Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

johnny49

[H] Infinity Ink - Burning Legion Rekrutacja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

gildia Infinity Ink zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej gry. Stworzona z grupki znajomych z "super prawdziwego życia" z chęcią na stworzenie miłej atmosfery dla innych ludzi, jak również na poważniejsze rajdowanie. Na razie powolnie zbieramy gear jak możemy (pugi, te sprawy), mamy zamiar stworzyć grupę rajdową na Legion.Jeżeli chodzi jeszcze o rzeczy które możemy zaoferować, to co tydzień czyścimy razem wszystkie możliwe dungeony (oczywiście na mythicu), jak również staramy się prowadzić własną grupę rajdową, która uzupełniana jest o pugi (na razie póki ludzi nie ma), dlatego też każdy ma szanse coś dla siebie zdobyć.

 

Oferujemy własnego, dedykowanego TS, gdzie siedzą tylko osoby z gildii, wiedze oraz wszystko tylko na co nas stać. Guild bank wypchany jedzeniem, potionami i rzeczami niepotrzebnymi.

 

Każdy chętny do wspólnej gry niech napisze do mnie na bnecie: DeadlyPants#26744

Gramy po stronie Hordy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem początkowym graczem ale szukam ciekawych glidii więc wysłałem prośbę do Ciebie na Bnecie (blazejwiecha#2100)

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...