" Forzie działa również multik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Ms nie pozwala na takie rzeczy. Z tego co wiem wszystko działa jak powinno. Foeza złamana i tyle.

Brednie.

Sam MS udostępnił przypadkowo niezabezpieczony build czyli ten na którym można grać. Wystarczy poczytać na necie.

Żeby na nim grać potrzebny jest stały dostęp do neta więc gra nie została w żaden sposób złamana.

Im więcej osób będzie grać na pirackiej wersji tym jest wieksza szansa, że MS szybciej zareaguje. Jak pisałem to tylko od nich zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Może ktoś pomoże jak wygrać to auto w forzathone? Jechałem ze znajomym jeden wyścig , jechałem wyścig wyszukany z innymi graczami jechałem holdenem tym którym trzeba, a auta dalej nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ukończyć przygodę online, składają się na nią 4 wyścigi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupie od Janusza za 15 zł to mogę mieć jakiś problem z windowsem? Jakiś ban? To te wersje o których pisaliście wyższej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...