Skocz do zawartości

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trailer Cię kupił?

    • Tak, już zamówiłem pre-order :E
    • Tak, zamówię od razu jak będzie można.
    • Tak, będzie miodnie
    • Nie wiem o czym jest, ale tak.
    • Wszystkie powyżej
    • Nie, NIE i jeszcze raz NIE!


Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie na PC.

Biorąc pod uwagę współpracę z SIE na 99.9% nie będzie... Ale gra jako taka chyba jest Kojimy, nie jak w przypadku np. Bloodborne więc kto wie. ;)

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wydawcą jest Sony więc szanse praktycznie żadne. Powiedziałbym że takich nawet nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko nie liczyłbym na cokolwiek przed końcem 2018.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę się z tym. Kojima sam zresztą powiedział że gra wyjdzie na pewno przed igrzyskami w Tokio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima sam zresztą powiedział że gra wyjdzie na pewno przed igrzyskami w Tokio :)

Kojima chyba nawet jeszcze studia ni ma... (jaki rym) bigsmile.gif

Widzę, że już dwa pierwsze teasery dmuchnęły tak w balon oczekiwań, że...

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie należę do wyznawców Kojimy, więc los tej gry aż tak bardzo mnie nie ekscytuje. Hideo to bez wątpienia ikona branży, człowiek z nadzwyczajną pasją i talentem, lecz z jego produkcjami nigdy nie było mi po drodze. Ostatni MGS, dla przykładu, okrutnie mnie wymęczył. Death Stranding zapowiada się interesująco i tyle. O bardzo wielu nadchodzących tytułach można to powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co raz bardziej zaczynam wierzyć w to że P.T nigdy nie było wstępem do Silent Hills tylko właśnie Death Stranding, a całe zamieszanie wobec Silent Hills to tylko kolejny troling Kojimy.

Edytowane przez Seizo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to kiedy tak słyszałem ze będzie później ale to nic dobrze że mam ps4 :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie należę do wyznawców Kojimy, więc los tej gry aż tak bardzo mnie nie ekscytuje. Hideo to bez wątpienia ikona branży, człowiek z nadzwyczajną pasją i talentem, lecz z jego produkcjami nigdy nie było mi po drodze. Ostatni MGS, dla przykładu, okrutnie mnie wymęczył. Death Stranding zapowiada się interesująco i tyle. O bardzo wielu nadchodzących tytułach można to powiedzieć.

I czasem ma odchyły jak MGS2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Reedus to im wyszedł ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal wygląda mega intrygująco, hajp jest. Poprzeczka postawiona dość wysoko, oby tylko doskoczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizjonerski, widowiskowy trailer, propsy za Reedusa, ale w sumie nie wiem co o tym sądzić. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy trailer pozostawia większą pustkę :E O co do cholery chodzi w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerost formy nad treścią, jestem graczem starej daty i lubię proste ale miodne granie. Zajawki gry są może i ciekawe, ale jakoś nie napalam się na ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za bezsensowna ankieta do cholery ? 4 pierwsze odpowiedzi sprowadzają się do tego samego, piąta to czyste fanboystwo, a ostatnia, " nie, nie, nie " ? heh serio ? -w takim razie głosuję na NIE, bo nie będę kupował ani jarał się czymś na zasadzie " kot w worku " a Kojima to pajac z wybujałym ego, myślący że jest jakimś wizjonerem, czy bóg wie czym jeszcze, zrobił DWA udane MGS'y, jego ostatni to CRAP, i szczerze gość już dawno powinien ze sceny zejść i przestać pajacować albo wziąć się za robotę, bo jego ostatnie dobre gry wyszły ponad dekadę temu, a jak czytam wpisy ogółem na necie niektórych osób co o nim wypisują to olaaa bogaaa, mesjasz jakiś, dajcie spokój, gość fantazjuje i od dawien dawna nic dobrego nie zrobił tylko fantazjuje i żyje w swoim świecie

 

PS: ten trailer wygląda jak by latał na usprawnionym silniku co jego ostatni mgs, zobaczymy co z tego będzie...

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni MGS to "crap" w dużej mierze przez wydawcę.

Zobaczymy. Jeśli gra nie będzie czymś przynajmniej dobrym to zaginie jak pan Piotr z Anglii.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby to nie był festiwal QTE i innych porywających za serce scenek, tylko dobry gameplay, czuje że to będzie coś ala sandbox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za bezsensowna ankieta do cholery ? 4 pierwsze odpowiedzi sprowadzają się do tego samego, piąta to czyste fanboystwo, a ostatnia, " nie, nie, nie " ? heh serio ? -w takim razie głosuję na NIE, bo nie będę kupował ani jarał się czymś na zasadzie " kot w worku " a Kojima to pajac z wybujałym ego, myślący że jest jakimś wizjonerem, czy bóg wie czym jeszcze, zrobił DWA udane MGS'y, jego ostatni to CRAP, i szczerze gość już dawno powinien ze sceny zejść i przestać pajacować albo wziąć się za robotę, bo jego ostatnie dobre gry wyszły ponad dekadę temu, a jak czytam wpisy ogółem na necie niektórych osób co o nim wypisują to olaaa bogaaa, mesjasz jakiś, dajcie spokój, gość fantazjuje i od dawien dawna nic dobrego nie zrobił tylko fantazjuje i żyje w swoim świecie

 

PS: ten trailer wygląda jak by latał na usprawnionym silniku co jego ostatni mgs, zobaczymy co z tego będzie...

 

Chyba nie zrozumiałeś, że ta ankieta tak specjalnie została stworzona. Bo był wielki hype dwa lata temu, żę Kojima robin inną grę (ankieta ma 2 lata).

Według mnie zrobił więcej niż 2 dobre MGSy nie licząc tego że oba MG też były dobre.

 

Gra hula na silniku Horizona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie zrozumiałem - która gra hula na silniku Horizona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby Death Stranding.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie zrozumiałem - która gra hula na silniku Horizona ?

 

 

Niby Death Stranding.

 

Nie niby, tylko tak. Death Stranding jest przygotowywane na silniku Horizona.

Kojima nie ma praw używać sinlika FOX Engine bo został on w rękach Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Świetnie się zapowiada ale raczej nei wyjdzie to wcześniej niż w 2020 ;p albo w ogóle jeszcze anulują projekt jak to było z tym horrorem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gra hula" - znaczy już jest gotowa (w jakiejkolwiek grywalnej fazie) :o

Jest jakieś źródło tej informacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...