Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Również kupiłem, jest obłęd.Moje klimaty, jako że przede mną wszystkie pozostałe exy ps4, aż strach pomyśleć jak długa to będzie zima szczerbaty.gif.TLOU już lezy w kolejce obok tongue.gif

 

Niby liniowość rozgrywki, ale zarazem swoboda, świetnie prowadzony wątek fabularny z misjami pobocznymi , wszystko się układa - ma sens, rozwój bohatera zbalansowany, walka satysfakcjonująca, oprawa audio-video magia.Wyraziste postacie, czujemy w padzie że prowadzimy Boga szczerbaty.gif

 

Można sie przyczepić do wielu kwesti - szczególnie wspomnianych ograniczeń wynikających z ułomności konsoli, no ale za 1000zł to wiemy że dziś nie kupimy 1/5 blaszaka.

Dawno nie miałem  syndromu,  a to może jeszcze 30 minut thumbup.gif  -  tutaj przychodzi  to  z trudem. ( że może już wystarczy rzecz jasna tongue.gif)

Edytowane przez zozolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porównywanie sanboxa z gra korytarzową... plus mówienie ze przeciwnicy w horizon takie sobie.. :lol2: dawno nie widziałem tak fajnie zaprojektowanych przeciwników w grach jak w horizon różnorodnych i dość spory wybór. :E

Edytowane przez wąsacz11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też niedawno skończyłem GoDa i jestem pod wrażeniem... nic odkrywczego i nowego nie robi poza kamerą (no chyba, że już gdzieś wcześniej była kamera bez cięć), ale wszystko na mega wysokim poziomie. Czekam na sequel i to bardzo. GoW 3 był dla mnie strasznie jałowy, naburmuszony Kratos machający łańcuszkami bez żadnego "kopa". Tu kop jest i tak ta seria powinna wyglądać od początku.

Idealny tytuł na powrót do grania po paru miesiącach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał na kontynuację jest, światy które zostały do odwiedzenia (zwłaszcza jeden, w którym na bank będziemy na zwieńczenie tej nowej trylogii) no i sam Atreus, gdy już wiadomo kim on jest.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całego GOW'a i mam jednak inne odczucia niż większość graczy.

 

Na początek PLUS'y:

- grafika, tekstury, animacje, ruchy i tutaj moje plusy się kończą :(

 

Teraz MINUSY poniżej w spojlerze!

 

Jako fan GOW, który przeszedł wszystkie części 1,2 na PS2, na psp olmypus i duch sparty i na ps3 3'kę i wstąpienie.

Mam mocno mieszane uczucia. Brak mi tutaj klimatu Sparty,

 

 

ciężkich pojedynków, wielkich bosów, mocnego uderzenia. Nie wspominam już braku walki na paznokciu przeciwnika z 3'ki. Klimat Nordycki jest nijaki, góry, zima i straszne lasy - czułem się jak by Kratos szukał Alan'a Wake'a w jego lesie... pojedynki słabe, bez zaskoczeń. Jak wspominałem potężnych bosów można szukać ze świecą. Niby są Walkirie, ale to nie to samo. Topór jako broń też mnie nie przekonuje, więc z radością przyjąłem że w połowie gry otrzymujemy Ostrza Chaosu :D Sama fabuła z synem, jego "wychowaniem" w trakcie gry i dojście na szczyt aby rozsypać prochy nie potrafiło ani wciągnąć, ale zaciekawić.

A i samo zakończenie nagle zaskakuje - myślałem że będzie coś jeszcze, są już na szczycie - to będzie jakieś wielkie uderzenie, przeciwnik, droga powrotna etc. a tutaj tylko napisy...

 

 

Porównując GOW'a do GOW III Remaster - jest ot dla mnie taki słaby brat, dodatek który nudzi. GOW III Remaster stoi dla mnie dużo wyżej pod względem klimatu, rozgrywki, fanu z gry.

 

Ocena?

 

7/10 - bo Kratos i ładnie to wygląda. Gdyby nie to byłoby 5/10...

A GOW III Remaster nadal wysoko ma ocenę ode mnie 9,5 / 10

 

Rozumiem jeżeli komuś się bardzo spodoba najnowsza część, ale ja jestem z tych starej daty Kratosa od ps2.

Zagrać można, ale dla fanów poprzednich części - będzie wielki nie dosyt. Powiecie "Sparta, please come back".

Edytowane przez kanon7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ocena?

 

7/10 - bo Kratos i ładnie to wygląda. Gdyby nie to byłoby 5/10...

A GOW III Remaster nadal wysoko ma ocenę ode mnie 9,5 / 10

 

Zgadzam się ze wszystkim w spoilerze a dodatkowo

 

 

W poprzednich grach czułeś sens tego co robisz. Rozwalasz bogów bo ci zabili rodzinę, zdenerwowali cię itp. A tutaj idziesz wysypać te prochy a to że przechodzisz przez te ileś światów i rozwalasz po drodze to co rozwalasz się nie klei. Wygląda na pełną przypadkowość podróży. No i ten świat "nie żyje". Niby masz krasnoludów którzy robią coś dla innych (ale w sumie wszyscy już wymarli/uciekli z krainy) to po co tam stoją? W poprzednich cześciach w tle widziałeś jakiś ludzi biegających, coś tam żyło. No i brakowało mobków na hita. Bo kto to widzał, żeby skalowali się razem z tobą?.....

 

 

Edytowane przez Termez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddajmy cesarzowi co cesarskie ;) Gra roku jest.

 

Gratuluje Kratosowi ze wygrał z R* co łatwe nie było,ale gra przeciez sama w sobie jest 10/10.Czekamy na 5-teczkę ;) ,ktora moim zdaniem wyjdzie szybciej niż myślimy :cool:

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrana zdecydowanie zasłużona. Ani Spidey, ani RDR2 nie mają startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrana zdecydowanie zasłużona. Ani Spidey, ani RDR2 nie mają startu.

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko porownac np GODA do RDR2 .....inne gry inne gatunki.Tak samo jak wybór gry Roku,jakby dostał RDR2 to tez bylo by Ok.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeszedlem, bardzo dobrze sie bawilem ale jednak wciaz jestem zaskoczony ze zostala gra roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu przeszedłem GoW. Męczyłem to od czasu premiery. Zrobiłem główną fabułę tylko, bo gra mnie nie porwała. Takie solidne 7/10. Teraz ogrywam RDR2 i wczoraj jako odskocznia dokończyłem Uncharted 1. Dzisiaj zabieram się za drugą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam w jakim trybie grać. Wydajność czy rozdzielczość :hmm:

 

Gram na ekranie 4k 55", ale w sumie tez nie lubię jak gra nie działa płynnie :E

Edytowane przez DyndaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na twoim miejscu wybrałbym jakość zamiast wydajności, na trybie wydajność jest góra 45 fps i duże dropy a gra wygląda zdecydowanie gorzej

 

do 30 fps i tak grając na konsoli się już raczej przyzwyczaiłeś a prędzej dostaniesz freezami jak spadnie fps z 45 do 30 niż z 30 do 25

 

 

+ w każdej chwili w grze możesz to zmienić, zobacz co ci bardziej przypasuje to nie jest tak że jak na starcie zahaczysz jedno to drugie sie nie zmieni

Edytowane przez Ajalotto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 30 fps i tak grając na konsoli się już raczej przyzwyczaiłeś a prędzej dostaniesz freezami jak spadnie fps z 45 do 30 niż z 30 do 25

 

Nie i nigdy się nie przyzwyczaję, ale muszę przyznać, że ten samsungowy upłynniacz do gier w tegorocznych modelach robi robotę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w ustawieniu wydajność i jest z reguły płynnie ale czasami wyraźnie dropi w okolice 35-40 FPS. Tym niemniej przez 80% czasu jest w okolicach 60 FPS. Nie mam TV 4K więc ustawienia jakość niewiele by mi dało, z resztą próbowałem tak grać ale brak płynności mnie poraził na tyle, że szybko wróciłem do ustawienia preferującego wydajność.

 

Gra jest kapitalna jak dla mnie. Zrobiłem dogłębny research o mitologii nordyckiej i gra się wybornie. Jedna z lepszych gier, w jakie grałem kiedykolwiek. Grafika jest świetna, tak ostrych tekstur nie widziałem nawet w żadnej PC-towej grze. Fakt gra ma malutki zasięg widzenia i niewiele obiektów tak naprawdę wyświetla ale sprytnie i umiejętnie się z tym maskuje, dlatego wygląda super. Taki poziom oprawy mógłby być w każdej grze i PS5 nawet jest mi niepotrzebne.

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam w jakim trybie grać. Wydajność czy rozdzielczość :hmm:

 

Gram na ekranie 4k 55", ale w sumie tez nie lubię jak gra nie działa płynnie :E

zależy od poziomu trudności... na dwóch pierwszych dropy nie przeszkadzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak, że na story i balanced przycinki podczas walk nie przeszkadzają, ale już na god of war czy challange zaczynają przeszkadzać w unikach i blokach przeciwników na krótkim dystansie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakiej wydajności piszecie GOW ? Gdzie można zmieniać wydajność czy jakość?

Edytowane przez lukas455

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zastanawiam jak za xxx czasu wyjdzie ps5 to jak by ta gra tam wygladała skoro na Pro wyglada tak ze czlowiek wlasciwie w kazdej lokacjii zamiast grać to naciskał by share i robił zrzuty ekranu.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakiej wydajności piszecie GOW ? Gdzie można zmieniać wydajność czy jakość?

 

W ustawieniach gry. Wybierasz 4K/30 klatek (jakość), lub 1080/60 klatek (wydajność).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą zrobić tak, że dadzą np. kilka wersji na start w różnych cenach. Bieda i Pro, gdzie bieda w normalnej cenie a pro z nawet 1-1,5k droższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakiej wydajności piszecie GOW ? Gdzie można zmieniać wydajność czy jakość?

Tylko na Pro. A gdzie to wiadomo, że w ustawiniach :hmm:

Edytowane przez Ard'aenye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą zrobić tak, że dadzą np. kilka wersji na start w różnych cenach. Bieda i Pro, gdzie bieda w normalnej cenie a pro z nawet 1-1,5k droższa.

 

moze by tak

 

zwykle ps5 gdzies za 1700

 

ps5 turbo ,podkrecone -60 fps w kazdej grze 3 tys

 

i kazdy zadowolony ;) swietne by to bylo ze masz wybor co do wydajnosci konsoli.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest taka zryta z tymi walkami czy co :E ?

 

Gram na tym drugim najtrudniejszym poziomie.

 

Dotarłem do potężnych draugrów i tam jakaś masakra. Chyba ze 20x do tego podchodziłem. Ogólnie te walki trwają zdecydowanie za długo i strasznie łatwo zginąć trzeba biegać dookoła w te i wewte. Na niższym poziomie trudności jest mniej przeciwników czy to jeszcze inaczej zeskalowane jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...