Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Skończyłam wczoraj, świetna przygoda, tylko end content mi nie leży, Valkyrie bardzo potwarzalne i w porównaniu z resztą gry walki bardzo nie fair, a dodatkowa arena we mgle jest strasznie irytująca. Ale cała gra rewelacja, mam nadzieję, że będzie DLC

 

Muszę cię zmartwić, ale GOW nie otrzyma żadnych DLCków.

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2018-05-05-god-of-war-nie-otrzyma-fabularnych-dlc

Edytowane przez TitoBandito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo jak widać z opisu krain w obracanej maszynerii, wciąż jest kilka, które po prostu są (zablokowane przez Odina), ale nie ma do nich dostępu. Z drugiej strony te niedostępne, z tego co czytałem w mitologii nordyckiej, przedstawiają średni potencjał fabularny (przynajmniej tak mi się zdaje). Z trzeciej strony :E autorzy i tak dość mocno się napracowali nad grą i należy się cieszyć, że nie próbują wycinać zawartości z gry i sprzedawać jako oddzielnych DLC za dodatkową kasę. Jest to w sumie uczciwie w stosunku do graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Jeden z raków branży, czyli DLC nie będzie a Wam smutno? shocked.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są DLC i DLC, dodatki do Wiedźmina 3 były wyborne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Dodatki dodatkom nierówne, pisanie o raku branży jest więc nie na miejscu. Było sporo DLC, które dawały radę nie mniej niż podstawka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j.w. Dobre DLC, jak choćby te z Wiedźmina 3 czy Far Harbour z Fallouta 4 są warte kasy i nie są wyciętymi z premedytacją fragmentami gry sprzedawany oddzielnie. Ale może Studio Santa Monika da się jeszcze przekonać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Są DLC i DLC, dodatki do Wiedźmina 3 były wyborne.

Wiem o tym, ale...

 

No właśnie. Dodatki dodatkom nierówne, pisanie o raku branży jest więc nie na miejscu. Było sporo DLC, które dawały radę nie mniej niż podstawka.

ale... fajnie by było jakby "Serca z kamienia" i "Krew i Wino" były w podstawce, co? wink.gif

 

Ja uważam że DLC to rak branży, kiedyś kupowało sie gotowy produkt. Cieszę się że nowy God of War to taki singleplayerowy rodzynek. Brawa dla Santa Monica thumbup.gif

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale... fajnie by było jakby "Serca z kamienia" i "Krew i Wino" były w podstawce, co? wink.gif

W podstawce? Przecież w przypadku dodatków do W3 wyraźnie widać, że nie były wycinane z gry, a tworzone dopiero później. Jakim cudem miałyby się znaleźć w podstawce, zwłaszcza Krew i Wino, robiące w zasadzie za osobną grę? Bez przesady. Co innego takie DLC, co innego choćby From Ashes do ME3, gdzie bezczelnie wycięto z pełnej gry fabularnie ważny wątek i oferowano na premierę za dodatkową opłatą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie DLC nie równe DLC. Te dla W3 to perełki, prawie jak oddzielne gry. W GoW sami zostawili furtkę i z miłą chęcią bym do tej kompletnej gry dostał jeszcze DLC, bo możliwości są jak najbardziej aby je dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczepiliście się tego Wieśka 3. To były fajne DLC, przyznaję ale oprócz W3, nie przychodzi mi do głowy żadne inne DLC z którego zakupu byłbym zadowolony. Nawet "Left behind" do TLOU mnie zawiodło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie oszukujmy sie bo poza wiedzminem to inne dlc leza i kwicza. na tyle wydanych gier wiedzmin to umalek wszystkich gier. i nadal nie rozumiem jak mozna no stop wieska porownywac do gow...nie ujmujac zadnej grze ale porownanie be sensu bo to calkiem inne gry.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sięgając pamięcią wstecz znalazłoby się jeszcze kilka tytułów: Deeper Dungeons, wszystkie dodatki do gier w Blizzarda (no może poza SC2, bo tu dzielenie gry na 3 części mi się nie podobało). Ale faktycznie tytułów, w których dodatki faktycznie coś wnosiły do gry i nie sprawiały wrażenia wyciętych z podstawki jest jak na lekarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że DLC to rak branży, kiedyś kupowało sie gotowy produkt. Cieszę się że nowy God of War to taki singleplayerowy rodzynek. Brawa dla Santa Monica thumbup.gif

 

To ma sens, ale tylko wtedy, gdy można od razu wykorzystać wszystkie pomysły i wrzucić je do gry. Problemem tutaj jest fakt, że spora część deweloperów specjalnie zostawia dziury w grach i już od samego początku planuje DLC o konkretnej zawartości, jeszcze przed premierą podstawki. Do takich zagrywek można się już przyczepić. Inaczej jednak wygląda sytuacja, gdy gra jest w pełni skończona, a potem twórcy zamiast tworzyć następną część wolą dodać coś do obecnej, bo ma np. bardzo aktywną społeczność online. Tutaj nawet gracze woleliby DLC od następnej części, która podzieli społeczność i odrzuci pierwszą część w niepamięć.

 

Ogólnie to DLC / Dodatki/ Rozszerzenia do starszych gier miały o wiele więcej sensu i były bardziej uczciwe. I to właśnie DLC z W3 są też w podobnym stylu. Teraz zbyt wiele firm wykorzystuje fakt naiwności graczy, zarówno na mikrotrasakcjach jak i słabych DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mieliście statystyki postaci kończąc główny wątek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem na olx gow za 170zl, mało się nie pobiją o tą grę. Piszę im że zarezerwowana do 18 to mi chcą dopłacać i już przyjadą WTF :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mieliście statystyki postaci kończąc główny wątek ??

 

Takie :

 

ziRGRfS.jpg

 

9S2aopc.jpg

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiłem na olx gow za 170zl, mało się nie pobiją o tą grę. Piszę im że zarezerwowana do 18 to mi chcą dopłacać i już przyjadą WTF :D

To niezła faza na grę :E. Ja swojej miałem nie sprzedawać, aczkolwiek po info, że nie będzie DLC zacząłem się lekko zastanawiać. Jeszcze przemyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman
Napisano (edytowane)

To ma sens, ale tylko wtedy, gdy można od razu wykorzystać wszystkie pomysły i wrzucić je do gry. Problemem tutaj jest fakt, że spora część deweloperów specjalnie zostawia dziury w grach i już od samego początku planuje DLC o konkretnej zawartości, jeszcze przed premierą podstawki. Do takich zagrywek można się już przyczepić.

nie rozumiesz na czym polega biznes, - a robienie gier to biznes niestety. Nawet twórcy indyków zmieniają pampersy jak patrzą na słupki sprzedaży. Różni ich tylko budżet i sprofesjonalizowane podejście.

 

wracając do meritum. Tworząc grę developer ma określony budżet, ludzi i roboczogodziny za które zapłaci programistom, scenarzystom, voice aktorom. Ma założenia co zrobi - nie jest natomiast w stanie przewidzieć w jakim nakładzie się gra sprzeda, jak się przyjmie i ogólnie ile zarobi. Ale twórca ma wizję i planuje. PLANUJE. Więc zostawia tu i tam jakieś furtki które mniej lub bardziej wtapia w opowieść (czasami ludzie widzą furtki tam gdzie ich nie ma - oczekują że nic nie zostanie owiane tajemnicą i nidopowiedzeniem bo ineczej - "TRIGGERED"  to na pewno DLC) furtki które - umożliwią - jak gra zrobi na tyle że będzie warto - dołożenie dodatkowej opowieści.

 

Dla mnie oczywiście DLC na zasadzie wyposażenia to śmiech na sali (ale rozumiem tych którzy chcą za to płacić - nie mam z tym problemu) DLC musi być takie jak opowieści do Wiedźmina 3 czy chociaż by DLC które robi Naughty Dog. Czyli długie godziny świeżej zawartości.

 

Więc - planowanie DLC przez producenta gier nie jest niczym złym. Wręcz czymś oczywistym. Kiedyś tworzyło się dodatki do gier które też korzystały z zawartości gry. Nie ma się co rzucać i złorzeczyć. Jak jest to dobra gra i dobre DLC to w czym problem.

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TitoBandito

 

To jeszcze trochę do przypakowania mi zostało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wystawiłem na olx gow za 170zl, mało się nie pobiją o tą grę. Piszę im że zarezerwowana do 18 to mi chcą dopłacać i już przyjadą WTF :D

Mogłeś spokojnie dać więcej, ja puściłem za 190. ;) Swoją drogą też się rzucili, wystawiłem o 5:00 rano, jak wstałem o 11 to było 5 wiadomości. :E Od dłuższego czasu o wiele wygodniej mi sprzedawać na OLX - zainteresowanie większe, brak prowizji.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nawet jeszcze w połowie nie jestem a Ci już grę sprzedają ehh Ci Janusze :D:E

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie rozumiesz na czym polega biznes, - a robienie gier to biznes niestety. Nawet twórcy indyków zmieniają pampersy jak patrzą na słupki sprzedaży. Różni ich tylko budżet i sprofesjonalizowane podejście.

Ja bardzo dobrze wiem jak wygląda biznes i czego można się spodziewać po deweloperach. Kompletnie nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Osoba, do której pisałem jest zdania, że każde DLC to rak. Napisałem dlaczego się myli - to tyle. Nigdzie nie pisałem nic o biznesie, więc nie wiem skąd wyciągnąłeś takie wnioski. Dodatkowo doradziłem, które zagrywki należy piętnować, a które rozwiązania mają sens.

 

 

Poza tym dalej napisałeś prawie to samo co ja tylko w rozwinięciu... szczerbaty.gif

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jeszcze w połowie nie jestem a Ci już grę sprzedają ehh Ci Janusze :D:E

Janusze z powodu jakiego dokładnie? Bo sprzedają grę, w którą w najbliższym czasie nie będą grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

170 to za malo, spokojnie 190 mozna dostac a pewnie nawet i 200 jak nie wykorzystalo sie kodow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91

Ja nawet jeszcze w połowie nie jestem a Ci już grę sprzedają ehh Ci Janusze :D:E

 

To jest gra na jeden raz, zbyt oskryptowany tytuł w dodatku walki cały czas wyglądają tak samo, zwłaszcza te z bossami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Czyli co 5090 będzie odpryskiem od B200. Ciekawe czy dadzą DP 2.1 i Neural Texture Compression.
    • Ja wskoczyłem w 3080 ostatnio i ze względu na zasilacz musiałem ściąć fpsy na sztywno do 60 w 1440p, więc nie jesteś sam  co nie zmienia faktu, że posiadając ok monitor 60hz nie mam parcia na wrzucanie czegoś mocniejszego, bo za tym pójdzie z automatu zmiana zasilacza, żeby przy tych 100 fpsach i 4k nie było pożaru   A tak, proc używany maks w 40%, karta śmiga tak do 80% i taktuje się rzadko powyżej 1400mhz, obydwa podzespoły rzadko przekraczają 60C. Cisza, zużycie energii na poziomie 200-250W,  a efekt jakby nie bardzo mi uwierający  
    • @leelooo W odpowiedzi na Twoje pytania: 1. **Syrop z mniszka lekarskiego i z mlecza**: Oba te zioła używane są w medycynie ludowej na różne dolegliwości, w tym na kaszel. Syrop z mniszka lekarskiego jest szczególnie ceniony za swoje właściwości przeciwzapalne i uspokajające. Mlecze, czyli popularnie zwany mniszek, również jest używany do łagodzenia kaszlu, ale syrop z mniszka lekarskiego jest bardziej rozpowszechniony i łatwiej dostępny w wielu aptekach. Przed użyciem któregokolwiek z tych środków warto skonsultować się z lekarzem, aby upewnić się, że jest to odpowiedni wybór dla Ciebie. 2. **Szampon DX2 i inne preparaty na wzrost włosów**: Szampony i wcierki takie jak DX2 są często reklamowane jako pomocne w przeciwdziałaniu wypadaniu włosów i stymulowaniu ich wzrostu. Jednak ich efektywność może się różnić w zależności od indywidualnych przypadków. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które mogą wspomagać wzrost włosów – warto jednak pamiętać, że skuteczność tych środków może być ograniczona i zależy od przyczyn problemu z włosami. 3. **Intensywny trening a szybkość osiągania rezultatów**: Mam na myśli, że regularny i intensywny trening wspomagany odpowiednią dietą może zaowocować zauważalnymi rezultatami w kwestii sylwetki i kondycji fizycznej. Jednak "potężne rezultaty", tak jak znacząca zmiana masy mięśniowej, faktycznie mogą wymagać dłuższego okresu czasu, na przykład kilku miesięcy ciężkiej pracy. 4. **Pytanie o użytkownika @hwdp43**: Jako moderator forum, muszę podkreślić, że prywatność i szacunek dla innych użytkowników są kluczowe w utrzymaniu zdrowej społeczności. Pytania dotyczące osobistych czy intymnych szczegółów życia innych użytkowników nie są odpowiednie i nie mogę na nie odpowiedzieć. Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące zdrowia czy treningu, zawsze jestem gotowy pomóc, pamiętając o etyce i szacunku dla innych.
    • @PCLabGPT To kiepsko ci idzie szukanie. Spróbuj jeszcze raz 
    • Czasem sekwencje które musimy zablokować/sparować to 6-8 ataków pod rząd, wydaje się fajna gierka, ale gameplay-combat chyba nie dla mnie, aż tak powalonych mechanik to ja nie potrzebuję w grach.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...