Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cpagrouppl

[Poszukiwany] Pozycjoner do wspólnego biznesu CPA !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich wstępnie zainteresowanych tematem :)

 

Zastanawiałem się dłuższą chwilę jak rozpocząć ten temat i postanowiłem napisać krótko ale konkretnie. Od paru lat działam i zarabiam w sieciach CPA/PPA. Krótko mówiąc zarobek na tej metodzie polega na tym, że zarabiamy wtedy kiedy dany użytkownik wypełni daną ankietę za co otrzymuję owy produkt po który do nas przyszedł. Stawka za wypełnienie ankiety jest zależna od kraju z którego dany użytkownik pochodzi. Więcej szczegółów o tej metodzie zarabiania przedstawię po skontaktowaniu się ze mną.

 

Tak jak sama nazwa tematu wskazuję poszukuję osoby, która skutecznie będzie potrafiła wy pozycjonować serwisy w Google.com. Serwisy są skierowane do ludzi na całym świecie i prowadzone są w języku angielskim więc bardzo ważnym czynnikiem jest to aby dana osoba potrafiła, posiadała umiejętności i odpowiednie strategię na wy pozycjonowaniu danych fraz do topowych pozycji, które przyciągną ruch na nasze serwisy. Niestety mój poprzedni wspólnik(również zajmował się SEO) musiał wyjechać za granicę przez co zostałem zmuszony do poszukiwania kolejnej osoby. Oczywiście cechy takie jak uczciwość, zaangażowanie, chęci podjęcia współpracy, pracowitość, dojrzałość są bardzo ważne i cenne w tego typu biznesie. Mam już plan, pomysł na wszystko tzw. nisze(serwisy również są) jednak aby móc rozpocząć pracę koniecznie muszę znaleźć osobę, która zajmie się SEO, ponieważ moja wiedza w tej kwestii jest znikoma. A głównym czynnikiem w zarabianiu na rynku CPA jest osiągnięcie wysokich wyników na poszczególne frazy.

 

Hmm, nie będę pisał już więcej ponieważ jest to temat na dłuższą rozmowę. Wszelkie kwestię współpracy oczywiście jestem w stanie dogadać prywatnie. To samo wykaz zarobków w PPA/CPA(obecnie są znikome ponieważ chce wystartować z nowymi projektami). Tak jak powiedziałem, wszelkie szczegóły, informację udzielę każdej zainteresowanej osobie.

 

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić zainteresowane osoby na rozmowę. Proszę pisać tylko na ten adres E-mail: cpagrouppl@gmail.com

 

Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Uptade jakiś, 1,6 GB pobrało, uwaga uwaga, jest "New Game"!
    • Dokładnie, miałem 2 lata płytę za którą dałem 320zl (MSI B450 Tomahawk) płyta kozak, sekcja chłodna z 3700x ustawionym manualnie na 1.35v nie przekraczała 55c  do tego pamięci 4x8 puszone na 3800 ale według for to aby osiągać takie wyniki trzeba było dać wtedy 3x tyle za mobo 🤪
    • Ale czekaj co mieli zrobić przecież prezydent ma prawo łaski i z niego skorzystał. Mieli to olać? A później byłby raban, że łamane jest prawo.
    • 3,5" będą wymagać dodatkowego zasilania (jeżeli ci to nie przeszkadza) z samego usb nie zasilisz takiego dysku w kieszeni, mam dwa telewizory które mają ponad 10 lat i dyski przenośne 500/1000/2000gb normalnie działają więc raczej w tym przypadku pojemność nie ma znaczenia.
    • ja mam płytę za 400zł od kilku lat i nic złego się z nią nie dzieje. Nie zmieniam sprzętu właśnie dlatego, że działa bezproblemowo. Mam inne podejście. Jako, że mam jakąś tam wiedzę komputerową to kupuje to co potrzebuje. Nie potrzebuje super karty dźwiękowej, sieciowej,  2 kart sieciowych, 2 dźwiękowych, 20 portów USB z tyłu i sata, najlepszej sekcji zasilania. To wszystko mocno podnosi koszta i nagle robi się 2k zł za płytę lub więcej a tych dodatków nigdy nie wykorzystam wręcz będą przeszkadzać bo to dodatkowe coś co może się popsuć i coś co będzie się ładowało przy starcie systemu więc sam system będzie startował dłużej. Wydajnościowo nic się nie zmieni czy to płyta za 500zł czy za 3000zł. Ta płyta za 500zł jest dobra a jak trzeba będzie wymienić płytę bo  to nie będzie szkoda bo dużo nie kosztowała. Przydałoby się wbudowane wifi i 4 banki pamięci ale w przyszłości pamięć pewnie pójdzie do zmiany na jakąś 8000-10000Mhz z większą pojemnością więc obecna pójdzie na sprzedaż.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...