Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kukisss

Jak poderwać dziewczynę...

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram! :-D

 

Podpisano: fan tomka_el ;-D

A gdzie ma userbara? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze jest to "jazda kontrolowana", czasem to moje gorsze alter ego przejmuje kontrole i wtedy jest jazda po bandzie :E. Czasem sprytna prowokacja wciagna mnie bardziej niz powinna ;). Modzi powinni czuwac, sam moderuje pare for wiec wiem, ale ja jednak jestem bardziej liberalny i nie wtracam sie w dyskusje userow jesli nie leca za duze bluzgi, bo uwazam ze internet moze tez uczyc samodzielnosci - jak ciagle cie bronia przed innymi to potem sam nie potrafisz sie obronic czy nawet dyskutowac. Trzeba zawsze znalesc zloty srodek. ale z drugiej strony to ze tak nudno bywa na forum to tez nie do konca wina moderatorow, po prostu malo jest tu osobowosci ktore bylyby w stanie zarzucic jakis oryginalny tok rozumowania i pojsc w abstrakcyjne sfery ludzkich aktywnosci ;).

P.

Myślisz, że jak nie dasz banana dzieciom neo, której akurat na tym forum jest od zaje***ia i jeszcze troszeczkę, to on po kilku razach stwierdzi, że bluzgi nie są takie fajne i zaprzestanie to robić?

Po drugie, co ma znaczyć, narzucenie toku rozumowania. Przeczysz sam sobie. Albo liberalizm albo kat nad głową. Zdecyduj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie ma userbara? :>

No wlasnie, niby tylu fanow a jakos nikt sie nie pochwali i nie nakarmi mojej proznosci, jednak ludzie sa niewdzieczni ;).

P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę znaleźć userbara Jarosław Kaczyński Fan :E. Ciekawe czemu ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ogóle to nie chce mi się czytać tego tematu, sam temat jest żałosny, a to tylko dlatego że to raczej jest forum o kompach, jak chcecie się nauczyć podrywać poczytajcie fora o odpowiedniej tematyce, a nie spamujcie.

 

Jak chcesz nauczyć się podrywać, to idź na miasto, do jakiegoś klubu, a nie przeglądaj fora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze niedlugo zacznie sie szpanowanie na zajebiaszczego kompa :D juz widze te teksty :

 

"mam czterordzeniowy procesor,no i ciekawa karte graficzna z chlodzeniem 2-u slotowym" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze niedlugo zacznie sie szpanowanie na zajebiaszczego kompa :D juz widze te teksty :

 

"mam czterordzeniowy procesor,no i ciekawa karte graficzna z chlodzeniem 2-u slotowym" :P

 

Boże chroń Polskę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boże coś Polskę...

 

pośpiewamy? :E

 

A tak na poważnie. Dude wygląda jakbyś był trochę skrępowany. Najprostsze rozwiązanie. Podchodzić i gadać z nieznajomymi laskami. Ładnie to się bodajże nazywało przełamywaniem własnych słabości. Dopóki sam nie będziesz czuł się pewnie w odpowiednim towarzystwie to leżysz i kwiczysz. Do tego nie zapuścić się, poćwiczyć od czasu do czasu (i bynajmniej nie mówię o siłowni). A tutaj coś co mi się skojarzyło ;)

 

<Agata> Luka.... Pierwsze co przychodzi mi na mysl kiedy slysze to imie to oparcie, poczucie bezpieczenstwa, szczescie i radosc, ukojenie, zabawa, wytwalosc, odwaga, pedoflia...

<Luka> Pedofili? jeszcze zrozumiem, ale oparcie? :| Co to ja k**wa jakis taboret jestem?

 

[/|\ from bash.org.pl ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym nie zagadał z obcą dziewczyną ot tak :E. Wychodzi na to, że jestem nieśmiały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej żeby ktoś wreszcie napisał instrukcję obsługi dziewczyny :P

tylko że każda dziewczyna to oryginał nie ma kopii więc kierujmy się instynktem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku nie da sie napisac instrukcji bo kazda pani jest inna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry sposob, to 'zagadac' do bolu :) czemu, ano temu:

stoje w korku na chelsea brigde, jakos tam idzie, ale piesi szybciej ida :), idzie blondynka, calkiem, calkiem... ali, turek, zarosniety, jak dzik, okno otwiera sie wrzeszczy - oi!

ludzie sie gapia, a ten dalej - ale masz nogi, daj numer, hej blondi !

panienka skumala, ze to o nia chodzi, krwia policzki zalala... ale zwolnila (!)

ali wisi w pol, za oknem i napiera - ciszej, ale gadka w podobnym stylu... pod koniec mostu, mial jej nr. skubany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobry sposob, to 'zagadac' do bolu :) czemu, ano temu:

stoje w korku na chelsea brigde, jakos tam idzie, ale piesi szybciej ida :), idzie blondynka, calkiem, calkiem... ali, turek, zarosniety, jak dzik, okno otwiera sie wrzeszczy - oi!

ludzie sie gapia, a ten dalej - ale masz nogi, daj numer, hej blondi !

panienka skumala, ze to o nia chodzi, krwia policzki zalala... ale zwolnila (!)

ali wisi w pol, za oknem i napiera - ciszej, ale gadka w podobnym stylu... pod koniec mostu, mial jej nr. skubany :)

jak huuuuu.......uubert :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepiej żeby ktoś wreszcie napisał instrukcję obsługi dziewczyny :P

tylko że każda dziewczyna to oryginał nie ma kopii więc kierujmy się instynktem

 

A ja proponuję zrobić jakis dobry tutorial:

HOW TO: Znaleźć dziewoje :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam swoją wyrwałem na mój urok osobisty, duszę artysty to jaki jestem skromny i bystry szczery do bólu że aż przezroczysty.

 

A tak na poważnie. To moja obecna dziewczyna to koleżanka dziewczyny mojego kump,a i on mi załatwił spotkanie z nią i jakoś się tak rozkręciło. Widziałem ją 3 razy i wydaje mi się że już sporo rzeczy o niej wiem. Ona twierdzi że jestem nietypowy bo jestem tak bardzo do niej podobny z charakteru więc mniej więcej wyprzedzam jej zachcianki. Narzekała ostatnio tylko na to że jestem za delikatny :E

Za dużo podobieństw w charakterze może przyczynić siędo rozpadu waszego związku.

Zasada z fizyki : ''Ciała o przeciwnych znakach(-,+) się przyciągają. Ciała o tym samym ładunku odpychają się.''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja bym nie zagadał z obcą dziewczyną ot tak :E. Wychodzi na to, że jestem nieśmiały :P

ja też :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za dużo podobieństw w charakterze może przyczynić siędo rozpadu waszego związku.

Zasada z fizyki : ''Ciała o przeciwnych znakach(-,+) się przyciągają. Ciała o tym samym ładunku odpychają się.''

Dokładnie III zasada dynamiki Newtona :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Same do mnie lecą... A Ja myślałem że jestem nieśmiały :E Od dziś tak nie myślę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, niby tylu fanow a jakos nikt sie nie pochwali i nie nakarmi mojej proznosci, jednak ludzie sa niewdzieczni ;).

P.

 

Kowal już go pochwalił aż zanadto :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze... 1000 post :E a ja jeszcze nic nie zarwałem... dajcie jakieś "użytkowe" rady :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurcze... 1000 post :E a ja jeszcze nic nie zarwałem... dajcie jakieś "użytkowe" rady :E

Najlepiej to podejdż i zagadaj o czymś i tyle jak sie jej spodobasz to może gdzieś sie z tobą umówi a jak nie to daj se spokój i szukaj innej. ;)

post-105224-1188118394_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh... jak fajnie... podejdź i zagadaj... no jasne przecież to takie proste... szczególnie jak jesteś aspołeczny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Witam Zwracam się z prośbą o opinie w sprawie zestawu komputerowego do ogólnego użytkowania również pod gry. Zestaw będzie stał na widoku, więc zależy mi na tym aby się dobrze eksponował. Moja propozycja: ASUS ROG STRIX B650-A GAMING WIFI - Biały / Gigabyte B650 AORUS ELITE AX ICE Procesor AMD Ryzen 5 7600 Zasilacz MSI MAG A850GL 850W 80 Plus Gold PCIe5.0 Biały Dysk LEXAR NM710 2TB SSD Lexar 32GB (2x16GB) 6400MHz CL32 Ares Gaming White RGB Chłodzenie: Arctic Liquid Freezer III ARGB White 360 - może być coś innego nawet 420 jak wejdzie do obudowy. Obudowa - coś w tym stylu: NZXT H9 Elite Midi - nie wiem czy panel szklany na górze nie będzie robił z obudowy piekarnika jeżeli to będzie problem to może coś z tych  NZXT H9 Flow Phanteks NV-Serie NV5 White Karta graficzna - tutaj największy dylemat bo wchodzi również kultura pracy (32-34" lub do TV 50") ASROCK Radeon RX 7900 GRE Steel Legend OC 16GB Gigabyte GeForce RTX 4070 Super EAGLE OC ICE 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 Gigabyte GeForce RTX 4070 Super AERO OC 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 Zotac GeForce RTX 4070 Ti Gaming Trinity OC White 12GB PNY GeForce RTX 4070 Ti Verto White 12GB Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti AERO OC 12GB ASrock Radeon RX 7900 XT Phantom Gaming White 20GB część wrzuciłem do koszyka żeby było można podlinkować https://proline.pl/?fn=koszyk      
    • Co wy z tymi qd oled. Mi się nie podobają te panele. Mają bardziej soczyste kolory ale jak światło zaświeci to czerń jest koloru kupy. Mi się podoba ta neutralność kolorów w woledach.
    • https://wiadomosci.wp.pl/dramatyczne-sceny-oddaj-dokumenty-i-wynos-sie-na-ukraine-7020091382119328a
    • Dzięki za porady , zdecydowałem się w końcu na Asusa , konkretnie ten model https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/laptop-asus-tuf-gaming-a15-fa507nu-tt901w-15-6-ips-144hz-r5-7535hs-16gb-ram-512gb-ssd-geforce-rtx4050-windows-11-home   zamykam temat, pozdrawiam 👋 
    • Ja kupilem z KRsystem za 3700. Przyjechal prosto od dystrybutora. Produkcja 03.2024. Wyświetlacz bez wad. W porownaniu do CX 55" mimo, ze mniejszy to jest jasniejszy i wieksze zageszczenie pikseli tez robi dodatkowa robote. Highlight'sy w HDR daja ostro po galach, wyraźnie mocniej jak CX. Ogolnie jest jasniejszy w SDR i HDR, i nie gubi detali w czerni jak robil to CX. Nie oczekiwalem wiele, a dostalem wiecej. Wreszcze gram komfortowo na biurku z odleglosci 90 cm. Monitor powiesilem na scianie. Just perfect. C4 42" w dniu premiery wyceniony zostal na 7699 na stronie LG. 144Hz i troche jesniejszy panel (dalej EVO) nie jest warte doplaty 4 tyś w tym momencie. Teraz jak wymienie to tez na ~42", ale MLA oled lub QD-oled. Ma sie pojawic w tym roku Samsung S90D z matryca 42". Zakrzywione dziwolagi z malym ekranem kompletnie mnie nie interusuja. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...