Skocz do zawartości
smog11

Myszy, podkładki, klawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Odpadły mi wszystkie ślizgacze w myszce KTEC KTM-9500+ ProGamer. Da się gdzieś kupić zamienniki, bo szukałem na allegro i nie znalazłem? Czy da się jakoś wykonać ślizgacze domowym sposobem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

 

Szukam myszki i podkładki, budżet łączny to 150zł. Chwyt fingertip. Myślałem nad G102 i podkładką DM Pad. Polecacie coś innego czy w tej cenie to najlepszy wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie ciezko bedzie znalezc cos lepszego do fingertipa niz zestaw, ktory wymieniles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o podkładkę to lepszym wyborem będzie DM PAD XL czy Genesis M12 Maxi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tymi podkladkami nie mialem do czynienia. Moge polecic Steelseries QCK+ - starsza ale wciaz jedna z najlepszych podkladek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DM PAD i długo, długo nic!

Roccat Taito 2017 dla precyzji ewentualnie ale wolniejsza i kasa większa.

M12 też OK ale mniejsza rozmiarowka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Gdzie kupię ślizgacze jakieś porządne do DM1 Pro S?

Jak sobie z tym poradzić? Może kupić jakiś materiał i wycinać?

Podpowiecie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o podkładkę to lepszym wyborem będzie DM PAD XL czy Genesis M12 Maxi?

Genesis M12 Maxi zdecydowanie polecam, jest porządna, dobra jakość wykonania, no i cena bardzo przystępna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genesis M12 Maxi zdecydowanie polecam, jest porządna, dobra jakość wykonania, no i cena bardzo przystępna

+1 obszyte brzegi, dobry ślizg, cena jak za flaszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam od jakiegoś czasu podkładki pod mysz.

Niestety 99% ofert na znanym serwisie aukcyjnym to podkładki materiałowe.

Brakuje mi ofert z gładkimi, nie włóknistymi podkładkami.

Kiedyś jak kupiłem takie Diablo 2 na premierę to dostałem podkładkę. Gładziutka, nie szorstka, nie materiałowa. Tyrałem ją ze trzy lata.

Robią jeszcze takie cuda? Czy teraz jakaś nowa moda na szmaciane podkładki?

Nie lubię w dotyku takich podkładek. Ktoś może coś ma i może polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G603 wysiadły baterie Duracell (*) dołączone do zestawu, działały rok, 3 miesiące i 9 dni.

 

 

PS Hero w Logitechu to naprawdę spoko sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakąś myszkę bluetooth która działa bez "dongla"? W lapku mam mało portów USB, a ma wbudowany bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakąś myszkę bluetooth która działa bez "dongla"? W lapku mam mało portów USB, a ma wbudowany bluetooth.

Wszystkie Logitechy na Hero mają bodajże tą możliwość. W moim G603 dziewczyna złamała dongla i działam wyłącznie na BT :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś tańszego? Do gier na PC mam Zowie a do laptopa potrzebuję myszki "do pracy". Coś do 100zł by mi wystarczyło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A coś tańszego? Do gier na PC mam Zowie a do laptopa potrzebuję myszki "do pracy". Coś do 100zł by mi wystarczyło :P

 

G102, sam ją chyba kupie jak będę miał pieniądze odłożone na peryferia. Poza myszkami Rival to nie znalazłem innego, aż tak pochlebianego gryzonia.

Edytowane przez Aspartam K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! :)

 

Szukam podkładki pod mysz, w stylu Logitech G440. Czyli minimum te 25 cm na 30 cm.

Podkładka musi być twarda. Nie z tkaniny! Ale na wierzchu ma mieć twardy plastik (w G440 to chyba polipropylen?). Te z tkaniny mnie nie interesują wcale :(

 

Co do G440 - w cenie ok. 99 zł jest nie do zaakceptowania dla mnie, ponieważ za szybko się ściera, po drugie - krawędzie są z jednej strony strasznie ostre a z drugiej łatwo wyłamać taką krawędź i uszkodzić w rezultacie podkładkę w danym miejscu; później dostaje się tam powietrze i ostatnia górna warstwa z PVC (czy co to tam jest) szybko zaczyna odchodzić ... :-/

 

Może ktoś poleci coś podobnego ale tańszego, albo może i lepszego? :)

Edytowane przez zbigniew.jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie!

Mam dylemat, szukam myszki do laptopa do sporadycznego pogrania w przeróżne gry, ale też do zwykłego użytku.

Czy pchać się w taki wynalazek: SPC Gear LIX Plus ? Czy może poczciwego logitech g102 ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy GENESIS M22 Control to dobry wybór do Logitech g102?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka używana myszka do 20/30zł

przeglądanie internetu/gry bez wodotrysków (w miarę solidna)- zapasowa na przeczekanie

Sam znalazłem logotech b100 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 20-30zl za wpelni sprawna myszke z calkiem dobra precyzja moze byc ciezko. Może postawić na klasyka - microsoft intellimouse 1.1a ? Moze się uda dorwać za tyle. Ewentualnie wykraczając poza budżet, mogę odstąpić msi gm40 clutch white, precyzyjny sensor, mysz kupiona rok temu, a używana 3-4 tygodnie, ma jeszcze rok gwarancji w xkomie. Była to moja zapasowa mysz, która leżakuje w szufladzie, używana okolo miesiąca, jak siadl mi rival 310 i czekałem za częściami z chin. Teraz kupilem kolejna myszke, to rival zostanie jako awaryjne rozwiązanie. 60zl musialbym dostać za tego clutcha. 

 

Co do podkładek, to mam od roku dm xl, podkładka calkiem spoko, obszyte brzegi, slizg w porównaniu do razera goliathusa speed jest słabszy. Plus jest taki, że rival 310 nie gubił się na tym dm, a na razerze niestety sensor sie gubił... najlepiej iść do duzego sklepu i sprawdzić reka czy powierzchnia danej podkładki jest śliska czy szorstka. Te tańsze podkladki potrafią miec szorstka powierzchnie, wiec do dynamicznych gier sie nie nadadzą. Mam leżeć Genesis czy cos takiego, podkładka ma 80cm na 40 jak sie nie mylę, użyłem jej przez 5 sekund i trafiła z powrotem do oryginalnego kartona :). Jest szorstka i ruchy myszka są blokowane... U mnie mysz musi iść jak po lodzie, dlatego wymieniam slizgacze w gpro bo te oryginalne są słabe do takiego ślizgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, podkładka pod myszkę do rozmiarów max tak ok. 25x30 cm? Zależy mi na tym, żeby miała obszyte brzegi, bo w mojej dotychczasowej Tesoro się szybko się odlepiły od tarcia po nich kablem myszki. 

Alternatywnie - podkładka pod klawiaturę i myszkę, ale wysokość 30 mm a szerokość max. 80, idealnie byłoby 75.

Żadnego RGB i innych nie chcę - najlepiej maksymalna jednolitość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2020 o 23:34, waterman napisał:

Panowie, podkładka pod myszkę do rozmiarów max tak ok. 25x30 cm? Zależy mi na tym, żeby miała obszyte brzegi, bo w mojej dotychczasowej Tesoro się szybko się odlepiły od tarcia po nich kablem myszki. 

Alternatywnie - podkładka pod klawiaturę i myszkę, ale wysokość 30 mm a szerokość max. 80, idealnie byłoby 75.

Żadnego RGB i innych nie chcę - najlepiej maksymalna jednolitość...

 

HyperX Fury S - rozmiar SM

z tańszych obczaj nateca - praktycznie wszystkie godne polecenia

spoko są też a4techy z serii bloody

długa : https://www.morele.net/podkladka-a4-tech-bloody-b087s-a4tpad46004-1744702/
 

z dużych mega tanio idzie kupić Xtrfy Xgp1 Xl3 - ale rozmiar może być dla ciebie za duży / one chodziły po 150zł nowe, teraz za 50zł są wyprzedaże 

Edytowane przez fliperpl
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się pojawił Razer Deathadder V2 Pro Wireless. Bardzo ładna cena ?

https://www.maxgaming.com/en/wireless-mouses/deathadder-v2-pro-wireless-gaming-mouse

EDIT: Przepremierowy wyciek, strona z produktem została już usunięta. Mysz będzie kosztowała ponad 160 euro...

 

 

Edytowane przez Mattan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj juz oficialnie pokazana: https://www.razer.com/gaming-mice/razer-deathadder-v2-pro/RZ01-03350100-R3U1

Jest to cos na co czekalem od dawna, czyli deathadder bez kabla. Poczekam jak sie na amazonie pokaze.

Jeszcze bym klawe wymienil na k95 ale raczej nie mozliwe zeby obecna k70 sie po prostu popsula :D wiec tamta poczeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...