Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomeksup

Jaki zasilacz do tego zestawu ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem elektrykiem, nie znam się. Odżałuję te 200-250 i kupie coś. Co polecicie ?

 

Jak kupisz zasilacz za 200-250zł marki Corsair, Thermaltake, be quiet, antec, xfx czy czy inny markowy to gwarantuje Ci, że włożysz ten zasilacz do kompa i zapomnisz na długie lata że go tam masz. Wejdź na sklep morele.net np i kieruj się opiniami ludzi którzy kupili zasilacz i ich używają, wybierz ten co Ci się podoba i nie martw się niczym więcej, kupno zasilacza to nie wybór żony żeby jakoś specjalnie się nad nim skupiać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby tamte BQ czy TT, które podlinkowałeś, były takie dobre, to byśmy je po prostu polecili zamiast Corsaira i SPC. To, że tego nie zrobiliśmy, powinno dać do myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś szajs nazywa cx450m, to nie ma sensu nawet z taką osobą dyskutować...zasilacze troszkę poszły do przodu i płacenie 225 pln za smart se jest głupotą (jeśli potrzebujesz czegoś taniego o podobnej mocy, to jest chieftec 500-s8, czy też corsair vs450/antec vp500 czy vero500)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystałem z cs g750m i się spalił i dalej i korzystam z 5 letniego fela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo co za ludziska krytykują MC Feel'a. Miałem Modecom Feel 3 Illumination 500 - całkiem wytrzymały, długo pracował, sprawnie i cichutki. Dlatego był udany zasilacz - Athlon x2 4600 + Radeon 4870 + 3xHDD + 7xFan a później zmieniłem sprzęt - Athlon x3 400e + HD6770/GTX 550Ti/HD6870 + 4xHDD + 7xFan. Później zmieniłem zasilacz na modularny Fortron Blue 500 i dalej jadę na Fortron'ie [bo chciałem odpinane kable szkoda że Feel 3 Illumination nie był modularny]. Dla mnie czarna lista zasilaczy i zaliczyła spadki - 1x OCZ i 2x Chieftec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rejden94

 

ostatnio komuś padł zaraz po wyjęciu z pudełka seasonic za blisko 1k...każdy zasilacz może paść, różnica polega na tym, że jak pada zasilacz wątpliwej jakości, to skutki mogą być inne niż przy przyzwoitym zasilaczu

 

@MichagM

 

wszelakie feele i inne tracery to na dzień dzisiejszy zabytki z zawyżoną mocą, marną jakością i niską sprawnością...po co kupiłeś fortrona, który wcale nie jest modularny, skoro feel jest taki dobry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortron Blue jest modularny i ma sporo 8xsata a Feel 3 Illumination nie był modularny i mało 4xsata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj dokładny model zasilacza...to się fotkę znajdzie ;)

 

już znalazłem...nie fortron blue, tylko everest - nawet nie wiesz co kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widzisz co jest tam napisane...everest, blue o którym piszesz w kółko, to seria bule storm (serie: I (zabytek) i II (podobna do everesta))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo i miałem na ręku - jak wysłali do mnie paczkę a otworzyłem a był nie modularny a pomylili zasilaczem - a chciałem modularny to wysłałem powrotem do sklepu i zmienili na modularny. Jest taka sama tylko różniły: nie modularny i modularny [sprawdziłem bo chciałem wymienić Fana].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się skupić bo zaraz ktoś będzie wyzywać, że szajs.

 

Tak jak Ci pisałem, kupisz cokolwiek z markowych za 200-250zł to włożysz do komputera i masz spokój na lata. Kup tego smarta i będziesz zadowolony, masa ludzi go używa i jest on bardzo polecany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tym napisałem - blue strom II to praktycznie niemodularny everest

 

Tak jak Ci pisałem, kupisz cokolwiek z markowych za 200-250zł to włożysz do komputera i masz spokój na lata. Kup tego smarta i będziesz zadowolony, masa ludzi go używa i jest on bardzo polecany.

w czym smart se jest lepszy od cx450m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czym smart se jest lepszy od cx450m?

 

A co mnie to interesuje, ja patrze na opinie użytkowników w sklepach, a ta jest świetna dla zasilacza TT więc czemu ma go nie kupić, na pewno nie kupi bomby zegarowej tylko dobry markowy zasilacz polecany przez tysiące użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden zerowe pojęcie o zasilaczach, ale doradza...drugi wciska używane zasilacze po zawyżonych cenach - ręce opadają...szkoda klawiatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie używane ?? Czytać nie umieć ?? Wszystkie wymieniłem - nowe !! Ceny podałem mniej niż 250 zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden zerowe pojęcie o zasilaczach, ale doradza...drugi wciska używane zasilacze po zawyżonych cenach - ręce opadają...szkoda klawiatury

 

A Ty co ekspert z własnego nadania? Takich to tu wielu, łącznie z naganiaczami od SiletniumPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SiletniumPC całkiem dobry PSU i nie ma tragedii ale przynajmniej lepszy niż OCZ i Chieftec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie używane ?? Czytać nie umieć ?? Wszystkie wymieniłem - nowe !! Ceny podałem mniej niż 250 zł .

a te enermaxy to patyk? corsair vs, arctic? to nawet koło nowego nie leżało - pomijając już ich opłacalność

 

A Ty co ekspert z własnego nadania? Takich to tu wielu, łącznie z naganiaczami od SiletniumPC.

to ekspercie, wytłumacz mi, w czym jest lepszy smart se530 od cx450m...chętnie przeczytam, czy polecasz go, bo dużo podobnych Tobie (z nikłym pojęciem o zasilaczach) go kupiło?

 

SiletniumPC całkiem dobry PSU i nie ma tragedii ale przynajmniej lepszy niż OCZ i Chieftec.

zależy który model..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SiletniumPC całkiem dobry PSU i nie ma tragedii ale przynajmniej lepszy niż OCZ i Chieftec.

 

SilentiumPC wśród zasilaczy to czarna lista i udowodnił to już jakiś czas temu ten portal podczas testów Test zasilacz SilentiumPC jakże wychwalanego na tym forum. Naganiacze z SPC tak wychwalali ten zasilacz, wciskali go każdemu gdzie tylko się dało, aż w końcu porządny portal przetestował ten szmelc i spaliły się dwa pod rząd :lol2: I zabrały kartę graficzną ze sobą :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarzuć link to tego testu...

 

ps. a już wiem o który chodzi (deus), a znajdź test polecanego tu vero 600, gdzie coś uszkodził...bo baśń pogania baśń w Twoich historiach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...