Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DanieGW

GTX 1070 - który model wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jakie masz kryterium wyboru. Palit'y są ciche, a Gamerock z Gaming X przegrywa tylko wyglądem (subiektywnie) i jest tańszy. Zotac ma pięcioletnią gwarancję. EVGA to wiadomo - jakość, a wersja FTW ACX obok Zotac'a AMP Extreme jest najszybsza spośród 1070ek. Asus'y i Gigabajty są dalej na liście najlepszych 1070ek. Jeśli nie chcesz FE, a kierujesz się ceną to bierz Jetstream albo AMP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod kątem podkręcania i tak wszystkie Pascale kręcą się identycznie, wszystkie kręcą się do 2050-2100Mhz więc jedyna kwestia to temperatury i hałas, więc jest tak jak powiedział lukadd, bierz tę kartę do której marki masz największe zaufanie(z wyjątkiem Asusa :P) lub to co jest tańsze z tych co wymieniliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście celował bym w EVGA ale tylko w FTW.

 

interesujące opcje to,

MSI X

Palit Super JetStream

Zotac AMP Extreme

 

*kolejność nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawianie evgi z palitem i msi, odstawcie już ten klej

 

Palit na pierwszym miejscu, tuż za nim MSI. Palit tani i gruby (2,5 slotu), MSI droga i z kapkę mniej wydajnym chłodzeniem (potrzeba 300 rpm więcej, by mieć tempy palita). Jeżeli masz miejsce w obudowie, nie ma co się zastanawiać i brać najtańszego palita, wgrywasz do niego bios od gamerocka i dostajesz drogiego gamerocka za darmo.

 

Chłodzenie evgi to padło, te karty wybiera się ze względu na wodowanie i gdy nie chce ci się czekać miesiąca na powrót grafiki z serwisu, bo możesz wysłać bezpośrednio do Niemiec sprzęt, cała procedura około tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłodzenie evgi to padło,

Masz, że tak twierdzisz?

ACX 2 czy ACX 3 to padło?

W jakich kartach?

Ile przypadków?

Jakieś dane na potwierdzenie?

 

Jeden kupuje dla 5letniej gwarancji, inny dla wyglądu, inny dla niskiej ceny, a inni dla wielu innych względów.

Nie ma tej jednej jedynej dla wszystkich najlepszej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Lukadd, że Autor ma zaufanie do MSI, to jak dla mnie GTX1070 Asus.

 

Mam zaufanie do tej firmy. Moim zdaniem GTX1070 z chłodzeniem typu Strix, to karta godna polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisał Lukadd, że Autor ma zaufanie do MSI, to jak dla mnie GTX1070 Asus.

 

Mam zaufanie do tej firmy. Moim zdaniem GTX1070 z chłodzeniem typu Strix, to karta godna polecenia.

 

Oprócz zaufania jeszcze jakiś argument będzie ?

 

Po postach widać nagminne lokowanie marki czyżby charytatywne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestawianie evgi z palitem i msi, odstawcie już ten klej

 

Palit na pierwszym miejscu, tuż za nim MSI. Palit tani i gruby (2,5 slotu), MSI droga i z kapkę mniej wydajnym chłodzeniem (potrzeba 300 rpm więcej, by mieć tempy palita). Jeżeli masz miejsce w obudowie, nie ma co się zastanawiać i brać najtańszego palita, wgrywasz do niego bios od gamerocka i dostajesz drogiego gamerocka za darmo.

 

Chłodzenie evgi to padło, te karty wybiera się ze względu na wodowanie i gdy nie chce ci się czekać miesiąca na powrót grafiki z serwisu, bo możesz wysłać bezpośrednio do Niemiec sprzęt, cała procedura około tygodnia.

 

Wgranie biosu od Gamerocka do Jetstreama nie zamieni go w tego pierwszego: Jetstream ma słabszą sekcję zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystikich przymierzam się do zakupu karty, ale mam maly dylemat gdyz chcialem zakupic karte od Msi, ale Asus teraz ma promocje i daja myszke gratis. I zastanamiam sie czy warto dolozyc 80zl do Asusa czy tez nie warto. Prosze o wasze opinie na ten temat. Lub czy tez inna firma ma jakies ciekawe promocje jezeli chodzi o karte. Linki do kart:

https://www.morele.net/karta-graficzna-asus-geforce-gtx-1070-rog-8gb-gddr5-256-bit-2x-hdmi-2x-dp-dvi-d-box-strix-gtx1070-o8g-gaming-774259/

 

https://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-1070-gaming-x-8gb-gddr5-256-bit-hdmi-dvi-d-3x-dp-box-774380/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyniki fps w grach Msi i Asus są porównywalne.

Strix-y od Asus-a mają półpasywne chłodzenie i są przy przeglądaniu neta ciche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyniki fps w grach Msi i Asus są porównywalne.

Strix-y od Asus-a mają półpasywne chłodzenie i są przy przeglądaniu neta ciche.

 

 

No co ty nie powiesz :E

MSI tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyniki fps w grach Msi i Asus są porównywalne.

Strix-y od Asus-a mają półpasywne chłodzenie i są przy przeglądaniu neta ciche.

 

 

Właśnie z tego testu jasno wynika że MSI Gaming X to najlepsza opcja.Asus Strix jest głośny więc według mnie odpada no chyba że kogoś rajcuje sam wygląd karty Asusa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli karty ogolnie porownywalne? Bo tak na x kom cena wynosi 2300zl czyli tyle ile za msi tyle ze do asusa dostane myszke gratis gladiusa, ktora najtaniej kosztuje 230zl. A karte chce na okolo 2 lata, bo potem chce przerzucic sie na Volta od nvidii... i dlatego mam dylemat czy ten asus tozni sie az tak od tego Msi, bo nie ukrywam Msi ladnie sie rozkrecil i pierw chcialem jego ale jak zakupie asusa i dostane myszke to za 2 lata jak zechce odsprzedac grafe to strate bede mial mniejsza czyz nie?^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój z asusem - pod obciążeniem głośna suszarka, a nie ma z czego obniżać rpm wentyli, bo temp. już wysoka - bierz msi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Lipton we wnioskach po testach mówił, że właśnie Asus ma dobre temperatury i gdybyś ktoś zadał sobie trud, to spokojnie można zredukować pracę wentylatorów i tym samym poprawić ten parametr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie 70 stopni i 1800rpm... faktycznie, jest z czego schodzić i porównywać do msi :E po za tym to było na otwartym benczu, w budzie lepiej raczej nie będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi myszkami w gratisie to mozna dac sobie spokoj, tak jak msi dawal jakas myszke ROG wartosci w sklepie staly 199zl, na alledrogo nie mogla przez 2 miechy zejsc za 89zl, lezy w szafie zlom...

 

jesli chcesz taniego i dobrego 1070 to nic lepszego w tej cenie nie pobije palita js

 

a jak sie uparles asus czy msi to nie wiem czemu nie chcesz zwyklego MSI, wszsytko to samo tylko inne takty, ktore sobie i tak ustawisz jak chcesz wiec wersja Z czy bez Z nie ma znaczenia, a cena jednak inna bo 120zl taniej

po za tym MSI tez ma jakas promocje i tez dodaje gadzety do zakupu 1070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie zalezy mi na asusie czy tez msi. Sprawa wyglada tak. Chce kupic gtx 1070 aby sie nim nacieszyc przez 2 lata okolo a potem aby go sprzedac bez problemu, dolozyc i zakupic cos z Volta konkretniejszego. A czemu msi lub tez asus? Wyjasniam, asus gdyz znana dobrze firma i reputacje ma wyrobioną, a ze dawala gratis myszke no to sie napalilem^^ ... a teraz czemu msi ze wzgledu na to, ze wlasnie kultura pracy jest dosc dobra i ogolnie msi zaczelo sie wspinac ku gorze. Bo bynajmniej kiedys nie byla az na tyle dobra firma czy tez konstrukcja i wiele osob zaczelo polecac teraz msi. A mi obojetnie jaka karta bedzie budzie aby wydajna i aby bez problemu sie sprzedala w rozsadnej cenie, aby wiele nie stracic. Przepraszam za wszelkie bledy.

 

@IKSBOKS A JAKIE GADZETY DAJE MSI? bo wczesniej byly okulary vr ale no akurat limit wyczerpany juz pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz dają słuchawki za niby 300zl i jakieś śmieci, ale na 1070 Gaming X też już się limit wyczerpał, a na tańszą serię Armor jest nadal aktualne. A może sklepy mają własne zapasy tego stuffu? Wolałbym się upewnić przed zakupem.

http://promocje.msi.com/promocja-gaming-is-cool/

 

A ta mysz dodawana do Asusa jest droga bo jest przekombinowana, a taka dobra wcale nie jest. Ze słuchawkami od MSI pewnie jest podobnie.

 

Ja jeszcze nic nie mam więc nic nie polecę ale w Palicie JS/SJS jest tryb pół-pasywny jak w MSI/ASUS, topowe chłodzenie na 2,5 slotu, dual BIOS, RGB, i nie dopłaca się do żadnych śmieciowych "gratisów". Mnie ta opcja na chwilę obecną najbardziej przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...