Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oprawa jest niestety nierówna, co widać w późniejszych etapach. Wyraźnie nie poziom Horizona nchoćby, przynajmniej od strony całokształtu, szczegółom niespecjalnie mam zamiar się przyglądać. Za to system walki nabiera rumieńców wraz z rozwojem postaci.

 

Otwarty świat ładniejszy niż liniowiec? Guerilla games pozamiatalo kompletnie :P

 

Jutro ocenie, tak się składa że mam wszystkie ekskluziwow sony na ps4 pro w domu na dysku, i aktualnie ogrywam frozen wilds (który notabene pozamiatal mną dosztetnie jeśli chodzi o grafikę 4k hdr śnieżne etapy )

I dodatek do Uncharteda 4 również jest przeze mnie ogrywam 3 x

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny jest ten motyw dynamiczny, zaś sama gra to ósmy cud świata.

 

IMG_20180420_081704200_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Euro AGD świetna promocja, do zakupu konsoli God od War za 1 zł. Najtańsza konsola za 1099 łapie się do promocji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fap-zone tu... Ile wy macie lat? :D

 

Gdyby ktoś szukał dobrej ceny to w Ole Ole można dorwać za 199zł przy płatności Visa Checkout (kod rabatowy VISA50).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wrzucili na oleole? Rano jeszcze nie było :)

 

Ja chyba wezmę konsolę + GoW za 1 zl. I tak młodemu muszę kupić na komunię :E

 

FC5 w folii odkupilem od kogos w dniu premiery za 150 zł, bo też miał w dodatku do konsoli. Ceny powinny spaść dość szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Ładnie ucięli grafikę względem pierwszym prezentacji, jak ktoś siedzi kilka metrów od ekranu, telewizora to nie rzuca się to w oczy tym bardziej, że akcja jest dynamiczna, ale na tym zdjęciu wygląda to w okolicach 2000 roku

image.jpg

Edytowane przez myszka91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wreście kurier przed chwila przyjechał i można grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę czekać do wieczora, nie pamiętam kiedy tak czekałem na grę single player..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś widział już polską wersję limitowaną? Interesuje mnie czy jakiś "debil", bo inaczej nie można go nazwać wpakował na front znaczek "gra w polskiej wersji...", tak jak to wygląda na wizualizacjach w internecie?

Edytowane przez kedar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

pytanie za milion punktów. Czy gra jest w angielskiej wersji czy muszę się męczyć z polskim dubbingiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zmiata wszystko co do tej pory widziałem, Uncharted 4 wygląda jak ubogi krewny, niesamowite walki, świat, muzyka, cała fabuła i klimat, w coś tak genialnego jeszcze nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Ta gra zmiata wszystko co do tej pory widziałem, Uncharted 4 wygląda jak ubogi krewny, niesamowite walki, świat, muzyka, cała fabuła i klimat, w coś tak genialnego jeszcze nie grałem.

ku#$@ miałem czekać aż się pojawią używki na allegro...

 

to jest wersja EN z napisami? Czy tylko dubbing?

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyboru do koloru, masz i dubbing i napisy z oryginalna wersją językową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka wciąga jak bagno, gdyby nie to że musiałem iść do roboty "na chwilę" to bym dalej siedział i grał. :cool:

 

Już wiem jak spędzę ten łykend :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra konstrukcją świata przypomina Rise of the Tomb Raider mamy tutaj nieco bardziej otwarty charakter mapy. Graficznie w mojej ocenie to poziom Uncharted 4: A Thief's End lecz diabeł tkwi w szczegółach a te zachwycają. Mamy całkiem przyjemną dla oka destrukcje otoczenia, deformację śniegu, liczne efekty cząsteczkowe, kapitalne modele postaci z oddzielnymi warstwami ubrać reagującymi na otoczenie, świetnej jakości textury, co prawda landscapy nie są tutaj tak okazałe jak w Horizon Zero Dawn ale za to nadrabiają projektem artystycznym. Motion capture, wszystkie animacje oraz sama walka to prawdziwa uczta dla oczu wszystko odbywa się niesamowicie płynnie nie wybijając nas z immersji. Gra od samego początku mocno angażuje w fabułę co w połączeniu z kapitalnie oddanymi relacjami Kratosa oraz jego syna sprawia wrażenie niezapomnianej przygody. Należy też wspomnieć o znakomitej ścieżce dźwiękowej która buduje gęstą atmosferę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do momentu gdzie ubile trolla i na tym zakończyłem i musze do roboty iść ja p ale potem chyba w nocy mnie żadne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ale fap-zone tu... Ile wy macie lat? :D

 

Gdyby ktoś szukał dobrej ceny to w Ole Ole można dorwać za 199zł przy płatności Visa Checkout (kod rabatowy VISA50).

Ja właśnie kupiłem w tej promocji z Visą.

 

Wszyscy się tak zachwycają to zobaczymy z czym się to je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis odebralem w media markt swojaja kopie edycji limitowanej w dosc dobrej cenie 279zl. jak odbieralem gre to na polkach braklo a do odbioru czekalo duzo edycji kolekcjonerskich i mnostwo kopi zamowionych przez neta. robilo wrazenie takie zainteresowanie. usiade dopiero wieczorem bo gram z kobieta po pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą genialną relacją ojciec-syn bym nie przesadzał. Sprawnie, ale dość przewidywalnie poprowadzona, brakuje tutaj do poziomu TLoU.

 

Muzyka jest świetna, choć brakuje nieco bardziej nordyckich motywów. Dźwięk pierwsza klasa.

 

Podoba mi się feeling Kratosa - to jak atakuje, jak się rusza czy rzuca toporem. Czuć na każdym kroku, że to konkretny madafaker. Walka, jak wspominałem, nabiera coraz większych rumieńców wraz z rozwojem postaci.

 

Lokacje są raczej małe i dość mocno zapchane, ale to grze służy. Nie wciskano na siłę otwartego świata, stawiając na huby, mniej lub bardziej rozciągnięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie sciaga patch 1.10 ma 1.8gb a w necie pisza o patchu co ma ponad 6gb?? o co chodzi??

 

ps: a pobralo jedno i sciaga teraz ten drugi patch.

 

jak oceniac dubing?? nie wiem jak odpalic :D

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak odbieralem gre to na polkach braklo

 

Niewykluczone że zabraknie pamiętając co się działo z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PS4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mówicie aby dzisiaj iść do sklepu i nie czekać do jutra :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w saturnie i euro to gier bylo na peczki na polkach (mowa o Warszawie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...