Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

budasty

[Zamknięty]Sprzedam MSI GeForce GTX 970 Gaming 100ME

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-970-gaming-100me-4gb-gddr5-256bit-hdmi-dvi-dp-gtx-970-gaming-100me-719129/

 

Sprzedam kartę jak wyżej, stan idealny, opakowanie też, karta fabrycznie podkręcona i tak działa od nowości - sprzedaję bo chce kupić 1070/1080 - sam jeszcze nie wiem co. Zakupiona w Proline w maju 2015 - takze gwarancja do kwietnia 2018, po numerze seryjnym mozna karte w Proline sprawdzic - na priv moge podac.

 

A zapomniałbym o cenie - 950 pln, odbiór osobisty 900 (Opole).

 

Wstawie odpowiedź, którą na priv jednemu użytkownikowi dałem:

 

Karta nie była wyjmowana z kompa, jedyne co robiłem z nią to dmuchałem spręzonym powietrzem przy otwartej obudowie, w domu mogę zrobić zdjęcie i wstawić na forum. Karta chodzi na ustawieniach fabrycznych - stabilne 1316 MHz w grach na rdzeniu, w msi afterburner jedyne co zmieniłem to krzywą wentylatora, u mnie chodzi w zakresie 41-100%, przy 41% jest praktycznie niesłyszalna, przy standardowym ustawieniu ponizej 60 stopni wentylatory sie nie wlaczały - np. podczas gry w Starcrafta 2, wole jednak by obieg powietrza był stały skoro i tak jest cicho.

 

Stan techniczny nie jest dobry - praktycznie idealny, nawet pudełko jest w stanie idealnycm, w sklepie daliby folie, przedmuchali i nie zauwazylbys ze karta była uzywana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję, napisałem ponownie na pw ;p

 

edit: kolega sobie wybiera komu sprzeda kartę sprzeda temu kogo zna z forum omg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie kolega Budasty zna z forum... FrazPC :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Baronik :)

 

No nie raz w d3 gralismy razem, teraz u mnie jest era Division :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję, napisałem ponownie na pw ;p

 

edit: kolega sobie wybiera komu sprzeda kartę sprzeda temu kogo zna z forum omg.

 

Jego sprzęt jego zasady nie rozumiem płaczu, a sam temat powinien znaleźć się już dawno w koszu. Moderator tego działu już od dawna leci sobie w kulki jednym daje ostrzeżenia drugim puszcza takie coś płazem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sam temat powinien znaleźć się już dawno w koszu. Moderator tego działu już od dawna leci sobie w kulki jednym daje ostrzeżenia drugim puszcza takie coś płazem

 

Ich forum ich zasady - idąc Twoim tokiem myślenia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich forum ich zasady - idąc Twoim tokiem myślenia :).

 

Idąc moim tokiem myślenia regulamin jest zapisany kilka postów wyżej i moderator tego działu się do niego nie stosuje. Nie pogrążaj się, dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idąc moim tokiem myślenia regulamin jest zapisany kilka postów wyżej i moderator tego działu się do niego nie stosuje. Nie pogrążaj się, dziękuje.

 

Ja żartuje a Ty się zbędnie podniecasz - po co to ? - wyjdź trochę na dwór :)

 

Żegnam napinacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żartuje a Ty się zbędnie podniecasz - po co to ? - wyjdź trochę na dwór :)

 

Żegnam napinacza.

 

Idąc Twoim tokiem myślenia powinieneś wyjść i wstąpić do jakiegoś kabaretu skoro tak się Ciebie żarty trzymają :) Pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...