Skocz do zawartości
smog11

Myszy, podkładki, klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie, obowiązkowo zadajemy pytania błahe, na które oczekujemy szybkiej, krótkiej odpowiedzi. By nie tworzyć niepotrzebnie dodatkowych tematów.

Pytania dotyczące wyboru myszy i klawiatury zakładamy w pozostałych wątkach przyklejonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkładka :

 

Znajomy zastanawia się nad kupnem podkładki Zowie G-SR. Obecnie ma QCK Heavy a wcześniej gościła u niego Razer Goliathus Speed Large. Według niego QCK H.>Razer Gh. ale jak z Qck a nową podkładką firmy Zowie? Jego myszka to zowie fk2, kupować G-SR czy może zostać przy QCK Heavy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@airborne - GS-R jest neico bardziej śliska, ale też zauważalnie droższa. Z tych dwóch zostałbym przy SS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. Jest sporo dobrych dużych podkładek. Ta w dodatku, jak dla mnie ma zdecydowanie za małą wysokość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić gdy po prawie roku używania ściera się guma w Rivalu 300 ? Wymienią mi to w sklepie czy może nie ma na to rady i trzeba z tym żyć ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddaj do sklepu i zobacz. Jak wymienią to dobrze - myślę że tak właśnie będzie.

 

@typowy - rozumiem że interesuje cię rozmiar XXL. Zobacz recenzje na labie podkładek XXL. Jeśli żadna Ci nie przypadnie daj znać, coś da się wybrać. Tylko napisz do jakiej kwoty i jaka myszka będzie na tym jeździła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ainteresowała mnie podkładka m12 maxi tylko nie jestem pewien czy sensor w mojej mysze cm storm alcor nie będzie się gubił. Gram na dpi 800, czy moze jakas inna podkładka do max 100zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ainteresowała mnie podkładka m12 maxi tylko nie jestem pewien czy sensor w mojej mysze cm storm alcor nie będzie się gubił. Gram na dpi 800, czy moze jakas inna podkładka do max 100zł.

 

Razer Goliathus Control wybierz rozmiar, imo lepszej podkładki nie znajdziesz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję podkładki

 

Mysz: A4Tech X7 F4 (optyk)

Rozmiar: Coś w okolicach 40x30cm

Budżet: 50zł, gdyby była jakaś hiper-super-ekstra to do 70zł wyciągnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze :)

Jaka jest różnica w ślizgu i kontroli między m12 a qck heavy? Aktualnie mam m12 maxi i jest jednak troche za szybka i za cienka a mam nierówne biurko i mój rival ociera momentami o podkładke :mad:

Edytowane przez Noa3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora podkladka bylaby lepsza pod Deathaddera 2013, Mionix Alioth czy Razer Goliathus? Mialem Goliathusa ale wymienilem na wieksza Steelseries QcK, ale na QcK z biegiem czasy podwijaja sie brzegi, wiec wolalbym cos z solidniejszymi brzegami (biorac pod uwage rozmiar obecnej czyli 400x450mm, i okolice 100zl chyba ze sa dostepne u nas lepsze propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuję klawiatury i myszki do pracy biurowej, wygodnej, ergonomicznej i wytrzymałej. Bez jakiś konkretnych przedziałów cenowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na dniach będę kupował zestaw komputerowy z serwisu ESC.pl. Chciałem do niego dobrać jakąś przyjemną myszkę przewodową do 100 zł. Póki co korzystam z Logitech M215. Myszka wydaje mi się trochę za mała. Gram w gry raczej nie wymagające niskich opóźnień i PRO myszki (Civ V; Football Manager; Diablo III, okazjonalnie w inne).

 

Proszę o dobór czegoś sensownego w ww. kwocie z ww. strony.

 

PS. Obecnie stosuje fingertip grip (chyba raczej ze względu na rozmiar myszki, która posiadam), ale bliżej mi do palmgripa).

 

EDIT: Jeszcze jedna kwestia - myszki często używam bez podkładki - na podłokietniku od narożnika - materiałowego. Tak mi poprostu wygodniej.

 

Pozdrawiam i dziękuję.

Edytowane przez xadasx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, jak działa serwis gwarancyjny Logitecha? Chciałem oddać na gwarancji G402, bo dwuklik. Podobno można to zrobić przez ich stronę. Mam tam zarejestrowane konto, mysz, ale nigdzie nie widzę opcji zgłoszenia gwarancyjnego, czy już koniecznie muszę do nich wydzwaniać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica miedzy błyszczącą a matową powierzchnią myszki?

Osobiście nie przepadam za suchymi powierzchniami.

Nie wiem do czego się odnieść.

 

Zastanawiam się też nad skutecznością podkładki przy myszce, osobiście zawsze mnie ona irytowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roccat Isku czy Ryos. Co prawda dzisiaj zamówiłem Isku, ale będę mógł wymienić. Tak się zastanawiam, którą wybrać. Niby Ryos mechaniczna, ale Isku ma podświetlenie, które czasami się przydaje. Pomóżcie, która i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

potrzebuję podkładki pod klawiaturę (L K120) do pracy ( programista). Na razie na eko klawiaturę nie mam co z firmy liczyć a nadgarstki zaczynają boleć. Poleci ktoś coś?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica miedzy błyszczącą a matową powierzchnią myszki?

Osobiście nie przepadam za suchymi powierzchniami.

Nie wiem do czego się odnieść.

 

Zastanawiam się też nad skutecznością podkładki przy myszce, osobiście zawsze mnie ona irytowała.

dla osób z lowsensem jest ogromna różnica w płynności ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nowy firmware Wam wskoczył dla AW3423DWF.  https://www.dell.com/support/home/pl-pl/product-support/product/aw3423dwf-monitor/drivers   1. Fix synchronization issue between DDM and OSD 2. Update HDR behavior 3. Fix issue of monitor shows different sharpness effect between left and right side of screen. 4. Clarify warning message due to thermal behavior Poprawka HDR to teraz standard w aktualizacjach monitorów , alepodoba mi się punkt 3.  
    • Rynek zweryfikuje tylko zbyt późno. Niestety deweloperzy wykorzystują głupotę Polaków aby podonosić te ceny mieszkań a oni dalej będą kupować Rynek zadziałał by prawidłowo jakby kraj nie był jednym wielkim bagnem pod względem podatkowym, biurokratycznym oraz prawnym (jeśli mówimy o przepisach budowalanych, działkach, najmu, unijnej pseudo-ekologii). Jak ma to rynek prawidłowo zweryfikować jeśli jest on upośledzony zaczynając od samej głowy? Nieudolne próby "naprawy" sytuacji tylko ją pogarszają i tak to się kręci błędne koło pogarszające sytuacje. Ale najprościej nazwać konfederacje konforusami, bo proponują nie wpowadzać tych kretyńskich przepisów pogarszających sytuacje   Nikt im nie dał szansy czegoś spróbować ale krytyka leci jakby rządzili 10 lat i rujnowali kraj. Jak w tym kraju ma się coś zmienić jak wszystko poza POPIS jest krytykowane za wszystko jak leci? Mówię ogólnie o każdej nowej opcji politycznej teraz. Jak jakiekolwiek ugrupowanie ma się przebić jak od początku jest mieszane z błotem od samego początku? Nie ma i nie będzie partii która spełni oczekiwania każdego. A mnie z drugiej strony śmieszą teksty o państwie opiekuńczym zapewniającym godne życie każdemu mieszkańcowi - jednocześnie porównując się np. do krajów skandynawskich. Lewactwo (od pisu po lewice) myśli że możemy być drugą Norwegią będąc X razy biedniejszym państwem bez bogactw naturalnych. Nie da się przejść od lepianki z gówna od razu do Burj Khalifa, ale niektórzy myślą, że to możliwe
    • A co ma CIA, MI6 czy inne służby wywiadowcze do artykułów na portalach internetowych czy twiterowych pseudo-analiz, rozumiem że czytanie ze zrozumieniem kontekstu jest dla kolegi zbyt dużym wyzwaniem.   Rosja ma skończone rezerwy ludzkie, no ale skoro twoja 6 letnia bratanica twierdzi, że Rosja jest duża więc wygra to tak musi być. Co do Trumpa i jego zdecydowanego prowadzenia w sondażach to chyba też ci to twoja bratanica powiedziała, Trump i Biden w ogólnokrajowych sondażach idą mniej więcej z podobnym poparciem raz jeden raz drugi prowadzi więc nie wiem skąd bierzesz to zdecydowane prowadzenie Trumpa, a biorąc pod uwagę specyficzny system wyborów prezydenckich w USA jest jeszcze ciekawiej, wystarczy sprawdzić sondaże z podziałem na stany i zobaczyć, że dokładnie jak w 2020 wygrać mogą obydwaj wszystko znowu rozbije się o pojedyncze stany, do tego w USA wybory wygrywają pieniądze a tych Biden zebrał na początek kwietnia dwa razy więcej niż Trump.   Ukraina już się obroniła przed Rosją i wypchnęła ją z większości zajętego na początku wojny terytorium, i od dwóch lat się broni dalej, nie będe wnikał co miało znaczyć twoim zdaniem że cytuje "Rosja sama bez pomocy z zewnątrz jest 50x wiekszą od Ukrainy", że niby wielkośc terytorium ma znaczenie w kwestii wygrywania wojny, no to całkiem ciekawe podejście, ale niestety kompletnie bezsensowne, podczas inwazji na sąsiada liczą się zasoby ludzkie tu Rosja ma większe fakt ale jakie 3-4 krotnie a nie 50 krotnie, a i tak trzeba by spojrzeć dokładnie w demografie żeby wyiągnąć wnioski. Nie wiem co mają prawa człowieka do mobilizacji w czsaie W ale mniejsza z tym, pominmy to bo to niczego nie wnosi. Przestawienie przemysłu na tryb wojenny, niczego nie zmienia jeżeli jedyne co to spowodowało to ewentualne zwiększenie produkcji bieda wersji T-ciaków bez zachodniej elektroniki i optyki w ilościach pozwalających na zastępowanie utraconego sprzętu, i umożliwia dużą akcje przywracania do służby złomu z lat 50-70 ubiegłego wieku, faktycznie wyczyn jak cholera.  Czytam takie głupoty od dwóch lat, Ukraina według waszych analiz z czterech liter powinna być zniszczona/podbita mniej więcej od dwóch lat, Puitn miał zaorać wszystko nukami i być carem wszechświata, a jak narazie mija 27 miesięc pełnoskalowej inwazji drugiej armii świata na jeden z biedniejszych krajów w Europie, pomijam już fakt zajęcia części terytorium w 2014 i pełzający konflikt trwający dekadę. Ale zapewne jest tak jak piszesz, Putin jest gotowy wojskowo do zajęcia całej Ukrainy, ale nie jest politycznie i dlatego dwa lata temu wywołał największych konflikt w Europie od dziesięcioleci, i tak sobie mieli od dwóch lat żołnierzy i sprzęt bo musi się jeszcze politycznie przygotować. Co do Skrzypczaka to mnie nie rozsmieszaj, z całym szacunkiem dla kariery pana generała, ale obecnie to on na potrzeby artykułów (raczej nie za bóg zapłać) reaguje na bieżące wydarzenia i zgodnie z trendem na dany moment zmienia wersję, to nie jest analiza konfliktu zbrojnego tylko zwykłe wróżenie z fusów na zasadzie "będzie tak,albo będzie inaczej", do analizy konfliktu zbrojnego potrzebujesz danych, danych i jeszcze raz danych, a robienie analiz strategicznych na podstawie dostępnych w internecie po fakcie danych ze starć na poziomie taktycznym bez dokładnej znajomości rozmieszczenia jednostek ich stanów osobowych, wyposażenia oraz odwodów strategicznych ich stanów osobowych, wyposażenia i rozmieszczenia zakrawa o kpine. Na chwilę obecną Ukraina przegrywa na poziomie taktycznym, strategicznie jeszcze źle nie jest, co nie znaczy że to się nie zmieni w bliższej lub dalszej przyszłości, ale napewno się zmieni bez wsparcia z zachodu to jedno jest pewne i do tego dąży Putin, Rosja nie wygra jeżeli nie odetnie Ukrainy od wsparcia z zachodu, Ukraina ze wsparciem nie przegra .... czego proszę nie mylić z wygra, bo obecnej sytuacji Ukraina nie ma szans na zwycięstwo stricte. Będą musieli wcześniej czy później pójść na jakieś ustępstwa i wiedzą to jedni i drudzy, kwestia pozycji wyjściowych w przyszlych rozmowach pokojowych.
    • Gaming i Aero  od GB to tożsame konstrukcje (radiator, miedziana płyta zamiast komory parowej jak w wersji bobn Super); Różnią się zabudową i kolorem tworzywa sztucznego. Na Plus (obie wersje) szansa na cichsze cewki niż u innych producentów, nowsza rewizja wtyczki 12VHPWR -  H++ 12V-2X6;  Możesz sie rozczarować: Gaming i Aero BIOS OC nadaje się do kosza - zbyt głośno;  Najlepiej cihcy BIOS i ustawić w MSI AFT na krzywej 2700Mhz@950mV + 1000 VRAM 
    • Takie firmy dają właśnie wysoką pewność. OLEDy są tanie w produkcji a drogie w sprzedaży więc ostatnie o co trzeba się martwić to że korpo nie przekalkulowało tego  DW jest już na rynku ponad 2 lata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...