Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

shadowrun321

[Zamknięty]Sprzedam Gigabyet GTX970 - Okazja!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

tylko dla forumowiczów, do sprzedania mam rewelacyjną kartę grafiki od Gigabyte

model GTX970 OC GAMING 4GD. Gwarancja do 10.10.2017r.! Oryginalne papiery, pudełko itp.

 

 

Wszystko sprawne, beż żadnych wad!

Cena z wliczoną wysyłką tylko - 1000zł

 

 

Zapraszam do kontaktu i zakupu

shadowrun@op.pl | 513-856-788

 

 

Pozdrawiam,

Robert :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie:

1. co to urrrrwwww za wersja? pół windforca a pół czerwonej msi?

2. gdzie jest zdjęcie z kartką itp. ?

3. cena jest mocno przegięta i jeszcze bezczelnie opisana jako okazja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich co marudzą na ceny nowych kart graficznych powinno się odsyłać do tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test na Janusza sprzedaży zdany. Teraz możesz handlować nowymi RXami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z drugiej strony, jak wam się nie podoba cena, nie musicie jej wcale komentować, bo i tak zapewne nie kupicie danej karty. Osobiście kupiłem tydzien temu 970 za 1k, 3-miesięczna od MSI (Gaming) i jestem bardzo zadowolony, ale WY zawsze możecie dołożyć do 1060 te 500zł :E Przecież lepiej dołożyć tyle hajsu, żeby mieć kilka % wydajniejszą kartę :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtx970 za 1k pln to strzał w stopę (albo i obie)

 

za 1290 kupiłem nóweczkę gtx1060 z pełnymi 6gb vramu, a nie jakieś wykastrowane 3.5 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtx970 za 1k pln to strzał w stopę (albo i obie)

 

za 1290 kupiłem nóweczkę gtx1060 z pełnymi 6gb vramu, a nie jakieś wykastrowane 3.5 :lol2:

 

 

No fajnie. Pewnie turbinowca Asusa :lol2: :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okazja to 800zł w dół :E :E

 

Właściwie, to po dzisiejszej premierze rx470, nie wiem czy w ogóle opłaca się dać za 970 więcej niż 800zł :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla amd bardzo udal sie ten rx470 swietna karta teraz za 900-100pln nawet nie spojrzalbym w strone 970tki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie. ja wrócę z pytaniem - co to za karta.

 

ani Gaming G1 ani Gaming 4G, opis giga więc sugeruje g1 nazwa raczej msi :)

 

cena z kosmosu - tak czy siak :)

 

za 1k to mogę z chęcią oddać moją msi 4G która robi 1600 mhz na rdzeniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1k to mogę z chęcią oddać moją msi 4G która robi 1600 mhz na rdzeniu :D

Od kiedy trochę wyższe OC daje +200-300zł do ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

MSI Gaming za 700 zł byś chciał?! :E

 

Dobrze, że 1,5 tygodnia temu swoją Asus GTX 970 Black za 1K puściłem, bo teraz to miałbym ból :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy trochę wyższe OC daje +200-300zł do ceny?

 

 

jaki 200-300? rozmawiamy o 1k. - standardowa cena 970ki to ok 900 zł. kolega sprzedaje za 1k nie wiadomo jaką wersję.

 

ja napisałem że za tyle mógłbym swoją pchnąć z 1600 mhz. wg. mnie zasada ta sama co przy prockach. sprawdz wyniki karty przy 1450 mhz a 1600 mhz :) wtedy może dojdziesz do tego czy warto dopłacić do takiej np. 50-100 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla amd bardzo udal sie ten rx470 swietna karta teraz za 900-100pln nawet nie spojrzalbym w strone 970tki

 

 

Nom, szczególnie, że wszystkie testy są z OC 6700K.

Na słabszych prockach już tak różowo nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy za głupoty piszecie. AMD RX 480 jest słabszy albo porównywalny do 970 a wy porównujecie kartę o poziom niższą??? :lol2: Skoro to taka okazja, to czekajcie na oficjalne testy na poszczególnych procesorach i wtedy wam mina zrzednie jak to w przypadku AMD ostatnio bywa, choć szczerze powiedziawszy chciałbym aby była walka pomiędzy AMD a Nvidią na wszystkich frontach kart, w różnych przedziałach cenowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy za głupoty piszecie. AMD RX 480 jest słabszy albo porównywalny do 970 a wy porównujecie kartę o poziom niższą??? :lol2: Skoro to taka okazja, to czekajcie na oficjalne testy na poszczególnych procesorach i wtedy wam mina zrzednie jak to w przypadku AMD ostatnio bywa, choć szczerze powiedziawszy chciałbym aby była walka pomiędzy AMD a Nvidią na wszystkich frontach kart, w różnych przedziałach cenowych.

 

Wg. testów PCLab, rx480 jest 5% lepszy od 970, natomiast rx470 jest 3% gorszy od 970. Biorąc pod uwagę, że za 950zł będzie można dostać nową kartę, mającą lepsze perspektywy (sterowniki i ilość gier dx12/vulkan), to używana 970 za nawet sto złotych mniej nie wydaje się już być dobrym interesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. testów PCLab, rx480 jest 5% lepszy od 970, natomiast rx470 jest 3% gorszy od 970. Biorąc pod uwagę, że za 950zł będzie można dostać nową kartę, mającą lepsze perspektywy (sterowniki i ilość gier dx12/vulkan), to używana 970 za nawet sto złotych mniej nie wydaje się już być dobrym interesem.

 

 

W teście na PPC 470 już konkretnie dostaje w dupę od 970.

A jest to spowodowane tym, że PPC użyło adekwatnego procesora do nowego Radeona (4460).

Test na Pclab, gdzie użyto 6700K@4,7Ghz można sobie wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po co wklejasz tego samego posta w kilka miejsc, ale skoro tak, to ja przekleję swoją odpowiedź:

 

9-10% to raczej nie jest porażająca różnica, tym bardziej, że z czasem będzie maleć. A spowodowane jest raczej tym, że tam użyto najtańszego możliwego 470 kontra Gigabyte GTX 970 WindForce 3X.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z regulaminem działu. Wątki niezgodne z regulaminem lub bez podanej ceny przedmiotów będą usuwane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • No słabe wnioski wyciągnęli z tej analizy, bo właśnie ubrali to w rasizm i seksizm AI  Gdzie to może wynikać np. z różnic w danych, bo skąd pewność, że AI została "nakarmiona" taką samą ilością danych każdej z ras? Jeżeli dali np. 80% danych dotyczących osób białych z różnymi chorobami oraz 20% danych pochodzących od osób czarnoskórych i potem kazali AI najpierw rozpoznać rasę, potem chorobę, to oczywistym jest, że model może być stworzony tak, że błędnie "uzna" że niektóre choroby dotyczą tylko białych więc u innych ras symptomów tych chorób już może nie wychwycić.  No ale łatwiej wyciągać wnioski pasujące do poglądu autora, który te wnioski pisał  Bo szkoda że artykuł skupił się na tak małym wycinku. W pracy jest napisane np. że model nauczył się rozróżniać (z różnym rezultatem, ale jest możliwość pójścia w tym kierunku) rozpoznawania chorób serca na podstawie obrazu tęczówki.
    • Jak tam sytuacja, poprawili, połatali można dodać do listy w co zagrać czy dalej lepiej nie tykać? 
    • Ludzie to dziwne istotki, nie próbuje już tego rozkminiać Przkład ostatniej "zadymy" z Dogma, recenzja Rocka i jego komentarzach z których potem wyszło że on nie widzi różnicy jak mu FPS spadnie do 40 czy tam 30.
    • USA to różne stany i różne prawa ale sam jakoś nie chciałbym żyć w tym kraju. Za dużo właśnie dzikiego kapitalizmu. Jest dobrze póki jesteś zdrowy i silny gorzej jak ci się coś stanie. Leki silnie uzależniające w jakichś stanach sprzedawali jak cukierki i w którymś stanie zrobiono eksperyment społeczny i zalegalizowano twarde narkotyki. Druga sprawa zobaczymy co będzie z tymi migrantami bo tam do nich miliony rocznie przybywają bez wiedzy, umiejętności i bogatych rodziców.
    • Nie ma prawie w ogóle, skończyłem wczoraj Emily i to niemalże to samo, w cut-scenkach są inne dialogi, czasem pojawiają się inne postacie w domu (w sensie, te same, tylko w innych miejscach xD), dowiesz się trochę więcej  z lore, jedyne co jest warte uwagi, to zupełnie inne wspomnienie, ale to tyle, nic co by zmieniło postrzeganie fabuły. IMHO można na spokojnie ominąć, albo walnąć speedruna na easy - mi zeszło około 3h przejście drugą postacią, czy było warto dla tego wspomnienia? No tak średnio bym powiedział xD
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...