Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Áltair

Igrzyska Olimpijskie Rio 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś polecić steam czy inny portal, gdzie obejrzę powtórkę z nocnego otwarcia? YT cały jest zawalony usuniętymi filmami albo skrótem z wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

Fajnie to zrobiono na stronce TVP i transmitują każdą konkurencję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj cały dzień o naszym koksie mówili. :E

 

edit:

Poprawka, jest ich dwóch.

W sumie nic dziwnego, taka dyscyplina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kieros

W nocy coś tam słyszałem. Gość się tłumaczył.

Na czerwono zaznaczone gdzie Polacy grają, czerwona ramka też oznacza, że Polacy biorą udział, mikrofon komentarz, żadna transmisja nie zacina się, dobra jakość. Wszystko przejrzyście.

8pxdi7wrkzbt.jpg

 

Szkoda trochę, że naszym tak kiepsko idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko, idea jak i ta wersja z rio to doskonaly przyklad antyreklamy.

Koks, bajzel i ogolnie niski poziom, ale tzw. dzialacze i sponsorzy ida w to poki ktos tam za to placi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@motiff Nie pij tyle. :E

 

Przyznam, że mam polewkę z TVP jak ciągle słyszę ten entuzjazm w głosie komentatorów czy w studio. Zdobyczy 10 medali chyba nie powtórzą, a co dopiero mówić o kilkunastu, na które to się niby mieliśmy szykować. Pływanie - tragedia. Ciężary - kompromitacja. Ciężko znaleźć jakiś jasny punkt jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@motiff Nie pij tyle. :E

 

Przyznam, że mam polewkę z TVP jak ciągle słyszę ten entuzjazm w głosie komentatorów czy w studio. Zdobyczy 10 medali chyba nie powtórzą, a co dopiero mówić o kilkunastu, na które to się niby mieliśmy szykować. Pływanie - tragedia. Ciężary - kompromitacja. Ciężko znaleźć jakiś jasny punkt jak narazie.

 

 

Oni tak muszą mówić, bo oglądalność to są przychody z reklamy.

 

Jest to żanujące i przykre, ale tak musi być ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli chcą wyrwać kasę to niech idą w dyscypliny gdzie ci sponsorzy są, tymczasem boks, nożna na turnieju brak gwiazd, reszta dyscyplin bez dotacji z podatków mogła dawno zniknąć, bo jest typowo akademicka lub nieatrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni tak muszą mówić, bo oglądalność to są przychody z reklamy.

Fajdek ich pokonał, zgasły te dobre nastroje u Szaraczka i spółki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie są dyscypliny tylko durny podział na mężczyzn i kobiety. Bab i tak nikt nie traktuje poważnie, dla mnie ich medale w ogole sie nie licza. Przez takie głupoty terminarz jest cały zawalony i ciężko coś od siebie odróznić, to tylko strata kasy i czasu. Powinni wszyscy występować razem (bez podziałów, tylko najlepsi), a jak baby się nie załapią to trudno gary czekają. Tam gdzie trzeba kategorie wagowe i tyle. Będzie krócej, taniej, bardziej przejrzyście, bardziej emocjonujące. Ja przez to nie oglądam w ogóle tych igrzysk oprócz siatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie są dyscypliny tylko durny podział na mężczyzn i kobiety. Bab i tak nikt nie traktuje poważnie, dla mnie ich medale w ogole sie nie licza. Przez takie głupoty terminarz jest cały zawalony i ciężko coś od siebie odróznić, to tylko strata kasy i czasu. Powinni wszyscy występować razem (bez podziałów, tylko najlepsi), a jak baby się nie załapią to trudno gary czekają. Tam gdzie trzeba kategorie wagowe i tyle. Będzie krócej, taniej, bardziej przejrzyście, bardziej emocjonujące. Ja przez to nie oglądam w ogóle tych igrzysk oprócz siatki.

:hahaha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolej na ręcznych :E Jak pisałem nie będzie nawet 10 medali, najgorsze jest to, że i tak to nic w polskim sporcie najprawdopodobniej nie zmieni, nikogo nie wzruszy a powinno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolej na ręcznych :E Jak pisałem nie będzie nawet 10 medali, najgorsze jest to, że i tak to nic w polskim sporcie najprawdopodobniej nie zmieni, nikogo nie wzruszy a powinno...

 

Jak to nie dobra zmiana idzie...np. w Wiśle Kraków xD Piłka ręczna (M): 1/2 finału, Polska - Dania :beerchug:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kolej na ręcznych :E Jak pisałem nie będzie nawet 10 medali, najgorsze jest to, że i tak to nic w polskim sporcie najprawdopodobniej nie zmieni, nikogo nie wzruszy a powinno...

Akurat 10 już jest. Sukcesy na miarę systemu, w którym sportowiec myśli minimalistycznie "byle ten BRĄZ wyrwać i emeruturka ".

Nie przemawia do mnie teza, że mało kasy i na tyle nas stać, bo młodych chętnych nie brakuje tylko trzeba im dawać szansę i przestaną myśleć o saksach i końcu kariery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedoszacowałem trochę tych szans w ostatnich dniach Igrzysk, fakt. Nadal 11 medali to skromny dorobek jak na oczekiwania i nasze możliwości. Ręczni bez względu na dzisiejszy mecz w fazie pucharowej mnie zaskoczyli i chyba nie tylko mnie. Czyli zamkniemy imprezę z 11-12

medalami, katastrofy nie ma, w klasyfikacji punktowej nawet przyzwoicie to wygląda ale parę dyscyplin zostało kompletnie położonych, np. sporty walki czy wcześniej przeze mnie wymienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 szanse dziś, szczypiory i jakiś kupiony rusek koksowany. Dorobek bardzo skromny jak na okazje, bo przecież wielu odpadło za doping, a to nie koniec liczenia medali przez koks i różne afery, wszystko zależy od właścicieli laboratoriów, względów politycznych i innych ustawek. Na różnego rodzaju wspomaganiu startuje tu nie tylko blok ruskich, ale Zachód i Chiny nie mogą takich wyników osiągać tylko z treningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do wczoraj liczyłem na pięc dodatkowych medali: Lićwinko, Joanna Jóźwik (w biegu finałowym poprawiła swój rekord życiowy), sztafety męska i damska na 4x400m, no i szczypiorniści.

Faktycznie nie ma dramatu. Ja jednak liczyłem na nieco więcej. Trochę zawiedli Fajdek i Majewski.

Jak chodzi o szczypiornistów, to chyba za dużo sił włożyli w mecz z Danią. Poza tym byli najstarszą wiekowo drużyną. Najgorsze jest to, że nie widać zmienników.

W kwestii medali na tych Igrzyskach Panie górą. Nie mam nic przeciwko temu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paraolimpiada nie jest transmitowana w TV. Nawet w wiadomościach nic o tym nie wspominają. Niemal zerowe zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...