Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AvengerGT

Forza Horizon 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ktoś kto wyścigami się prawie wcale nie interesuje (w sumie w całym życiu grałem jedynie w Colina, Forzę 4 i jakiegoś starego NFSa) kupiłem Horizona 2 i w ciągu pierwszej godziny gry wszystkie moje wątpliwości związane z kupnem konsoli się rozmyły. Bawiłem się przy tej grze rewelacyjnie. Może nie jest to najbardziej realistyczna ściganka na rynku ale poziom radochy jaki daje jest po prostu nie do pobicia :thumbup: Otwarty świat, przepiękne krajobrazy, masa aut, zakręcone wyścigi (z samolotami, pociągami itp.) i świetna muzyka to po prostu idealna mieszanka.

 

Jak dla mnie jedna z najlepszych gier i jeden z najlepszych trailerów na tegorocznym E3. Biorę grę w ciemno. Nie wiem tylko jeszcze czy na PC czy XO.

 

 

-edit-

 

Horzion 3 będzie korzystał z HDR który będzie umożliwiał Xbox One S.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2016-06-14-forza-horizon-3-uses-the-xbox-one-s-high-dynamic-range-tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tv za 10k z HDR i można się bawić ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej tego samego na nowym terenie to plan minimum, ale liczę na coś więcej. Mam nadzieję, że zwiększą trochę natężenie ruchu, bo chyba tylko w miejskich lokacjach było pod tym względem zadowalająco. W Test Drive Unlimited uwielbiałem swobodną jazdę na granicy ryzyka pomiędzy osobówkami, z kolei w Forzie kończę wyścig i szukam kolejnego. Może to dlatego, że TDU to było dla mnie coś nowego w tej materii, a może dlatego, że w Forzie wyścigi są bardziej różnorodne. Ciężko stwierdzić, za dużo czasu upłynęło pomiędzy graniem w obie odsłony (TDU i FH2).

 

Nie wiem tylko jeszcze czy na PC czy XO.

Raczej celuję w XO. W FH2 śmiga mi się elegancko, nie ma do czego się przyczepić, oprócz długiego pierwszego ładowania. Później jest już ok. Zresztą, poza ekranami ładowania, w najlepszym przypadku na moim konfigu gierka wyglądałaby i działała podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę grę w ciemno. Nie wiem tylko jeszcze czy na PC czy XO.

Moze mi sie to sni ale chyba na konferencji wspomniano ze wystarczy kupic jedną wersje a druga dostajesz gratis :)

 

Co do samej gry to oczywiscie preorder i czekam do wrzesnia :)

 

edit: na stronie xboxa jest informacja ze przy zamowieniu cyfrowego preordera dostaje sie gre na obydwie platformy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi sie to sni ale wydawalo mi sie ze na konferencji wspomniano ze wystarczy kupic jedną wersje a druga dostajesz gratis :)

 

Co do samej gry to oczywiscie preorder i czekam do wrzesnia :)

 

edit: na stronie xboxa jest informacja ze przy zamowienia cyfrowego preordera dostaje sie gre na obydwie platformy :)

 

Tak ale chyba dotyczy to tylko cyfrowej wersji kupionej prosto z XBL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morduję teraz Horizona 2, zakupionego w promo XBL. Gra tak mi podeszła że biorę Horizona 3 w dniu premiery.

Preorder cyfrowy póki co odpada, bo wołają za niego duuużo, za dużo.

Zapowiadają więcej wszystkiego, gram w ścigałki Turn10 od 7 lat i jeśli podtrzymają tendencję to Horiozon 3 będzie genialny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie sobie tą grę na święta pod choinkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna oferta była w empiku, wersja ultimate + metalowe pudełko, steelbook, wcześniejszy dostęp do gry 296 zł to taniej niż na Xbox store, ja niestety się nie załapałem, a miałem kupić po pracy.... Jeśli ktoś by znalazł podobną ofertę niech daje znać :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Wie ktoś, czy w trzeciej części też będą te irytujące obowiązkowe wycieczki po każdych 4 przejechanych wyścigach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo skończone, więc pewnie jutro wyleci z dysku, bo nie ma sensu w zasadzie dalej inwestować w to czas tylko czekać na pełniaka. Same wrażenia jak najbardziej pozytywne. Model jazdy wydaje się być niewiele zmieniony względem poprzedniej części, co oczywiście jest plusem.

W grze zastosowano rewelacyjną paletę kolorów co sprawia, że zachody słońca i chmury w pomarańczowym świetle wyglądają zjawiskowo -podobny kierunek w jakim poszli w GTA 5. Fajny efekt zacinającego deszczu, szkoda tylko, że pada tak samo niezależnie od tego w jakim kierunku jedziemy.

Bardzo przydatny patent z inteligentnym :E gps'em. Po skończonym wydarzeniu od razu wyznacza drogę do kolejnego (najbliższego?), więc można sobie zrobić sesję bez wchodzenia do mapy. Otoczenie wydaje się być bardziej szczegółowe, jest więcej krzaków itp, a w tej odsłonie da się ścinać jeszcze większe drzewa - zaczyna to już wyglądać trochę groteskowo :P

 

Na minus lewostronny ruch do którego trzeba się będzie przyzwyczaić. Na szczęście jest dużo bezdroży, a tam to już tak nie przeszkadza. Kolejna sprawa, która mi się nie podoba to strefy driftu, które są odpowiednikiem odcinkowych pomiarów prędkości z poprzednich odsłon. Raz, że nie przepadam za ślizganiem, a dwa, jeżdżąc na kierze zrobić 3 gwiazdy raczej nie będzie łatwo. Inna sprawa, że to pierwsza Forza w której szkoda mi jeździć z widokiem z wnętrza czy nawet z maski bo ta szersza perspektywa jaką daje widok zza auta kusi. Ładnie się to wszystko prezentuje i chyba pół gierki przejeżdżę z padem.

 

Jest coś takiego jak wynajmowanie avatarów naszych znajomych (po ich wcześniejszym pokonaniu) , co zapewne daje pewne profity, ale demo nie pozwoliło na bliższe zapoznanie się z tą nowością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczylem grac. Super ze pozwolili na tak duzo - myslalem ze bedziemy mogli przejechac tylko ten pierwszy wyscig tak jak dotychczas na targach gier bylo to pokazywane takze mile zaskoczenie. W samej grze mozna co raz wiecej - mozna przestawic komus auto na podjezdzie pod domem i rozwalic krzesla czy grilla na podworku. W horizon 5 chyba bedzie mozna juz wjechac komus do domu jak tak dalej pojdzie :) strefy driftu akurat mi bardzo przypadly do gustu a lewostronny ruch mi nie przeszkadza bo drivatary i tak jeżdżą środkiem :E

Jedyne do czego moge sie przyczepic to mapa - wygląda na to ze w tej czesci bedzie bedzie zdecydowanie wiecej off roadu niz asfaltu. Poza tym zdecydowanie wszystko zapowiada sie tak jak powinno czyli 10/10 dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne jak to dobrze wygląda na XO, nie mogę się doczekać jak będzie na PC. Czy ja wiem czy demko jest takie duże? Skończyłem w godzinkę, chyba taka sama wielkość co w FH2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Jedyne do czego moge sie przyczepic to mapa - wygląda na to ze w tej czesci bedzie bedzie zdecydowanie wiecej off roadu niz asfaltu. Poza tym zdecydowanie wszystko zapowiada sie tak jak powinno czyli 10/10 dla mnie :)

 

Z tym off roadem to przegięli moim zdaniem. Obawiam się, że zrobiła się z tego bardziej Forza Storm Island 2 :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło embargo, pojawiły się dzisiaj pierwsze recenzje i nikt nie komentuje? Gra zbiera bardzo wysokie noty, jest lepsza pod każdym względem od poprzedniczki. Chyba zmienię zdanie i jednak zamówię grę już teraz :P

 

Polygon – 8.5

Shack – 9

IGN – 9.5

GamesRadar – 4/5

CGM – 8

Gamespot – 9

USgamer – 5/5

Eurogamer Italy – 9/10

insidegames.ch (Switzerland) – 9.6

XBLSenioren (Germany) – 9.7

Xbox Schweiz (Switzerland)- 9.5

ThisGenGaming – 9/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęło embargo, pojawiły się dzisiaj pierwsze recenzje i nikt nie komentuje?

Demo sprawdzone, więc nie jestem zdziwiony ;) Ja jednak gierkę kupuję w okolicach listopada bo chcę domknąć kilka innych tytułów - chociażby jedynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Masz babola w pierwszym poście, serie FH robi Playground Games. Turn 10 Studios robi FM. A FH 3 musi poczekać, za dużo zaległości, za mało czasu:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Masz babola w pierwszym poście, serie FH robi Playground Games. Turn 10 Studios robi FM. A FH 3 musi poczekać, za dużo zaległości, za mało czasu:/

Horizona robią obydwa studia. W napisach w demie Horizon 3 studio Turn 10 jest wypisane i to nawet przed Playground Games :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro agd ma wersje ultimate którą już można odebrać jutro , jeszcze po wpisaniu kodu rabatowego na swoim kocie wychodzi 305 ,10 zł to najlepsza oferta zaraz po Empiku , a jeszcze w dodatku masz Vipa czyli dużo taniej wychodzi niż w sklepie MS ja łykam ';)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych jak działa HDR popełniłem kolejny film i recenzję na portalu odnośnie samego trybu HDR (w podpisie filmu). Wrzuciłem tam też sporo zdjęć porównawczych o ile w ogóle można to pokazać na zdjęciu. Nie można ale chociaż jakiś pogląd. Powiem Wam, że różnica jest kolosalna. Oczywiście na odpowiednim TV... Kasa zaczęła mocno rządzić tematem jakości obrazu. Tym razem widać to aż nadto..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie odebrałem swój zestaw Xone S 1 TB + Fifa 17 i FH3. FH3 jednak w wersji pudełkowej. Ciekawe co z tymi niby banami, za odpalenie przed premierą zwykłej wersji, czy faktycznie tak mogą czy tylko sklepy straszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...