Skocz do zawartości

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trailer Cię kupił?

    • Tak, już zamówiłem pre-order :E
    • Tak, zamówię od razu jak będzie można.
    • Tak, będzie miodnie
    • Nie wiem o czym jest, ale tak.
    • Wszystkie powyżej
    • Nie, NIE i jeszcze raz NIE!


Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu wielu opinii, mnie również dopadł hype na Kojime i muszę przyznać, że będzie to moja pierwsza styczność z jego grami, bo MGS nie ogrywałem.

 

Ale widzę, że tutaj cisza. Wszyscy pochłonięci dostarczaniem paczek? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem i mogę przyznać, że gra jest świetna.

Jeśli ktoś oczekiwał rozgrywki, jak "po szynach" to się zawiedzie, bo tutaj trzeba troszkę myśleć i planować, analizować.

 

Polecam nocne sesje, genialny klimat i niezłe "schizy". Szczególnie jak BB'ik (jako głos z kontrolera, bo to chyba najbardziej immersyjna opcja) zaczyna płakać, sygnalizując bliskie niebezpieczeństwo, trzeba pograć i zobaczyć. Byłem zaskoczony jakością i świeżością rozgrywki, specjalnie omijałem gameplay'e, by nie psuć sobie rozgrywki.

 

Tam gdzie zaczynamy dłuższe trasy, gdy możnaby pomyśleć, że zaraz będzie nuda - załącza się genialna moim zdaniem muzyka, strzał w dziesiątkę. Choć nie słucham tego typu muzyki na codzień.

 

Fizyka bardzo fajnie zrealizowana, szczególnie walka z grawitacją, będąc przeładowanym ;)

 

Tony klimatu, nie wiem jak można odbić się od tej gry. Fakt, jest bardzo specyficzna, ale moim zdaniem świetna. Ostatnio tak dobry, mroczny klimat budował chyba Silent Hill, podczas ogrywania na PSX :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile fizyka tachania jest fajna bo na tym bazuje w zasadzie sens rozgrywki, o tyle fizyka pojazdów, a już motorów jest skopana bo pojazd reaguje na każdy najmniejszy kamyczek jak hopka

 

gra na pewno ma coś w sobie szczególnego :)

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ukończyłem po prawie 80 godzinach. Ostatnie 10-15 godzin było dość intensywne, a jeśli nie postawicie tyrolek w górach to czeka was niezapomniana przeprawa :E .

 

Im dłużej o tym myślę tym bardziej jestem pewny tego że to najlepsze dzieło Kojimy. Tego nie da się obejrzeć na youtube ;) .

Jak patrzę na nominacje na gry roku to reszta kandydatów jest miałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na nominacje na gry roku to reszta kandydatów jest miałka.

Fakt też jest taki, że ten rok nie obfitował w jakieś mega rewelacyjne produkcje, więc konkurencja siłą rzeczy nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama fabuła na 40 czy więcej?

Chyba dałoby radę, robiąc tylko główne zadania, ale trzeba strasznie przebiec tytuł. Ja czuję że trochę za szybko ukończyłem DS po ~6 rozdziale, wcześniej liżąc ściany, a zajęło mi to 80 godzin :E. Gdyby nie moja ciekawość wątku głównego to siedziałbym tam jeszcze 40h lub więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem 66 zadań tylko dla Sama, jakaś część z nich jest opcjonalna. Standardowych zrobiłem chyba około 100-200, ale nie jestem pewien bo nie wiedziałem że screen trzeba zapisać. Zrobiłem ich tyle, bo zawsze brałem możliwie dużo, by nie latać na pusto. Raz miałem co najmniej ~10 zleceń na pace.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem. Genialna gra, na pewno niezapomniana.

 

Daję 9/10. Świetnie bawiłem się przy niej. Ogarnąć fabułę nie jest łatwo, ale myślę, że wyłapałem, co trzeba. Jestem pod wielkim wrażeniem. Końcówka bardzo wzrusza.

 

Głosowałbym na nią jako gra generacji.

 

Must have. Żałuję, że nie zacząłem grać od samej premiery, tylko długo biłem się z myślami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem w sobie trochę samozaparcia i od jutra ruszam z platynowaniem. Wcześniej odciągały mnie próby powrotu do innego multi, ale nie potrafię się zaczepić :E .

 

Po zdobyciu platyny chyba odpala się ostatni utwór, gdy wyjdzie się na zewnątrz albo dotyczyło to czego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że napisałeś "chyba" bo nie mogłem uwierzyć w to że będziesz grał jeszcze raz w tą samą grę :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to na pewno przejdę jeszcze raz całą linię fabularną na PS5, ale dorzucę sobie wyzwanie i będę starał się korzystać tylko z konstrukcji innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że inne historie poboczne mnie nie zaskoczą, a jednak... Jestem w 98 godzinie, wędrując po zakończeniu fabuły i dokończyłem historię Nestora. Myślę że jest bardziej smutna po dłuższym czasie gry niż na początku

Po dostarczeniu przesyłki pojawił się automat dostawczy, a potem BT jako hologram. Okazało się że umarł zaprzestając brania leków, ponieważ swoje już przeżył. W tle leciała mi cicho muzyka z pobliskiego generatora, która cudem się wpasowała, a na dodatek schowali się tam kurierzy przed deszczem, to dopiero przypadek.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla tych co przeszli grę, dzisiaj powinna do mnie przyjść i tu się pojawia problem :) Właśnie zmieniam dostawce internetu i o ile z pobraniem aktualizacji jakoś sobie poradzę to nie dam rady być podpięty do spn podczas rozgrywki, dużo stracę podczas gry nie będąc online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmieniam dostawce internetu i o ile z pobraniem aktualizacji jakoś sobie poradzę to nie dam rady być podpięty do spn podczas rozgrywki, dużo stracę podczas gry nie będąc online?

 

Zawsze możesz użyć hotspota z telefonu, bo trudno by ktoś nie miał pakietu internetu, tym bardziej że teraz rozdają pakiety przez epidemię.

Nie musisz być cały czas online, aby korzystać z tego aspektu, wystarczy że z dwa razy na godzinę się synchronizujesz z serwerem.

 

Dla mnie ten aspekt to z połowa gry.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważny aspekt gry, w sumie bez niego to traci się sporo na klimacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego bardzo mało danych gra pobiera z netu. Spokojnie można sobie zrobić hot spot wifi. Tylko w PS4 w ustawieniach wyłącz aktualizacje do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealny zestaw ubranek dla kuriera na ciężkie czasy epidemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Uptade jakiś, 1,6 GB pobrało, uwaga uwaga, jest "New Game"!
    • Dokładnie, miałem 2 lata płytę za którą dałem 320zl (MSI B450 Tomahawk) płyta kozak, sekcja chłodna z 3700x ustawionym manualnie na 1.35v nie przekraczała 55c  do tego pamięci 4x8 puszone na 3800 ale według for to aby osiągać takie wyniki trzeba było dać wtedy 3x tyle za mobo 🤪
    • Ale czekaj co mieli zrobić przecież prezydent ma prawo łaski i z niego skorzystał. Mieli to olać? A później byłby raban, że łamane jest prawo.
    • 3,5" będą wymagać dodatkowego zasilania (jeżeli ci to nie przeszkadza) z samego usb nie zasilisz takiego dysku w kieszeni, mam dwa telewizory które mają ponad 10 lat i dyski przenośne 500/1000/2000gb normalnie działają więc raczej w tym przypadku pojemność nie ma znaczenia.
    • ja mam płytę za 400zł od kilku lat i nic złego się z nią nie dzieje. Nie zmieniam sprzętu właśnie dlatego, że działa bezproblemowo. Mam inne podejście. Jako, że mam jakąś tam wiedzę komputerową to kupuje to co potrzebuje. Nie potrzebuje super karty dźwiękowej, sieciowej,  2 kart sieciowych, 2 dźwiękowych, 20 portów USB z tyłu i sata, najlepszej sekcji zasilania. To wszystko mocno podnosi koszta i nagle robi się 2k zł za płytę lub więcej a tych dodatków nigdy nie wykorzystam wręcz będą przeszkadzać bo to dodatkowe coś co może się popsuć i coś co będzie się ładowało przy starcie systemu więc sam system będzie startował dłużej. Wydajnościowo nic się nie zmieni czy to płyta za 500zł czy za 3000zł. Ta płyta za 500zł jest dobra a jak trzeba będzie wymienić płytę bo  to nie będzie szkoda bo dużo nie kosztowała. Przydałoby się wbudowane wifi i 4 banki pamięci ale w przyszłości pamięć pewnie pójdzie do zmiany na jakąś 8000-10000Mhz z większą pojemnością więc obecna pójdzie na sprzedaż.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...