Skocz do zawartości
smog11

Myszy, podkładki, klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaca się brać mysz A4 Tech Bloody V2m za 35 zł? Znajdę coś lepszego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje bezprzewodowej mychy full size do pracy do laptopa, gabarytowo coś w stylu G-Pro wireless której używam w domu.

Cena, im taniej tym lepiej ale raczej coś markowego.

 

 

Co lepsze, BT czy radio? BT wydaje się prostsze, nie potrzebuje wtedy dodatkowego odbiornika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć. Mógłby ktoś polecić jakąś przyzwoitą podkładkę typu "control". Mam Razera Goliathus Control i Cooler Master MP510. Obie są lekko szorstkie i to jest ok. Duzo lepiej mi się gra na takich niż śliskich. W ogóle używam średnich rozdzielczości ok 800dpi, więc nie muszę mieć dużej podkładki do grania, np ten rozmiar 40-45cm jest dla mnie bez sensu. Wystarczy mi uniwersalny rozmiar "M", czyli jakieś 33-27cm lub coś zbliżonego, ale pod warunkiem że właśnie typu "control" bo z wyższym dpi w nic nie mogę trafić grając w FPS na śliskiej ;-) Znacie może jakieś inne modele niż wspomniene dwa, tak za ok 50zł ?

Edytowane przez evolvEU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natec control m22?

300x255

Taka struktura chropowata jak razer control.

Chociaż moim zdaniem wolniejsza jest taka normalna gładka podkładka trochę zużyta.

 

natec-m22-7x1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@aerial

Dzięki za info, sprawdzę sobie na pewno tego Nateca. Znalazłem w sieci też coś o nazwie Cougar Control 2, na oko też chyba chropowata, muszę pomacać w jakimś sklepie.

No właśnie mam SS QCK Limited, w takie biało/czarne trójkąty. Była śliska jak cholera, podobno bardziej od normalnej QCK, ale teraz, tak po pół roku, jakby ją przymuliło. Mam wrażenie, że myszka mi się do niej niemalże przykleja i waży więcej. Wydaje się wolniejsza od Razera Control. Nie wiem jeszcze co o tym mysleć, trochę zaskakujące, generalnie celność mi się na niej lekko poprawiła.

W ogóle polecam tą CM MP510, jesli komuś nie przeszkadza lekko szorstka cordura, to jest bardzo spoko, w sumie wydaje się jakby hybrydowa (pomiędzy control i speed), taka minimalistyczna i solidnie wykonana. Ale lepiej pomacać najpierw, bo ten materiał jest mocno inny niż reszta.

Edytowane przez evolvEU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładki ulegają zużyciu, to normalne, wtedy zwalniają. Szczególnie jak jeszcze wypierzesz, też potrafi spowolnić drastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam mały problem, przez ostatnie kilka lat zamęczyłem:

 

G100s - chyba lewy klik (gwarancja)

G100s - scroll (gwarancja, od tej wymiany leżała w pudle, właśnie na niej siedzę)

Mionix Castor - prawy klik (gwarancja)

Mionix Castor - scroll (gwarancja)

Mionix Castor - scroll - i tu już nie mam gwarancji ;(

 

Obecnie siedzę na starej G100s, chciałbym kupić coś sensownego na palmgrip. Zależy mi na tym by była bardzo czuła (lubię), normalnie pracuję w okolicach 6000-7000dpi i wytrzymała, a nie jak te poprzednie, żadna całego roku nie wytrzymała. Najlepsze jest to że ja praktycznie nie gram.

 

Myślę nad Hyperx Pulsefire FPS Pro. Jeżeli ktoś ma jakąś ciekawą propozycję to poproszę. Nie mam zamiaru wydawać więcej niż 200zł, no chyba że to jakiś cud nad Wisłą będzie.

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A4 Tech P30 PRO RGB, albo g102 Prodigy.

Edytowane przez amnum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam taniej cichej myszki. Jest coś rozsadniejszego od Natec Genesis G66? Ludzie narzekają na jej słabą trwałość.

 

Ja mam ten model i nie ma powodów, żeby uznać go za "nierozsądną" opcję. Służy mi już od kilku miesięcy i wszystko jest w porządku, mogę śmiało polecić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam jakiejś dobrej podkładki do 150 zł pod myszkę steelseries rival 700, aktualnie mam Roccat Taito King-Size 3mm i takiej wielkości lub większą poszukuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qck heavy

po używaniu ciężkiej 6mm grubości podkładki, wszystkie cienkie wydają się tanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje zakupic myszke bezprzewodowa do gier. Co mozecie polecic do 300zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logitech g304/g305, będzie nawet sporo tańsza

Drożej to logitech g pro wireless, ale z licytacji na allegro, bo nowa ze sklepu dużo ponad 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem g305 zobaczymy jak sie bedzie sprawdzac. Troszke mala ale wygodna. Moge oddac do 14 dni wiec na spokojnie. Mozesz jeszcze jakas klawiature polecic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam jakiejś dobrej podkładki do 150 zł pod myszkę steelseries rival 700, aktualnie mam Roccat Taito King-Size 3mm i takiej wielkości lub większą poszukuję :D

 

Zowie P-SR lub G-SR Black, ewentualnie G-SR-SE będzie szybsza.

ROCCAT Kanga podobna do Taito 2017, są leprze od Roccat Taito Control.

Dream Machines DM PAD XXL równa, średnioszybka, w XXL najlepszy stosunek cena / wielkość :)

 

Kupilem g305 zobaczymy jak sie bedzie sprawdzac. Troszke mala ale wygodna. Moge oddac do 14 dni wiec na spokojnie. Mozesz jeszcze jakas klawiature polecic?

 

G603 byłaby trochę większa i wygodniejszy kształt.

 

Z klawiatur mechanicznych najtaniej i sensownie SPC Gear GK540 i ew. Sharkoon SGK3 z drugiej ręki.

Edytowane przez pierote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, potrzebuję myszki bezprzewodowej, która będzie działać także na kablu. Najlepiej aby była na baterie AA oraz musi mieć długi czas pracy na baterii. Co polecicie? Cena do 200-250zł im taniej tym lepiej

 

Ja osobiście w dwuch lapkach używam Logitech Anywhere mx.

Co prawda nie można używać z kablem bo nie ma wogóle, ale jest na dwa duże paluchy. Co do czasu pracy na baterii to uważam że długo (6-8 miesięcy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam taniej i jak najlepiej wykonanej myszki w cenie 50/60zł. Najlepiej w sklepach Media Expert,Rtv euro agd. Budżet niski,tak wiem,ale co polecacie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj Logitecha G102, zabije precyzją. Ja kupiłem używkę G203 i jest mega. Ewentualnie Cougar SURPASSION Gaming Mouse poniżej 30$ na amazonie.

 

A co do mie to co polecicie po g102/g203 do codziennego użytkowania? Do gier typu CS jest super ale klawisze tak szybko reagują, hmm. Mogłaby być ciutke większa i wygodniejsza na zasadzie kładę całą łapę na myszy wygodnie. Może Logitech Master 2S - co myślicie, będzie wygodniejsza. No aby nie stracić na precyzji też a logitechy wysoko poprzeczkę ustawiają :)

 

Edyta,

Słuchajcie czy jest sens ładować się w podkładki Roccat Taito 2017 lub Zowie GSR dla komfortu i precyzji?

Edytowane przez pierote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w oko CM Storm Mizar na allegro za 45 zeta. Podoba mi się możliwość dostosowania jej w pewnym stopniu pod siebie dzięki oprogramowaniu (np. wyłączenie diody).

Naczytałem się jednak, że optyk>laser do grania. Kwestia jest taka, że w ogóle nie gram po sieci, w zasadzie tylko singiel, fpsy dość sporadycznie - jakiś Doom, Wolfenstein, w planach nadrobienie trochę tytułów z gatunki RTS, przygodówki, RPG itp. Zastanawiam się czy laser będzie dla mnie w ogóle "problemem". Nie jestem wymagający jeśli chodzi o gryzonie. Moje myszki nigdy nie kosztowały więcej niż 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Moja wspaniala klawiatura microsoft 600 powoli umiera. Chcialbym zaopatrzyc sie w klawiature podobna z szerokocia guzikow minimalnie 13mm. Potrzebne sa tez guziki multimedialne (glosnosc/wylaczenie dzwieku najwazniejsze, ale nie pogardze dodatkowymi) musza byc umieszczone na gorze po lewej stronie lub na srodku. Wysokosc klawiatury tez istotna wiec nie moze byc znacznie wyzsza od 600.

 

Cena do 150 zl.

 

Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem myszkę logitech g502 hero se.

Chce kupić do niej podkładkę.

Która będzie najlepsza?

Jakas od logitecha?

SteelSeries qck?

Pomóżcie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem myszkę logitech g502 hero se.

Chce kupić do niej podkładkę.

Która będzie najlepsza?

Jakas od logitecha?

SteelSeries qck?

Pomóżcie

Pozdrawiam

 

Hej.

 

Co stalo sie z poprzedbia podkladka? Nie dziala juz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowego kompa składam po 7 latach i chciałem spytać :)

Kupiłem steelseries qck +

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie spodziewałem :E

received_88546458189w6k3p.jpeg

 

Jutro testy, całe 39 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Taki komentarz znalazłem pod zakupem rtx 4070ti aero   w sumie to miedzy rtx 4070super a rtx4080super to jakieś od 1 do 30fps więcej za 2 tysiące więcej ... 
    • Bardzo milo, w tym roku to juz chyba 3 update firmware. W tamtym roku ludzie dlugo czekali na pooprawke do HDR a teraz dosc sprawenie im to idzie. 
    • No sry ale widać w tv nie czytają jakże opiniotwórczego działu z forum pclab. Xd Ale w tv jak zwykle sieją panikę i pewnie co poniektórzy już paszporty w garściach i zapasy papieru wykupują ze sklepów w oczekiwaniu na atak Hamasu na biedronkę.
    • Ok, takie maja zapisy regulaminu, ale nie zmienia to faktu ze sklep jest calkowicie legalny na terenie UK. Oczywiscie dla wielu osob zadna kluczykownia nie jest legit i nie jestem w stanie zmienic takiej opinii, niewazne jakich danych nie przytocze.  1. Zgoda, baza fanow jest wieksza, a zainteresowanie jest jakie jest, nie mamy wplywu na to ile osob kupi gre, pomimo oferowanej jakosci. 2.) Tak jak pisalem, nie zyjemy w idealnym swiecie. 3. Tak, oczywiscie, przeciez wrzucilem dane sprzedazowe z ostatnich 4 FF, to jest jedna wielka rownia pochyla, z tytulu na tytul jest coraz gorzej, wyniki finalowej odslony FFVII moga byc naprawde fatalne, jesli SE nie znajgdzie przyczyn problemu i nie sprobuje ich wyeliminowac. Tak jak pisalem wczesniej - rozbicie jednej gry na 3 czesci, 3-4 letni cykl wydawniczy, wiele zmian fabularnych, jedna platforma. Jakosci Rebirth nikt nie odmawia, te 4 czynniki powyzej robia krzywde tej grze i calej serii. I tu sie bardzo mylisz, bo ja wiem ze to bardzo dobra gra i bardzo chce ja ograc. Zarowno Wy, jak i osoby ktore znam prywatnie i ktore ja ograly mowia mi to samo. Nie podwazam jej jakosci w zaden sposob, za to bardza wkurza mnie ze tak dobry tytul przepada, przez idiotyczna polityke SE. Powody wymienilem, mozesz sie z nimi zgodzic lub nie. EOT.
    • Przy czym tego 1060 to fajnie by wymienić max do roku, bo inaczej trochę bez sensu iść w AM5 i siedzieć na takiej starej karcie. Pod 1080p to nie trzeba nie wiadomo czego, jakiś RTX 4060 /  4060 Ti / RX 6700 XT, to już będzie spoko.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...