Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Aktulizacja do windows 10! Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Cześć zostało nie całe 14h to aktulizacji widnows 10 tutaj link: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-10-upgrade

i mam pytanie czy jeżeli teraz mam windows 8.1 i mam go aktywowanego to jak zainstaluje windows 10 to ta aktywacja zostanie?

 

A i czy aktulizacja będzie działać?

intel Core i5-6600 /3.3GHzMSI

H110M PRO-VD /intel H110, DDR4,

GeForce GTX 970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, będzie działać, zawsze będziesz mógł legalnie wrócić do poprzedniego systemu, gdyby Ci się coś nie spodobało. A jak się nie wyrobisz, to wtedy trudno, w przyszłości zapłacisz $$$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A jak moja siostra ma klucz pobrany z internetu i pobierze windows 10 to też będzie wszystko okej? Dopiero za miesiąc +/- może kupić legalny system.

Dobrze że klucz przenosi się na windows 10 bo żałowałem trochę że kupiłem windows 8 za te 500 zł ale na szczęście można jeszcze zaktulizować do windows 10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czekam na odpowiedź bo zostało mało czasu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki system jak ci się zaktualizuje to i tak w dalszym ciągu nie będzie legalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Taki system jak ci się zaktualizuje to i tak w dalszym ciągu nie będzie legalny.

 

To co niech pobiera ten windows 10? Czy lepiej żeby zostawiła ten 8.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mam w7 box to po powrocie do niego z w10 bede mial dalej licencje box i bede mógł go instalowac na kazdym kompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To robić jej update do tego windows 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

refresh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To robić jej update do tego windows 10?

Chyba sam musisz zdecydować. Jak chcesz poczytaj. Jest kilka wątków na temat w10 więc na wiele swoich pytań znajdziesz odpowiedź. Poza tym już dzisiaj chyba za darmo nie zaktualizujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba sam musisz zdecydować. Jak chcesz poczytaj. Jest kilka wątków na temat w10 więc na wiele swoich pytań znajdziesz odpowiedź. Poza tym już dzisiaj chyba za darmo nie zaktualizujesz.

https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-10-upgrade jeszcze została godzinka.

 

Dopiero będzie mogła kupić klucz za miesiąc +/- i jak zainstaluje ten windows 10 piracki przez ten miesiąc będzie używać to nic się nie stanie póki nie kupi klucza.

Jak zainstaluje to będzie musiała kupić klucz do windows 10 tak?

 

Wszystko za nią muszę myśleć.. Z góry dzięki za pomoc :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mimo, że byłem wrogiem w10 a przyjacielem w8,1 to 29 zaktualizowałem tak na próbę. W końcu za darmo. Jak na razie to działa bez problemu. Nie widzę żadnej różnicy między w10 i w8,1 poza niewielkimi różnicami w wyglądzie.

 

Zdaje się, że jak zainstalujesz legalny system to przez miesiąc będzie działał tyle tylko, że będzie przypominał nagminnie o aktywacji.

 

Co do pirata to co masz na myśli ? Takiego z aktywacją ? Jeżeli tak to też przez miesiąc będzie działał więc nie ma problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mimo, że byłem wrogiem w10 a przyjacielem w8,1 to 29 zaktualizowałem tak na próbę. W końcu za darmo. Jak na razie to działa bez problemu. Nie widzę żadnej różnicy między w10 i w8,1 poza niewielkimi różnicami w wyglądzie.

 

Zdaje się, że jak zainstalujesz legalny system to przez miesiąc będzie działał tyle tylko, że będzie przypominał nagminnie o aktywacji.

 

Co do pirata to co masz na myśli ? Takiego z aktywacją ? Jeżeli tak to też przez miesiąc będzie działał więc nie ma problemu.

 

Tak o pirtata z aktywacją i nic policja nie przyjdzie do domu? Bo za miesiąc zmieni system na legalny dopiero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o pirtata z aktywacją i nic policja nie przyjdzie do domu? Bo za miesiąc zmieni system na legalny dopiero

Człowieku, o co Ty się do mnie pytasz ? Skąd mam wiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Człowieku, o co Ty się do mnie pytasz ? Skąd mam wiedzieć ?

 

Spokojnie myślałem że wiesz jak się udzielasz w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o pirtata z aktywacją i nic policja nie przyjdzie do domu? Bo za miesiąc zmieni system na legalny dopiero

 

Nie od razu jak zainstaluje to bagiety przyjadą do domu i zarekwirują komputer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie od razu jak zainstaluje to bagiety przyjadą do domu i zarekwirują komputer.

 

I mnie zabiją xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo: Netgear AC810S; Alcatel Y901; Huawei E5573. Ten ostatni mam ale w sumie nie wiem co mam o nim napisać. Po prostu przenośny router. Żadnych cudów się nie spodziewaj. Zdecydowanie gorszy od modemów stacjonarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chyba nie tutaj napisałeś xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wyprzedziłem Twoje pytanie, które byś zadał. Teraz nie musisz już zadawać tego pytania bo odpowiedź już znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Po prostu wyprzedziłem Twoje pytanie, które byś zadał. Teraz nie musisz już zadawać tego pytania bo odpowiedź już znasz.

 

Nie sądzę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie odnoście przywracania systemu.

Posiadam laptop Lenovo G580 z fabrycznie zainstalowanym systemem win8, teraz skorzystałem z darmowej aktualizacji do win10 i tu moje pytanie, poprzednio gdy przywracałem system z win8.1 (problemy z systemem) to wróciłem do owego fabrycznego win8 po czym ponownie zaktualizowałem go do win8.1 korzystając z aktualizacji w sklepie microsoftu a jak to będzie wyglądało z win10?

 

Jak ponownie wykorzystam opcje przywracania systemu to wrócę do win8 a czy będę miał jeszcze możliwość zaaktualizowania do win10, czy tylko do win8.1?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 nie ma aktualizacji do 10.

8.1 ma.

Jak masz 8 to będzie step by step.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...