Skocz do zawartości

  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trailer Cię kupił?

    • Tak, już zamówiłem pre-order :E
    • Tak, zamówię od razu jak będzie można.
    • Tak, będzie miodnie
    • Nie wiem o czym jest, ale tak.
    • Wszystkie powyżej
    • Nie, NIE i jeszcze raz NIE!


Rekomendowane odpowiedzi

Na osłodę i deszczowe jesienne dni będzie Death Stranding i mam nadzieję, że na dniach coś więcej się dowiemy o tym tworze od Hideo Kojima

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze dropy na nowym gameplayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle hajpu i tajemnic, a okaże się przyzwoitym, mocno dziwnym tytułem. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jednak listopad... To mam dylemat, kupić PS4 PRO i zagrać od razu na premierę czy czekać na PS5 lub wersję na PC.

Już wolałbym wymienić coś w komputerze niż kupić PS4, gdy PS5 może mieć wsteczną.

 

Z Nier Automatą zwlekałem tak długo, że w końcu oglądałem na youtube materiały fabularne i nie było aż takich zaskoczeń, gdy odpaliłem po modernizacji PC. Nigdy więcej serwowania spoilerów.

Chyba skończy się na kupieniu używanego PS4 PRO lub nówki w super okazji i sprzedaży jak tylko zacznie mocniej tracić wartość. :E

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz grafikę i masz połowę pleja slim :D.

Wersja na pc? Mimo że korzysta z silnika sony? Kto wie jak tam kitajce się dogadali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie miał być autorski silnik Kojimy? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z silnikiem, niby Decima od Guerrilla Games ale jednak animacje to zywcem widzialem z mgs5 fox engine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz grafikę i masz połowę pleja slim :D.

Wersja na pc? Mimo że korzysta z silnika sony? Kto wie jak tam kitajce się dogadali.

 

Kiedyś poszła plotka o możliwej wersji PC za jakiś czas.

Niby mam Slima tanio, ale wolę już dopłacić ~500 zł do okazyjnego Pro, tym bardziej że potrzebuję wyjścia optycznego, bo monitory nie mają. Audio w stereo jest ważniejsze niż grafika w moim przypadku, a ostatnio trochę się rozpędziłem z kupowaniem używanych kolumn, bo myślałem że zakup konsoli z monitorem jeszcze poczeka :E .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

zaglądam żeby zobaczyć też to chore i niezdrowe podniecenie rodem z PPE :lol2:

 

co tam w tym jest takiego rewolucyjnego ?

 

-graficznie wygląda na pierwszy rzut oka jak MGS TPP + FF15 na sterydach, nie widzę żadnego efektu wow w grafice, ot standard

-gameplay o ile to tak nazwać można, to jak na razie pokazali trochę trawy i gruzu + animacje rodem z ostatniego MGS -trochę drewno i jeszcze ten feature z drabiną heh

-fabularnie zapowiada się na nieźle pokręcone w pozytywnym tego słowa znaczeniu jak to Kojima przyzwyczaił, tylko co z gameplay'em i przyjemnością z grania w to, bo jak ma być pusty, nudny i powtarzalny świat rodem z The Phantom Pain to ja podziękuję, tak samo jak za kolejną gierkę gdzie co 5 min oglądamy scrypty i cut-sceny

 

jak czytam te podniety typu " bóg Kojima powrócił " " GOTY " i inne omg WTF sranie po gaciach to nie wierzę w to co czytam, CO TAM JEST TAKIEGO REWELACYJNEGO ?

 

PS: za muzykę w trailerze duży plus

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaglądam żeby zobaczyć też to chore i niezdrowe podniecenie rodem z PPE :lol2:

 

co tam w tym jest takiego rewolucyjnego ?

 

-graficznie wygląda na pierwszy rzut oka jak MGS TPP + FF15 na sterydach, nie widzę żadnego efektu wow w grafice, ot standard

-gameplay o ile to tak nazwać można, to jak na razie pokazali trochę trawy i gruzu + animacje rodem z ostatniego MGS -trochę drewno i jeszcze ten feature z drabiną heh

-fabularnie zapowiada się na nieźle pokręcone w pozytywnym tego słowa znaczeniu jak to Kojima przyzwyczaił, tylko co z gameplay'em i przyjemnością z grania w to, bo jak ma być pusty, nudny i powtarzalny świat rodem z The Phantom Pain to ja podziękuję, tak samo jak za kolejną gierkę gdzie co 5 min oglądamy scrypty i cut-sceny

 

jak czytam te podniety typu " bóg Kojima powrócił " " GOTY " i inne omg WTF sranie po gaciach to nie wierzę w to co czytam, CO TAM JEST TAKIEGO REWELACYJNEGO ?

 

PS: za muzykę w trailerze duży plus

Tak czy siak bedze level wyzej niz kazda zelda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod kątem rozgrywki? Ciężko w ogóle porównywać ale nie sądzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra muza, reszta głupia. Wygląda na symulator plecaka :E

 

Trafiłeś :E, kolejny pokopany trailer, ale chyba trzeba będzie tą grę obadać na własnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nikt nie podnieca póki co.

 

Oprócz mnie :E .

 

Na gry Hideo Kojimi na pewno nie należy patrzeć przez pryzmat tylko MGSV. Sam jestem na etapie przechodzenia obecnie MGS3 i jedynka była dziełem sztuki, a dwójka i tak jest u mnie wyżej niż większość dobrych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mgs5 byl jedna z lepszych gier tej generacji ale DS moze byc przekombinowany. Poczeka sie na recenzje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak bedze level wyzej niz kazda zelda :E

 

co to ma do tematu bo nie rozumiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie, że chwalisz Zelde i chce Co dosrać? :hmm:8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie miał być autorski silnik Kojimy? :hmm:

Mi też się pamięta że "wybrał" sobie silnik od Horizona na tworzenie nowej hideo kojima game.

 

Tak czy siak bedze level wyzej niz kazda zelda :E

Żeby przebić pusty świat i nudę botw wiele nie potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obejrzałem w końcu cały trailer:

 

Teraz to ja jestem tak kupiony, że myślę znowu o wersji kolekcjonerskiej, o ile będzie w Europie :E . Uwielbiam dobre klimaty Sci-fi, które są jednocześnie dziwne i trzymające się swojej logiki, a gdy w grę wchodzi temat ingerencji w czas to już zupełnie. Muzyka wyląduje u mnie na playliście szybciej niż Persona 5.

Szykuje nam się kolejny filozoficzny tytuł, tym razem o kontaktach międzyludzkich.

 

Zwrócił ktoś wgl na interakcję, jak używa się przedmiotów do przemieszczania i walce/unikaniu przeciwników? Jest to stara dobra szkoła z MGS.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak listopad... To mam dylemat, kupić PS4 PRO i zagrać od razu na premierę czy czekać na PS5 lub wersję na PC.

Już wolałbym wymienić coś w komputerze niż kupić PS4, gdy PS5 może mieć wsteczną.

 

Ja jestem konsekwentny i czekam z ograniem tych tytułów już na PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem w końcu cały trailer:

 

Teraz to ja jestem tak kupiony, że myślę znowu o wersji kolekcjonerskiej, o ile będzie w Europie :E . Uwielbiam dobre klimaty Sci-fi, które są jednocześnie dziwne i trzymające się swojej logiki, a gdy w grę wchodzi temat ingerencji w czas to już zupełnie. Muzyka wyląduje u mnie na playliście szybciej niż Persona 5.

Szykuje nam się kolejny filozoficzny tytuł, tym razem o kontaktach międzyludzkich.

 

Zwrócił ktoś wgl na interakcję, jak używa się przedmiotów do przemieszczania i walce/unikaniu przeciwników? Jest to stara dobra szkoła z MGS.

Ingerencja w czas rzadko kiedy trzyma się logiki i dlatego jest dość łatwa w użyciu. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ingerencja w czas rzadko kiedy trzyma się logiki i dlatego jest dość łatwa w użyciu. :E

 

Mi wystarczy ze stworzą jakieś swoje prawa natury tamtego świata i będą się ich trzymać.

 

Jaram się jak Królewskiej Przystań w Grze o Tron :E . Miałem niby kupić Switcha dla Astral Chain, ale to będzie kolejna laicka opowieść +12. Już wolę PS4 kupić wraz z DS na premierę.

Trailer obejrzałem świeżo oderwany od MGS3 na PS2 to sama grafika robi na mnie wow :lol2: .

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię Kojime... Zakładając oczywiście, że te wszystkie ciekawe pomysły to tylko jego, a nie sztabu ludzi... Lubię MGS'y, nawet 5 uważam za przyzwoitą. To dalej wygląda ciekawie ale nie wiem czemu mam kurde nieodparte wrażenie, że to będzie taki efekt NGE w anime - dużo bełkotu i dziwactwa którym się masa ludzi jara, a ja tego nie kupuję. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No dobra. Jak w każdym temacie o nowych premierach przyda się chłodne podejście do sprawy. Forma jest ok, klimat może też tak będzie. Rozumiem, że to Kojima i tak dalej, ale... Co z rozgrywką? Co z mechaniką? O samej grze można napisać zupełnie nic. Może być zarówno totalnym gniotem jak i hitem dekady. Tego typu zapowiedzi zawsze były dla mnie mało interesujące, bo nie pokazują zupełnie żadnych konkretów. Już pierwszy trailer był lepszy, bo chociaż wprowadzał w klimat. A pokazanie rozgrywki przed premierą to powinien być obowiązek, chociaż patrząc na realną datę premiery gry, mają jeszcze na to zdecydowanie dużo czasu. ;)

 

PS. I tak po tych krótkich ujęciach z rozgrywki mam wrażenie, że będzie to symulator chodzenia i twardo oskryptowanych animacji.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALE KOJIMA. :E

Ewidentnie skradanka i to raczej z tych w stylu spi****laj, a nie próbuj walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...