Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ernorator

Wyprzedaż ernoratora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam do sprzedania kilka rzeczy bo już się powoli nie mieszczą. Przez jakiś czas wszystko będzie do kupienia tylko przez forum (fora) a potem trafi na jakiś portal aukcyjny. Allegro oczywiście możliwe ale wiadomo kto płaci prowizję. Nie mam jakiegoś imponującego konta (ze 40 komentarzy) ale na forum już trochę jestem i trochę kupiłem/sprzedałem.

 

Pytania proszę kierować na PM, nie gryzę. W domu jestem wieczorami i to jest pora w jakiej będę najczęściej udzielał odpowiedzi.

 

Pierwszeństwo ma osoba właśnie robiąca przelew.

 

Koszty przesyłki pokrywa kupujący. Przesyłka najłatwiej i często najtaniej Pocztą Polską według cennika. Jeśli ktoś pragnie inną formę możemy się dogadać, i tak ty za to płacisz. Wysyłka za pobraniem jeśli pokryjesz koszty wysyłki. Wysyłam jak najszybciej. Odbiór osobisty Warszawa, Grodzisk Mazowiecki, jak niedaleko od tych miejscowości to możemy się spróbować dogadać.

 

Komp tuż przed rozebraniem

Kg4SxjFt.jpg

 

Do administracji, miałem trochę inny plan na sprzedawanie jak robiłem foty więc nie ma karteczki na każdym oddzielnie. Mam jednak nadzieję, że może zbiorcza fotka wszystkiego i kartka wystarczy. Gustowna narzuta w kolorze zielonym i tak występuje na każdym zdjęciu więc nie ma wątpliwości gdzie je zrobiono.

Y914Ug7t.jpg

 

Sprzęt sprawdzony tuż przed rozebraniem i zapakowaniem. Wszystko sprawne 100% (chyba, że opisane inaczej).

S0io20Ct.jpg

 

Procesor i3 2100 – 130pln

+25pln opakowanie BOX od i5 albo i7 z nieużywanym coolerem BOX :D (na zdjęciu w pudełku po i7)

lBAGaTzt.jpg

 

HZXHXJ5t.jpgaZe9Y5Rt.jpg

 

 

Płyta główna ASRock P67 pro3 B3 – 280pln

+2 przewody sata – czytaj spoiler

T84Olawt.jpg4uzEVkht.jpg?1

 

 

W dolnym prawym rogu wygląda jakby coś było nie tak dlatego zrobiłem zbliżenia i jednak wszystko jest OK

jD8gTTpt.jpg

 

WwOjPUbt.jpg

 

LFCjYDHt.jpg

 

 

 

 

Pamięć DDR3 Geli TridentX 2x4gb 2400mhz cl9 – 190pln

Gwarancja agito, faktura elektroniczna

GeOQD2ot.jpg

 

Ji7awpkt.jpg

 

 

Pamięć DDR3 - Pracowały razem (4x4) na P67 z i3 2100 z automatu na XMP 1600 cl9

2x4 gb GOODRAM PLAY 1600mhz cl9 czerwone – 120pln

4 gb GOODRAM PLAY 1600mhz cl9 czarna – 70pln

4 gb Kingston 1600mhz cl9 czarna – 70pln

Y8VeVG4t.jpg

 

zXzgoUrt.jpg

 

 

Karta graficzna AMD MSI 7850 1GB – 280pln

Nawet znalazł się paragon :D 2 miesiące po gwarancji...że też się nie zorientowałem na czas. PCI-E 6pin

O2pBEnft.jpg

 

EfSDXd4t.jpg?1

 

Sf26PV3t.jpg

 

 

Karta graficzna AMD ASUS 5850 1GB – 190pln

Kupiona kiedyś na zastępstwo i tak sobie bytowała 90% czasu w szafie. PCI-E 8pin+6pin

9lhBmrRt.jpg?1

 

QEfPpC5t.jpg

 

 

Chłodzenie CPU Raijintek Nemezis/Tisis – 150pln (pomyśl czy masz miejsce na ram)

Podczas dostawy uszkodzeniu (wyjęciu) uległa górna blaszka węższej „wieży”, blaszka zastałą usunięta. Poskutkowało to brakiem możliwości założenia wentylatorów używając domyślnej metody, co i tak nie miało znaczenia bo te gumowe dzyndzle zgubiłem jeszcze zanim je zobaczyłem. Oryginalne wentylatory mają słabą kulturę pracy, u mnie działało z wentylatorami Corsair 140mm, najpierw SP potem AF zapiętymi zwykłą zipką i spokojnie ogarniało i7 3770k z core voltage 1.35 V.

Chłodzenie o wydajności Noctua NH-D 15, Cyborg R1, Thermalright Silver Arrow czyli TOP END chłodzenia powietrzem, zestaw jak na zdjęciu.

udMDnzot.jpg

 

Zestaw oryginalny zawierał dla porównania

 

FfxuZEUt.jpg

 

Ja miałem jakiś inny z jednym wentylatorem wąskim

 

OBObpPYt.jpg

 

1EmsHEMt.jpg

 

tLSSVlnt.jpg

 

AkL30kLt.jpg

 

 

Chłodnie CPU DeepCool GAMMAXX S40 – 80pln

Takie coś, pełen zestaw http://www.deepcool.com/product/cpucooler/2013-12/7_512.shtml

Zwodniczo wydajne chłodzenie. Od momentu jak założyłem je na i3 2100 to go nie słyszałem a robiłem na kompie parę rzeczy obciążających cpu czy grałem w wot czy AW.

iHWaxSvt.jpg

 

r2gCbGYt.jpg

 

 

Obudowa SilentiumPC Gladius M40 – 130pln

Nie wiem ile tam było wentylatorów ale u mnie jest 5, 3 silentium pc i 2 arctic cooling. Wszystkie ustawione z obudowy na LOW były niesłyszalne a w środku było miło i chłodno z i3 2100 i R9 270. Brak jednej maskownicy śledzia i wgięcie na panelu bocznym od strony „pleców” płyty głównej. Z tego co potrafię znaleźć pełen komplet.

WmFXZc5t.jpg

 

Wgięcie na rancie wytłoczenia

fzwPRcht.jpg

sNAuJyTt.jpg

94ixtzCt.jpg

fBUcLE2t.jpg

 

 

 

 

Zasilacz Corsalir HX620W – 160pln

Modularny z kablami. Mam takie dwa w domu od nowości. Sprzedawany napędzał przez kilka lat q6600 + gtx8800gt (potem 7850) a potem i3 2100 + R9 270. Drugi (nie sprzedawany) ciągną nawet i7 3770k i R9 290x podkręcone. Bardzo porządny zasilacz.

GVRPAZ3t.jpg

 

50ntpjxt.jpg

 

 

4 wentylatory Corsair 140 wymontowane z którejś obudowy Corsair. Wyglądają jak AF – 25pln za sztukę

0M5WC1gt.jpg

 

JZ3GKHHt.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor i3 2100 – 130pln

Płyta główna ASRock P67 pro3 B3 – 280pln

Pamięć DDR3 Geli TridentX 2x4gb 2400mhz cl9 – 190pln

Pamięć DDR3 - Pracowały razem (4x4) na P67 z i3 2100 z automatu na XMP 1600 cl9

Karta graficzna AMD ASUS 5850 1GB – 190pln

Chłodzenie CPU Raijintek Nemezis/Tisis – 150pln

Chłodnie CPU DeepCool GAMMAXX S40 – 80pln

Obudowa SilentiumPC Gladius M40 – 130pln

Zasilacz Corsalir HX620W – 160pln

4 wentylatory Corsair 140 wymontowane z którejś obudowy Corsair. Wyglądają jak AF – 25pln za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało

 

Procesor i3 2100 – 120pln

Płyta główna ASRock P67 pro3 B3 – 280pln

Karta graficzna AMD ASUS 5850 1GB – 190pln

Chłodzenie CPU Raijintek Nemezis/Tisis – 130pln

Chłodnie CPU DeepCool GAMMAXX S40 – 80pln

Zasilacz Corsalir HX620W – 160pln

4 wentylatory Corsair 140 wymontowane z którejś obudowy Corsair. Wyglądają jak AF – 25pln za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...