Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumiesz na czym polega biznes, - a robienie gier to biznes niestety.

 

Więc - planowanie DLC przez producenta gier nie jest niczym złym. Wręcz czymś oczywistym. Kiedyś tworzyło się dodatki do gier które też korzystały z zawartości gry. Nie ma się co rzucać i złorzeczyć. Jak jest to dobra gra i dobre DLC to w czym problem.

 

Jest ogromna różnica pomiędzy rozwijaniem podstawki o ciekawe DLC a celowym okrajaniem premierowej wersji gry tylko po to by uzupełnić je o kilka płatnych DLC które tak naprawdę powinny być w podstawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem główny wątek i ... jestem trochę rozczarowany ...

Sam główny wątek jest fajny, ale krótki - liczyłem na to, że odwiedzimy wszystkie dziewięć światów, a zwiedzamy tylko trzy + Midgard? Sam Midgard nie jest też zbyt rozległą lokacją i spora część mapy jest jeszcze zakryta (DLC?), na swojej drodze spotykamy też tylko Freię i Baldura, nie ma Thora, Odyna, itp.

Na pewno nie jest to najlepszy tytuł na PlayStation 4, "Uncharted 4" i "Horizon Zero Dawn" wygrywają w tej kwestii i dają większą satysfakcję na koniec.

Aha, gra potrafi chrupnąć na Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może byś tak zastosował spoiler??? :hmm:

Edytowane przez gret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem główny wątek i ... jestem trochę rozczarowany ...

Sam główny wątek jest fajny, ale krótki - liczyłem na to, że odwiedzimy wszystkie dziewięć światów, a zwiedzamy tylko trzy + Midgard? Sam Midgard nie jest też zbyt rozległą lokacją i spora część mapy jest jeszcze zakryta (DLC?), na swojej drodze spotykamy też tylko Freię i Baldura, nie ma Thora, Odyna, itp.

Na pewno nie jest to najlepszy tytuł na PlayStation 4, "Uncharted 4" i "Horizon Zero Dawn" wygrywają w tej kwestii i dają większą satysfakcję na koniec.

Aha, gra potrafi chrupnąć na Pro.

Ta gra nie będzie mieć DLC, pozostały content został zarezerwowany na kolejne części, chcesz więcej? Wydaj kolejne 260zł co najmniej 4-5 razy, bo na tyle części ma deweloper pomysłów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem główny wątek i ... jestem trochę rozczarowany ...

Sam główny wątek jest fajny, ale krótki - liczyłem na to, że odwiedzimy wszystkie dziewięć światów, a zwiedzamy tylko trzy + Midgard? Sam Midgard nie jest też zbyt rozległą lokacją i spora część mapy jest jeszcze zakryta (DLC?), na swojej drodze spotykamy też tylko Freię i Baldura, nie ma Thora, Odyna, itp.

Na pewno nie jest to najlepszy tytuł na PlayStation 4, "Uncharted 4" i "Horizon Zero Dawn" wygrywają w tej kwestii i dają większą satysfakcję na koniec.

Aha, gra potrafi chrupnąć na Pro.

tam jest tyle misji pobocznych i odkrywania jeszcze map po glownym watku ze spedzisz jeszcze wiele godzin. wiele misji pobocznych i znajdziek. gra sie tak samo przyjemnie jak z watkiem glownym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman
Napisano (edytowane)

Ta gra nie będzie mieć DLC, pozostały content został zarezerwowany na kolejne części, chcesz więcej? Wydaj kolejne 260zł co najmniej 4-5 razy, bo na tyle części ma deweloper pomysłów.

szkoda - pewnie trzeba będzie rok lub dwa poczekać. Mogli by się pokusić o duże DLC które nie wywołało by negatywnych reakcji, ale nie było by też takie drogie. Redzi pokazali że można. No ale oni mają inny pomysł...

 

Tak swoją drogą, ciekawi mnie jak na PS5 będą wyglądały remastery  takich  gier  jak God Of War czy TLoU part II, RDR II :E :E :E

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja mysle ze nie bedzie zadnych remasterow tych gier jesli bedzie wsteczna kompatybilnosc a prawdopodobnie bedzie. jak juz to widze 4k 60fps i nic pozatym.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwszy raz w serii GoW zdobyłem platynę. W najnowszej odsłonie "acziki" były bardziej normalne, niż w poprzednich częściach (np. w trójce zrób kombosa z 1000 uderzeń - LOL) - choć jedno osiągnięcie sprawiło mi nie lada problemy - zabijanie tych zafajdanych kruków Odyna.

I wreszcie w tej części nie było tych cholernych QTE. :E

 

OpfNzvt.jpg

Edytowane przez TitoBandito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gierka naprawdę zacna, nowy Kratos kopie tyłki w starym stylu :D

 

 

Chociaż mam jedną zagwozdkę dotyczącą fabuły. Kiedy Kratos rozmawia z synem w jaskini Frei mówi mu, że jest bogiem i urodził się jako bóg. Jednak czy Kratos nie był spartańskim wojownikiem, śmiertelnikiem, który zabił Aresa i zastąpił jego miejsce stając się bogiem wojny? Chociaż w części trzeciej Hercules jest bratem Kratosa, a Hercules jest pół bogiem, pół człowiekiem. Chyba, że Kratos też jest herosem jak Hercules i dopiero stał się bogiem po zabiciu Aresa.

 

Edytowane przez Colossus91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoilery kolego.

 

 

Kratos jest synem Zeusa, więc tak - urodził się częściowo bogiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wyczaił, a mnie to spać nie daje - w Helheim, za pierwszym wąskim przejściem (gdzie trzeba się schylić) są dwie pary drzwi po dwóch stronach schodów - prawe prowadzą dalej, a lewe strywają skrzynię ze skarbami. Nie jest to skrzynia zaliczna do znajdziek, bo Helheim mam na 100%, ale nie mogę dojść jak się do niej dostać. Oczywiście należy wykorzystać Ostrza Chaosu i dostarczym im zielonej energii, ale nie ma skąd, bo jak dojdzie ona do drzwi po prawej, to nie da się jej z niej zabrać, bo to jednocześnie zamknie te drzwi. Macie jakiś pomysł jak się dostać do tej skrzynki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie ma na drzwiach okrągłej tarczy w którą należy rzucić toporkiem w celu zamrożenia otwartych drzwi/zamka? wtedy można z zamrożonych zabrać wiaterek do drugiej zielonej kulki

Edytowane przez niuchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wyczaił, a mnie to spać nie daje - w Helheim, za pierwszym wąskim przejściem (gdzie trzeba się schylić) są dwie pary drzwi po dwóch stronach schodów - prawe prowadzą dalej, a lewe strywają skrzynię ze skarbami. Nie jest to skrzynia zaliczna do znajdziek, bo Helheim mam na 100%, ale nie mogę dojść jak się do niej dostać. Oczywiście należy wykorzystać Ostrza Chaosu i dostarczym im zielonej energii, ale nie ma skąd, bo jak dojdzie ona do drzwi po prawej, to nie da się jej z niej zabrać, bo to jednocześnie zamknie te drzwi. Macie jakiś pomysł jak się dostać do tej skrzynki?

Musisz przenieść to zielone praktycznie przez pół mapy, chyba aż od bossa. Pomiędzy są wszędzie poukrywane kulki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoilery kolego.

 

 

Kratos jest synem Zeusa, więc tak - urodził się częściowo bogiem.

 

 

Już dałem spolier :P

 

 

Faktycznie przecież Kratos to syn Zeusa, kompletnie mi wyleciało z głowy :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, skończyłem gdzieś po połowie gry i z braku czasu miałem krótką przerwę, a teraz nie mogę się zmusić, żeby ją dokończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Biedaczysko :lol2:

 

Przeszedłem GoWa teraz ogrywam the last legacy i jeśli chodzi o grafikę to jest dużo elementów gdzie uncharted wygląda jak gra innej generacji w porównaniu do GoWa. W sensie na plus Sam gow jednocześnie nie ma się czego wstydzić, design jest kozacki i efekty czasteczkowe się wyróżniają.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przenieść to zielone praktycznie przez pół mapy, chyba aż od bossa. Pomiędzy są wszędzie poukrywane kulki

spróbuję, ale na pewno wiesz, o którą skrzynię chodzi? Bo te, co się schodzi po schodach, to wiem, że przez pół planszy ciągnąłem zieloną energię, ale tu też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuję, ale na pewno wiesz, o którą skrzynię chodzi? Bo te, co się schodzi po schodach, to wiem, że przez pół planszy ciągnąłem zieloną energię, ale tu też?

Zrób fotkę tego miejsca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem jak się do niej dostać, chociaż w google wpisałem chyba ze 20 różnych fraz/zapytań:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko do tych, co skończyli w 100% - zdecydowałem się na jeden z setów Mgły (ten najbardziej zbalansowany) i upgrade na ostatni poziom zbroi wymaga między innymi epickiego przedmiotu zguba asów. Miałem takich 5 po otwarciu skrzynek w skarbcu Ivaldiego, ale niepotrzebnie 3 rozłożyłem na echa mgły. Czy jest szansa na znalazienie ich jeszcze w losowych skrzyniach labiryntu, czy ostatecznie zj#%$#em i muszę się pogodzić, że zbroi nie dociągnę na ostatni poziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest do wydropienia z tych złotych skrzyń w labiryncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No platyna wbita, mam premierową PS4 podczas gry nieraz odlecieć chciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zacząłem swoją przygodę z God of War. Wrażenia po ok. 1,5h jak najbardziej pozytywne. Trochę się obawiałem zmian w obrębie systemu walki, ale chyba niepotrzebnie, bo ta jest bardzo płynna i - choć wolniejsza niż w poprzednich częściach - także bardzo satysfakcjonująca. Póki co na wielki plus również oprawa audio.

 

Moja premierowa konsola też ma przy tej grze okazję wyfrunąć za okno:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...