Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kukisss

Jak poderwać dziewczynę...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podbijam temat. W tym sezonie zamierzam coś ukłuć. Macie jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość affinity

Tez chce kilka porad od forumowycyh znawcuf :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podbijam temat. W tym sezonie zamierzam coś ukłuć. Macie jakieś porady?

Na początek kup jakieś porządne buty.

 

Reszta się sama ułoży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podoba mi się dziewczyna w pracy. Co mam robić, żeby nie chciała mi się oderwać od majtek? Boje się ryzykować zarywanie na własną rękę. Dobrze będzie zasięgnąć rady ekspertów przed działaniem, prosze was o szybkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podoba mi się dziewczyna w pracy. Co mam robić, żeby nie chciała mi się oderwać od majtek? Boje się ryzykować zarywanie na własną rękę. Dobrze będzie zasięgnąć rady ekspertów przed działaniem, prosze was o szybkie odpowiedzi.

Weź 100k kredytu. Zaproś ją do malucha. Wysyp na nią kasę i się jakoś potoczy dalej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA TAM NIE FIEM UBOLEFAM NAD WASZA NIETOLENSZOCIA NARA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podoba mi się dziewczyna w pracy. Co mam robić, żeby nie chciała mi się oderwać od majtek? Boje się ryzykować zarywanie na własną rękę. Dobrze będzie zasięgnąć rady ekspertów przed działaniem, prosze was o szybkie odpowiedzi.

Skoro pracujecie, to pewnie obydwoje jesteście już dorosłymi ludźmi. Zaproś ją na kawę, potem coś mocniejszego i lądujecie u ciebie na kwadracie (o ile nie mieszkasz z mamą).

 

Apropos, ekspertów ci u nas faktycznie dostatek, ale raczej w dziedzinie składania wirtualnych kompów za wirtualne pieniądze. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zaczyna być lepiej. Zbieram coraz więcej spojrzeń i uśmiechów od dziewczyn, a jeszcze porządnych butów nie kupiłem, więc wszystko idzie w dobrą stronę. Myślę, że to już tuż, tuż. Niebawem samo się stanie i dopadnie mnie zupełnie znienacka strzała amora. A jedyne co w sobie zmieniłem, to wróciłem do mojego starego stylu ulicznego, a porzuciłem styl trekkingowy (przynajmniej na sezon).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te uśmiechy to właśnie z powodu braku porządnych butów.

 

Jestem nowy w tym dziale i nie kminię, czy ty tak na serio piszesz takie posty. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak jest "za grzeczny i niezbyt dojrzały" co to może znaczyć ze strony kobiety? Niestety wydaje mi się, że dojrzały jestem, a to, że grzeczny to już nie moja wina, zmieniać się na siłę przecież nie będę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że ten wątek jeszcze żywy :lol2::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość affinity

I ilu ekspertuw :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak jest "za grzeczny i niezbyt dojrzały" co to może znaczyć ze strony kobiety? Niestety wydaje mi się, że dojrzały jestem, a to, że grzeczny to już nie moja wina, zmieniać się na siłę przecież nie będę :D

Wiele młodych Polek, zwłaszcza tych niestabilnych emocjonalnie, woli kolesi w typie tzw. "bad boya" czyli lubią jak czasem szarpnie mocniej za włosy czy też popchnie na ścianę albo gdy powie coś stanowczym głosem często w niecenzuralnym języku. To je podsyca, czują wtedy dreszczyk emocji, wiedzą, że z takim kolesiem nie ma nudy. A babki, zwłaszcza te młodsze czyli poniżej 25 lat, nie lubią się nudzić, trzeba im zapewniać coraz to nowsze atrakcje. Taki typ kobiet nie szuka grzecznego i ułożonego chłopca. Ty widocznie trafiłeś na taką właśnie lalę. Nie ma co przejmować się jej zdaniem, po prostu trzeba rozejrzeć się za kimś bardziej wartościowym. Przecież Ty nie będziesz równał do jej poziomu (jakże niskiego), to ona musi być na tym samym poziomie co Ty. Słusznie, że nie zamierzasz się dla niej zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele młodych Polek, zwłaszcza tych niestabilnych emocjonalnie,

Dlaczego upatrujesz to tylko w takich kobietach?

Ja bym obstawiał raczej w okolicach 95% kobiet, które to lubią. Nie wszystkie o tym mówią, ale w każdej drzemie zwierzę, podobnie jak w facetach, tylko u nas inaczej się to objawia.

 

A babki, zwłaszcza te młodsze czyli poniżej 25 lat, nie lubią się nudzić, trzeba im zapewniać coraz to nowsze atrakcje.

Nie negowałbym gdybyś tam podał liczbę 40 lat, a nie 25... Przecież dopiero w okolicach trzydziestki, kobietami rzucają hormony i są w szczytowej formie seksualnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne rady, ja też znalazłam ciekawe porady o podrywaniu, warto przeczytać ;) Zresztą oceńcie sami ;)

https://buziak.pl/pl/poradnik-podrywu/

Dzięki Weronika, właśnie o coś takiego chodziło. Dla zwiększenia swojej wiarygodności mogłabyś wrzucić swoje foto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

No właśnie, Cejrowski mówił raz, że 'Indianie' nie preferują buziaków (nie całują się), wspominałem to kiedyś nawet na forum tutaj - wydaje się prawdopodobne. Chyba ich sqaw coś takiego pasuje... Sprawdziłem jak się to pisze, ale jednak nie wiem, jak kto u nich z tym kogo podrywa - czy może, jak podaje w linku "weronika.mika", też - "Pani podrywa Pana"...? :hmm:

I takze, ze czarne kobiety częsciej uwalniaja więcej niż 1 komórke jajowa podczas cyklu menstruacyjnego. Szansa na trafie blizniaków większa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...