Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fgov

Komputer 2600/2700

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje komputera z bardziej wydajniejszym procesorem i5 6500+ i dobrą jakością audio (chyba jakaś dobra płyta główna). Chcę zmieścić się w kwocie 2600/2700, bez żadnego oc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabsze gry (gram głównie w cs'a (1,6, cs;s, cs;go), bf3, tf2, MicroVolts). Chciałbym:

 

Procesor (minimum i5 6500)

Płyta główna (z dobrym audio - mam teraz pytanie) Jest sens inwestować w droższą płytę główną z lepszym audio jak mam kartę dźwiękową na USB z słuchawek Logitech G430? Bo jeżeli nie to już można by było odpuścić większy wydatek, ale nie znam się na tym)

 

Słabszą grafikę - Coś pewnie GTX 750 Ti +

Ram: 8gb

HDD: 500GB wystarczy

SDD: Dokupię później

Nagrywarka: Niepotrzebna

System: Niepotrzebny

Obudowa: Mam na oku SilentiumPC

Zasilacz: Pewnie Antec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kartę dźwiękową na USB, to karta dźwiękowa na płycie głównej jest bez znaczenia. Możesz spokojnie kupić najtańszą płytę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poprosiłbym Was o jakiś koszyk z serwisu morele, uwzględniając to co tam poprosiłem/wymieniłem. Z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intel 6600

msi 950

wd blue 1 tb

regnum rg3

corsair 450

asrock h110m

kingston 8 gb

2647 złożenie i wysyłka za free, kwestia wpisania x98ty2az+dostawa w komentarzu

 

intel 6600

msi 950

wd blue 1 tb

regnum rg3

corsair 450

asrock h110m

kingston 8 gb

2647 złożenie i wysyłka za free, kwestia wpisania x98ty2az+dostawa w komentarzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Jeżeli zejdę cenowo z zasilacza, obudowy na:

 

Obudowa SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black Midi-Tower, Czarny (SPC143)

Zasilacz Antec VP 500 - 500W

 

I zmniejszenie dysku do 500gb to lepiej będzie kupić wydajniejszą kartę czy ram? Zakup planuję stopniowo i na koniec kupuje GPU (około początku lipca), jednak już bym chciał mieć bo zamawiam co parę dni po części. Nie wiem czy nowe karty graficzne, które mają wejść na rynek mogą zmienić wygląd mojego zestawu. Bardzo proszę o wypowiedzenie się i objasnienie mi tego wątku. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie. Jeżeli zejdę cenowo z zasilacza, obudowy na:

 

Obudowa SilentiumPC Regnum RG1 Pure Black Midi-Tower, Czarny (SPC143)

Zasilacz Antec VP 500 - 500W

 

I zmniejszenie dysku do 500gb to lepiej będzie kupić wydajniejszą kartę czy ram? Zakup planuję stopniowo i na koniec kupuje GPU (około początku lipca), jednak już bym chciał mieć bo zamawiam co parę dni po części. Nie wiem czy nowe karty graficzne, które mają wejść na rynek mogą zmienić wygląd mojego zestawu. Bardzo proszę o wypowiedzenie się i objasnienie mi tego wątku. Dziękuje.

To nie lepiej ten miesiąc przebiedować na integrze? Do tego pchać się w dysk 500 po to tylko by oszczędzić 40 złotych? Weź RG3 bo to dużo lepsza buda, Antek VP tez jest spoko, ewentualnie Vero 600W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mogę przykutasić i jako ostatnią zamówić grafikę, tylko moje pytanie brzmiało czy w tym budżecie załapie się na coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...