Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cassidys

GTX 970 - którą wersję wybrać? Wątek zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Jaki model najlepiej wybrać ? Msi, może Asus? Karta przede wszystkim pod gry. (zrezygnowałem z czerwonego r9 290).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu byś się wstrzymał zwłaszcza że 25 września AMD chcę pokazać coś nowego w kartach graficznych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu byś się wstrzymał zwłaszcza że 25 września AMD chcę pokazać coś nowego w kartach graficznych:)

 

Pokazać to może i pokażą ale pewnie i tak nic mocniejszego od ich obecnie topowej karty to nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu byś się wstrzymał zwłaszcza że 25 września AMD chcę pokazać coś nowego w kartach graficznych:)

 

Tak naprawdę to czekam od sierpnia ale ile się pozmieniało od sierpnia :P niby półtora miesiąca a już mam inną konfigurację budy. Myślisz że czerwoni dadzą coś ciekawego np. do max 1600 zł do tego lepszego niż 970?

BTW mówisz o serii D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to czekam od sierpnia ale ile się pozmieniało od sierpnia :P niby półtora miesiąca a już mam inną konfigurację budy. Myślisz że czerwoni dadzą coś ciekawego np. do max 1600 zł do tego lepszego niż 970?

 

To by było totalne zaskoczenie i jest skrajnie mało prawdopodobne. Zapewne zapowiedzą coś nowego na bliżej nie określoną przyszłość i tyle. Może też pozmieniają ceny tego co jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by było totalne zaskoczenie i jest skrajnie mało prawdopodobne. Zapewne zapowiedzą coś nowego na bliżej nie określoną przyszłość i tyle. Może też pozmieniają ceny tego co jest.

 

Ja obstawiam,że ogłoszą tego skasowanego 285X,bo jakoś muszą odpowiedzieć.

 

A co do tematu - jak wydajność to Gigabyte G1 Gaming,bo Evga FTW czy Zotac EE nie będą u nas dostępne pewnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zobaczymy jak pospadają Może ceny np. w morele.net i zakupię 780? Może nawet 780ti?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

970 jest na poziomie GTX 780ti, a do tego masz wsparcie dla DX12, więc kupowanie mniej za więcej nie ma sensu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

970 jest na poziomie GTX 780ti, a do tego masz wsparcie dla DX12, więc kupowanie mniej za więcej nie ma sensu :P

 

Nie jest. Nie powielajmy tych bzdur ;)

 

@Cassidys - jaki jest sens dawać więcej za kartę,która jest wolniejsza (780) lub niewiele wydajniejsza (780Ti) - nie lepiej za różnicę dokupić coś innego czy wyjść z kobietą do kina ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku pierwszym wyborem byłby nieistniejący jeszcze model z chłodzeniem od Titana. Gdyby jednak nie powstał to wybierałbym między MSI Gaming a ASUSem Strix. Obie są ciche, półpasywne (podobnie jak mój zasilacz). Za MSI przemawiają bardzo dobre doświadczenia z modelu 750 Ti, z kolei Asus mnie w przeszłości rozczarował (HD 7790 DirectCU II). W przypadku Asusa podoba mi się jednak backplate. Niby mała rzecz, bez większego znaczenia funkcjonalnego, ale cieszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. Nie powielajmy tych bzdur ;)

 

 

Z testów na waszym portalu wynika, że GTX 970 jest szybszy od 780 TI i niewiele mu brakuje do GTX 980, sam zastanawiam się nad sprzedażą GTX 780 OC Gigabyte WindForce x3 i jakbym miał wybierać to również brałbym Gigabyte z WindForce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z testów na waszym portalu wynika, że GTX 970 jest szybszy od 780 TI i niewiele mu brakuje do GTX 980, sam zastanawiam się nad sprzedażą GTX 780 OC Gigabyte WindForce x3 i jakbym miał wybierać to również brałbym Gigabyte z WindForce.

 

Naszym ? Eee ja tu szary forumowicz jestem :E PClab jest cudotwórcą,bo inne serwisy już tak dobrze GTX 970 nie ogarnęły i te przegrywają z 780 Ti ;) Niewiele,ale przegrywają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Pytanie tylko czy to "niewiele" jest warte 1000zł (bo taka różnica jest między nowymi kartami na niekorzyść 780ti)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Pytanie tylko czy to "niewiele" jest warte 1000zł (bo taka różnica jest między nowymi kartami na niekorzyść 780ti)

 

Ale nikt chyba nie rozważa zakupu teraz 780Ti - pytanie jest czy warto wymieniać 780 i 780Ti na GTX 9x0. 780Ti ma odpowiednik w postaci 980,a nie 970, a jak się okazuje aktualnie 780Ti spadł do 1,8k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszym ? Eee ja tu szary forumowicz jestem :E PClab jest cudotwórcą,bo inne serwisy już tak dobrze GTX 970 nie ogarnęły i te przegrywają z 780 Ti ;) Niewiele,ale przegrywają ;)

 

 

GTX 970 generuje w grach średnio o 10–15% klatek obrazu więcej od GTX-a 780 i brakuje mu dosłownie kilku procent do osiągów czołowego modelu, karty GeForce GTX 980.

 

http://pclab.pl/art59688-25.html

 

Ja za Gigabyte 780 OC WindForce dałem 2 tys. zł w grudniu ub. toku i zastanawiam się, czy warto sprzedać kartę i zakupić 970 z myślą o AC Unity, DA Inkwizycja, Wiedźmin 3 i Batman AK - myślisz, że 780 OC wystarczy do 1080p bez bajerów typu HBAO+,PCSS,itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pclab.pl/art59688-25.html

 

Ja za Gigabyte 780 OC WindForce dałem 2 tys. zł w grudniu ub. toku i zastanawiam się, czy warto sprzedać kartę i zakupić 970 z myślą o AC Unity, DA Inkwizycja, Wiedźmin 3 i Batman AK - myślisz, że 780 OC wystarczy do 1080p bez bajerów typu HBAO+,PCSS,itp?

 

 

To chyba wróżenie z fusów,ale jestem przekonany,że wystarczy na 1080p i wysokie detale (może nawet ultra?) 780 to nadal świetna karta ;) Nie zapominajmy o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

970 jest na poziomie GTX 780ti, a do tego masz wsparcie dla DX12, więc kupowanie mniej za więcej nie ma sensu :P

bzdura 780ti to mocniejsza karta

 

 

realnir po o/c 780ti mozę powalczyć z kręconą 980ką i nie zawsze przegrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując można przy farcić i trafić tanio 780ti albo bez zastanowienia wybrać 970 msi gaming albo asus strix?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedalem dzisiaj 770'ke i czekam na dostepnosć Strix'a w proline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal86

sprzedalem dzisiaj 770'ke i czekam na dostepnosć Strix'a w proline

 

970 czy 980 ? Za ile poszła 770 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

970 czy 980 ? Za ile poszła 770 ?

 

Chyba 980,bo 970 w proline nie widziałem na stronie,a byłem ciekawy,co zaproponują. Mają tylko 980 na stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 + KW... sprzedała się w niecała godzinę. Wcześniej miałem wystawioną za 900 ale bez zainteresowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 + KW... sprzedała się w niecała godzinę. Wcześniej miałem wystawioną za 900 ale bez zainteresowania

Ehhh aż tyłek ściska za 800 pln taka miła karciocha;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym, jak ludzi musi ch*j strzelać gdy zakupili niedawno gtx 770 albo 780 po wyjściu nowych gtx'ów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...