Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DevilQpaczi

GeForce GTX 1060

Rekomendowane odpowiedzi

namierzyłem w jednej dystrybucji tą MSI o której pisze kolega Makarones i to byłby chyba najlepszy wybór, cena 1020zł netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem tego MSi Armora z Techplanet. Zobaczymy co to będzie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koszyku jak klikasz na złóż zamówienie, to na następnej stronie masz do wyboru pobranie ( + 15zł ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O super, nawet nie wiedziałem, że takie promo jest. ;) Mam nadzieję, że się załapię. :E

Dobrze patrzę, że za 1060 Armora rozdają płyty główne? O.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dają płyt głównych ;)

 

Wybierasz ( kupujesz ):

Kartę z serii MSI GTX seria 10: 1080/1070/1060 ARMOR 8G OC

 

Dostajesz:

 

Gamingowe słuchawki MSI ds502

Gamingowa podkładka pod mysz

Smycz reklamową MSI

Brelok z tarczą MSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość predatormax

Kolejność zgłoszeń obowiązuje (40szt) ładna ściema,napisać to oni mogą byle co.

 

Patrząc z drugiej strony na dostępność kart która nadal jest b.słaba można określić w dzisiejszych czasach jako wielkie nieporozumienie. :lol2:

 

Nie śpieszcie się,jak im nikt nie będzie zamawiał a będzie wysyp przy cenie niższej to każdy dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z posiadaczy i5 2500k może wypowiedzieć się jak procek współgra z 1060 ?

U mnie na 2600K smiga az milo, a wcale nie mam procka jakos szczegolnie wysoko wykreconego. U Ciebie tez bedzie dobrze, wiec sie nie martw. Wieslaw 3 (wczoraj jakies 2h grania), wszystko uber, HW off, FHD + vsync i limit klatek na 60 - smiga az milo i przez 90% czasu mam 60fps, w kilku miejscach spadl do 50+, wiec jest OK. Temperaturki na moim Gaming X to max 64stC i wentylator max 37% :E Jest cicho, chlodno i wydajnie :)

 

http://promocje.msi.com/promocja-gaming-is-cool/Tutaj ktoś pisał, że armora kupił to proszę link do promocji, jak coś każdy dostać może, ale w tamtych sklepach są nagrody gwarantowane.Lipa, że na gtx 1060 gaming x nie ma tej promocji, ale przez przypadek wysłałem, bo nie dojrzałem xD

Jakie cwaniaki - na armora 1060 daja cos, ale juz na Gaminga X to od 1070 w gore...

 

Edit: Panowie, wczoraj zauwazylem, a w zasadzie uslyszalem, pracujace cewki, ale w... zasilaczu :E Juz balem sie, ze to z karty slychac, a tu po zblizeniu uszu do obudowy zauwazylem, ze to zasilacz :) Zdziwilem sie troche, bo na GTX970 ich nie slyszalem (a przeciez to wiecej mocy ciagnelo). Moze dlatego, ze byl to Gigabyte i wentylatory ten dzwiek zagluszaly. Nie jest oczywiscie glosno, to raczej efekt tla, ale na szczescie paka stoi na podlodze, wiec kompletnie z poziomu uszu nie slychac.

 

Pisze to tym, abyscie rowniez u siebie sprawdzili dokladnie, skad dzwiek cewek slychac (jesli slychac), bo jak widzac powyzej - nie musi to byc karta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI zrobiło kawał dobrej roboty z tymi TF VI. U mnie w idle jak oglądam The 100 to jest 34-36 stopni. A grając w gry więcej niż 64 jeszcze nie widziałem, a co tam w bf4 rzadko kiedy do 60 stopni dobija i jest cały czas ~58 stopni, oczywiście bf wymaxowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz MSI, Palit JS jest warty kupna? 1295 zł za niego to dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobra cena i jak najbardziej - wart jest zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI zrobiło kawał dobrej roboty z tymi TF VI. U mnie w idle jak oglądam The 100 to jest 34-36 stopni. A grając w gry więcej niż 64 jeszcze nie widziałem, a co tam w bf4 rzadko kiedy do 60 stopni dobija i jest cały czas ~58 stopni, oczywiście bf wymaxowany.

Dlatego czekam na evga ssc żeby zobaczyć czy warto dokładać do super coolera względem evga sc która już ponad 70stC potrafi złapać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz MSI, Palit JS jest warty kupna? 1295 zł za niego to dobra cena?

Gdzie masz taką cenę jeśli można zapytać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz taką cenę jeśli można zapytać?

Od kumpla ze sklepu, może mi sprzedać w cenie Duala, normalnie chodzi po 1359 zł. MSI chodzi po 1479 zł i tak się właśnie zastanawiam czy jest sens dopłacać, bo MSI udała się ta karta. Oby ten Palit był na poziomie jak w 1070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za info ;). A nie wiecie czy MSI GeForce GTX1060 Armor OC ma tryb półpasywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Armor i mnie zainteresował. Nie widzę sensu wydawać 1500 zł na Gaming X skoro tańsze też są dobre. Pytanie tylko jak z hałasem przy pracy pod obciążeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

na stronie MSi widziałem jakieś info, że ma tryb półpasywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...