Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to fakt, mam wrażenie ze wersja z płyty bez żadnego patcha była jakoś ostrzejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda i działa God of War na PS5 po Patch'u dla Next-Gena

 

Przedsmak tego co może nas czekać w kontynuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ilość minusów przez psychofanów Szony mnie śmieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłbym chętnie jeszcze raz w 4K@60 ale płacić drugi raz i to 219 :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś podać chronologicznie,  jakiej kolejności grać poszczegolne części ? Mam na myśli GoW 1, 2, 3, Asciension, Chains of Olympus i Ghost of Sparta, 2018 ? Na necie widziałem tylko kolejności wydania, ale słyszałem, że Ascension zaczyna się jeszcze przed jedynką. No i w ogóle warto grać w te dwa ostatnie, skoro to spin offy ?

Edytowane przez HDR'o
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

God of War: Wstąpienie , God of War: Chains of Olympus,  God of War , God of War: Duch Sparty , God of War 2 , God of War 3.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że god of war 1 i 2  nie mają polskich napisów narazie je sobie odpuszczam , pytanie czy warto rozpocząć serię gow od najnowszej części czy mogę sobie od gow3 remaster rozpocząć ?

P.s są jeszcze jakieś inne części które mają polskie napisy i wyszły na PS4 lub PS3 ?

Edytowane przez voltq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.04.2022 o 12:07, voltq napisał:

Jako że god of war 1 i 2  nie mają polskich napisów narazie je sobie odpuszczam , pytanie czy warto rozpocząć serię gow od najnowszej części czy mogę sobie od gow3 remaster rozpocząć ?

P.s są jeszcze jakieś inne części które mają polskie napisy i wyszły na PS4 lub PS3 ?

Zacznij sobie od Remastera 3 ja tak właśnie ograłem a później już ten nowy God of War 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.04.2022 o 12:07, voltq napisał:

Jako że god of war 1 i 2  nie mają polskich napisów narazie je sobie odpuszczam , pytanie czy warto rozpocząć serię gow od najnowszej części czy mogę sobie od gow3 remaster rozpocząć ?

P.s są jeszcze jakieś inne części które mają polskie napisy i wyszły na PS4 lub PS3 ?

Nie, innych części nie ma. Seria na nasz rodzimy język została przetłumaczona od trzeciej części w górę. Tak wiec tytuły z PS2 i PSP nie są w wersji PL.

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.05.2022 o 00:22, azgan napisał:

Zacznij sobie od Remastera 3 ja tak właśnie ograłem a później już ten nowy God of War 

Tak zrobiłem, skończyłem właśnie gow 3 i jestem zachwycony, teraz odpalam gow 4 czy nordyckiego gow nie wiem jakiej terminologii używać, szkoda że gow 1 i 2 i te części na PSP nie mają polskich napisów bo bym chętnie ograł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiliście wszystkie aktywności poboczne czy tylko przysługi warto zrobić, bo gra skończona przysługi skończone i nie wiem czy szukać reszty czy coś fabularnie będzie czy zwykłe znajdzki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, voltq napisał:

Robiliście wszystkie aktywności poboczne czy tylko przysługi warto zrobić, bo gra skończona przysługi skończone i nie wiem czy szukać reszty czy coś fabularnie będzie czy zwykłe znajdzki 

Jak skonczyles fabule to reszta to tylko zapychacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...