Skocz do zawartości
smog11

Myszy, podkładki, klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie, obowiązkowo zadajemy pytania błahe, na które oczekujemy szybkiej, krótkiej odpowiedzi. By nie tworzyć niepotrzebnie dodatkowych tematów.

Pytania dotyczące wyboru myszy i klawiatury zakładamy w pozostałych wątkach przyklejonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładka :

 

Znajomy zastanawia się nad kupnem podkładki Zowie G-SR. Obecnie ma QCK Heavy a wcześniej gościła u niego Razer Goliathus Speed Large. Według niego QCK H.>Razer Gh. ale jak z Qck a nową podkładką firmy Zowie? Jego myszka to zowie fk2, kupować G-SR czy może zostać przy QCK Heavy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@airborne - GS-R jest neico bardziej śliska, ale też zauważalnie droższa. Z tych dwóch zostałbym przy SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. Jest sporo dobrych dużych podkładek. Ta w dodatku, jak dla mnie ma zdecydowanie za małą wysokość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić gdy po prawie roku używania ściera się guma w Rivalu 300 ? Wymienią mi to w sklepie czy może nie ma na to rady i trzeba z tym żyć ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddaj do sklepu i zobacz. Jak wymienią to dobrze - myślę że tak właśnie będzie.

 

@typowy - rozumiem że interesuje cię rozmiar XXL. Zobacz recenzje na labie podkładek XXL. Jeśli żadna Ci nie przypadnie daj znać, coś da się wybrać. Tylko napisz do jakiej kwoty i jaka myszka będzie na tym jeździła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ainteresowała mnie podkładka m12 maxi tylko nie jestem pewien czy sensor w mojej mysze cm storm alcor nie będzie się gubił. Gram na dpi 800, czy moze jakas inna podkładka do max 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ainteresowała mnie podkładka m12 maxi tylko nie jestem pewien czy sensor w mojej mysze cm storm alcor nie będzie się gubił. Gram na dpi 800, czy moze jakas inna podkładka do max 100zł.

 

Razer Goliathus Control wybierz rozmiar, imo lepszej podkładki nie znajdziesz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję podkładki

 

Mysz: A4Tech X7 F4 (optyk)

Rozmiar: Coś w okolicach 40x30cm

Budżet: 50zł, gdyby była jakaś hiper-super-ekstra to do 70zł wyciągnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze :)

Jaka jest różnica w ślizgu i kontroli między m12 a qck heavy? Aktualnie mam m12 maxi i jest jednak troche za szybka i za cienka a mam nierówne biurko i mój rival ociera momentami o podkładke :mad:

Edytowane przez Noa3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora podkladka bylaby lepsza pod Deathaddera 2013, Mionix Alioth czy Razer Goliathus? Mialem Goliathusa ale wymienilem na wieksza Steelseries QcK, ale na QcK z biegiem czasy podwijaja sie brzegi, wiec wolalbym cos z solidniejszymi brzegami (biorac pod uwage rozmiar obecnej czyli 400x450mm, i okolice 100zl chyba ze sa dostepne u nas lepsze propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję klawiatury i myszki do pracy biurowej, wygodnej, ergonomicznej i wytrzymałej. Bez jakiś konkretnych przedziałów cenowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na dniach będę kupował zestaw komputerowy z serwisu ESC.pl. Chciałem do niego dobrać jakąś przyjemną myszkę przewodową do 100 zł. Póki co korzystam z Logitech M215. Myszka wydaje mi się trochę za mała. Gram w gry raczej nie wymagające niskich opóźnień i PRO myszki (Civ V; Football Manager; Diablo III, okazjonalnie w inne).

 

Proszę o dobór czegoś sensownego w ww. kwocie z ww. strony.

 

PS. Obecnie stosuje fingertip grip (chyba raczej ze względu na rozmiar myszki, która posiadam), ale bliżej mi do palmgripa).

 

EDIT: Jeszcze jedna kwestia - myszki często używam bez podkładki - na podłokietniku od narożnika - materiałowego. Tak mi poprostu wygodniej.

 

Pozdrawiam i dziękuję.

Edytowane przez xadasx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, jak działa serwis gwarancyjny Logitecha? Chciałem oddać na gwarancji G402, bo dwuklik. Podobno można to zrobić przez ich stronę. Mam tam zarejestrowane konto, mysz, ale nigdzie nie widzę opcji zgłoszenia gwarancyjnego, czy już koniecznie muszę do nich wydzwaniać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica miedzy błyszczącą a matową powierzchnią myszki?

Osobiście nie przepadam za suchymi powierzchniami.

Nie wiem do czego się odnieść.

 

Zastanawiam się też nad skutecznością podkładki przy myszce, osobiście zawsze mnie ona irytowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roccat Isku czy Ryos. Co prawda dzisiaj zamówiłem Isku, ale będę mógł wymienić. Tak się zastanawiam, którą wybrać. Niby Ryos mechaniczna, ale Isku ma podświetlenie, które czasami się przydaje. Pomóżcie, która i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

potrzebuję podkładki pod klawiaturę (L K120) do pracy ( programista). Na razie na eko klawiaturę nie mam co z firmy liczyć a nadgarstki zaczynają boleć. Poleci ktoś coś?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica miedzy błyszczącą a matową powierzchnią myszki?

Osobiście nie przepadam za suchymi powierzchniami.

Nie wiem do czego się odnieść.

 

Zastanawiam się też nad skutecznością podkładki przy myszce, osobiście zawsze mnie ona irytowała.

dla osób z lowsensem jest ogromna różnica w płynności ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...