Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DanieGW

GTX 1070 - który model wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę zakładał następnego tematu, więc podepnę się tutaj:

 

Mam lekki problem z wyborem 1070. Cały czas zastanawiam się nad Zotac AMP ! Extreme, Asus Strix oraz Palit Super JetStream. Co do kart:

 

1. Asus Strix - podoba mi się wygląd. Niektórzy piszą, że zdarzają się piszczące cewki. Nie chcę mieć tego samego problemu, co z 970 od Asusa, którą musiałem oddawać po 2 dniach. Karta ponoć do cichych nie należy. Na plus na pewno gwarancja 36 miesięcy door to door.

 

2. Zotac AMP ! Extreme. Posiadałem wersję 970 i byłem bardzo zadowolony. Świetny system chłodzenia i bardzo cicha. Niby gwarancja 5 lat, ale z tego co tutaj pisali, najbliższy serwis do którego trzeba wysyłać kartę znajduje się w Niemczech.

 

3. Palit Super JetStream. Z tego co widzę gwarancja to 36 miesięcy. Ten model chwali prawie każdy, za dobre chłodzenie, ciszę i wydajność. No i to najtańsza wersja. Dla mnie jedynym minusem jest wygląd :P

 

Na co się decydować ? Myślicie, że Palit będzie najlepszym wyborem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał następnego tematu, więc podepnę się tutaj:

 

Mam lekki problem z wyborem 1070. Cały czas zastanawiam się nad Zotac AMP ! Extreme, Asus Strix oraz Palit Super JetStream. Co do kart:

 

1. Asus Strix - podoba mi się wygląd. Niektórzy piszą, że zdarzają się piszczące cewki. Nie chcę mieć tego samego problemu, co z 970 od Asusa, którą musiałem oddawać po 2 dniach. Karta ponoć do cichych nie należy. Na plus na pewno gwarancja 36 miesięcy door to door.

 

2. Zotac AMP ! Extreme. Posiadałem wersję 970 i byłem bardzo zadowolony. Świetny system chłodzenia i bardzo cicha. Niby gwarancja 5 lat, ale z tego co tutaj pisali, najbliższy serwis do którego trzeba wysyłać kartę znajduje się w Niemczech.

 

3. Palit Super JetStream. Z tego co widzę gwarancja to 36 miesięcy. Ten model chwali prawie każdy, za dobre chłodzenie, ciszę i wydajność. No i to najtańsza wersja. Dla mnie jedynym minusem jest wygląd :P

 

Na co się decydować ? Myślicie, że Palit będzie najlepszym wyborem ?

jesli masz bude z oknem i czesto zerkasz na grafe to tak, palit moze nie pasowac, jak nie to wybór jest chyba oczywisty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz do wyboru Super JetStream i JetStream, weź tę drugą. W przypadku wersji Super dopłacasz do oc, które możesz zrobić sam. Co takiego nie pasuje ci z wyglądem? W porównaniu do innych, jetstream wygląda jak karta graficzna ze swoimi stonowanymi kolorami, nie zaś jak kawałek świecącego plastiku. Może mylisz go z GameRockiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tramwaj dobrze mówi. Palit JS to jedna z najtańszych autorskich konstrukcji której chyba n ic nie brakuje, sam rozważam jakąś 1070 i najbliżej mi do Palita , pewnie też ze względu na cene najbardziej zbliżoną do 2k PLN.

 

http://www.palit.com/palit/vgapro.php?id=2624&lang=en&pn=NE51070015P2-1041J&tab=ov

 

wygląda dobrze, chwalone chłodzenie, RGB :) (które można wyłączyć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu mimo że chce kupić GTX 1080.... Ja myślę o zakupie Zotac AMP Extreme , EVGA FTW i ASUS. Co do wysyłki do naszych sąsiadów to nie robiłbym z tego tragedii ! W tym wypadku jeśłi musimy wysłać EVGA ( na 100% Monachium) i Zotac ( nie wiem sam musze jeszcze sprawdzić) to koszt wysypłki do DE to 67 zł ! Wiem bo wysyłałem zasilacz do EVGA na RMA i dosłownie trwało to 7 dni! A sam dostałem NOWY w folii zasilacz. Szczerze Zero problemów i trwało to zdecydowanie szybciej niż gwarancja w sklepie. A i zapomniałem dodać, że serwis traktował mnie kompetetnie i z należytym szacunkiem. A sklepy traktują Ciebie gorzej jak byś tą karte ukradł bo domagasz się gwarancji! Szczerze wole zapłacić za wysyłkę, a dostane Nowy i nie używaną lub naprawiony produkt tylko NOWY ! Z tego co czytałem ZOTAC każe przez pierwsze 2-3 lata oddawać do sklepów, następnie wysyłać do ich serwisu. Zresztą w poniedziałek będę do nich pisać bo wole mieć 100% pewność itp. Co do Palita zdecydowanie warto go kupować bo to bardzo dobre karty. Alę jeśli przyjdzie Tobie wysyłać kartę do HONG KONG xD

 

Jeśli karte kupujesz z myślą na długi czas to po prostu kupowałbym kartę z długą gwarancją. Zobacz sobie jeszcze Zotac AMP to bardzo fajna karta z 5 latanią gwarancja!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamowilem Palita Jetstreama za 2139 PLN - cena niezla, watpie by za jakis czas znacznie potanialo o ile w ogole. Zeby czasami po wejsciu GTX 1060 jeszcze nie zdrozalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamowilem Palita Jetstreama za 2139 PLN - cena niezla, watpie by za jakis czas znacznie potanialo o ile w ogole. Zeby czasami po wejsciu GTX 1060 jeszcze nie zdrozalo

 

fart, napisałem do nich o dostępność, mają jutro zaktualizować czy są czy będą, a teraz zaktualizowali cene do 2218 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś info kiedy ma być większa dostepność w Polsce? Bo jakoś w połowie sierpnia się przymierzam do zakupu :) i liczył bym na Evge ACX 3.0 której obecnie u nas wgl. brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak będzie z ceną, jak dużo wincyj niż w podrównaniu do foundersa to bedzie kibel.

 

@Edit

 

Koreańskie boty atakują :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fart, napisałem do nich o dostępność, mają jutro zaktualizować czy są czy będą, a teraz zaktualizowali cene do 2218 :E

 

Musza sprzedac za cene za jaka zamowilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Palita, również polecam, co prawda nie mam jeszcze konstrukcji 1070 albo 1080 ale na 980 Ti daje znakomicie radę a to konstrukcja dużo bardziej prądożerna niż nowe Pascale. Jedyny minus to jej wielkość, bo zajmuje 2,5 slota i nieźle zasłania płytę główną ale to nic w porównaniu z temperaturami i kulturą pracy jaką prezentuje :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na techplanecie Super Jetstream tańsza od zwykłej :) niedostępna ale zawsze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tygodniu podjadę i wezmę MSI 1070 Gaming X, komp mam koło siebie na biurku i zależy mi na ciszy a jak podkręci się do 2Ghz to mi w zupełności starczy.

 

MSI bo z poprzedniej MSI GTX970 Gaming 4G (sprzedana na allegro) byłem bardzo zadowolony :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. wie ktos moze z jakiego sklepu najtaniej dostane gtx 1070 palit/gainward? ceny w roznych sklepach zmieniaja sie prawie co chwila, a istnieja pewnie sklepy o ktorych nie wiem. Jakby ktos wiedzial to prosze podeslac linka. Dziekuje bardzo za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewny sklep:

 

 

http://proline.pl/?p=VGAPALNVD0404

 

Gainwarda bym odpuscił bo ma o rok krótszą gwarancję.

 

Sam się zastanawiam, jeszcze się waham czy dokładać 1k do 1080. Mam monitor 144 Hz więc nawet w 1080p 1070 może nie wyrabiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie widzialem ze ma rok krocej gwarancje i znalalem go w sklepie http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/gainward-geforce-gtx1070-phoenix-8gb-ddr5256bit-dvihdmidp,69446.html, ja mam zwykly monitor i poza 1080p nie zamierzam wychodzic wiec starczy. I z tego co czytalem to najlepsze sa gainwardy i pality w tej generacji. I teraz szukam sklepu bo na jednym sa za 2600, a na innym za 2100...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem właśnie w TechPlanet tego Gainward'a tylko tą wersję ciut mocniejszą i droższą "GS". Ma przyjść we środę i zobaczymy co i jak. Co do ceny to Gainward'ów nigdzie taniej w polskich sklepach nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdziwilem sie ta cena, i chyba jednak sie zdecyduje na teog gainwarda. jutro go zamowie, chyba ze ktos podelse linka do palita jakiegos, ale w sumie czy palit czy gainward to to samo chlodzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

2 modele PALITa.

Bliźniacze konstrukcje, ceny różne... i różne zegarki.

Rozumiem, że jeden jest fabrycznie podkręcony i ten tańszy też da się tak zakręcić?

Czy mają jakieś znaczące różnice konstrukcyjne (?) (ponoć 1070 kręcą się słabiutko) i dopłacanie do szybszego ma sens (?)

 

 

pozdrawiam

 

-------------

JeRRy

--------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto dopłacać do droższej. Te karty różnią się tylko zegarem i przesuwając suwaki w MSI Afterburner po chwili masz mocniejszą wersję.

Potencjał oc również będzie identyczny. Pascale "kręcą" się przeważnie do 2050-2100 MHz w boost, bez względu na model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super JetStream ma zmieniony kształt łopatek i lepsza jakość chłodzenia.

GameRock Premium Edition najlepiej podkręcony i najgrubsze rurki chłodzące.

Myślę, że przede wszystkim zmiana nazwy to chwyt marketingowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super JetStream ma zmieniony kształt łopatek i lepsza jakość chłodzenia.

GameRock Premium Edition najlepiej podkręcony i najgrubsze rurki chłodzące.

Myślę, że przede wszystkim zmiana nazwy to chwyt marketingowy.

No dzięki... rozumiem, choć nie do końca ;) bo... ten "lepszy" na techplanet jest (pojęcie względne - jest, jeżeli jest na stanie :) kilka grosików tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...