Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cassidys

GTX 970 - którą wersję wybrać? Wątek zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś ostatnio pojawiał się lament na wersję ITX od Gigabyte.

 

Zotac ZT-90101-10P się zmieści. W tą opcję poszedłbym osobiście. Idzie go znaleźć nawet za 1350zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Przecież karta się zmieści. Chodzi Ci o przewiew? Wiecie może jak ten ZOTAC się kręci? Osiągnie 1500MHz w trybie BOOST? Są jakieś testy akurat tej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału w niej nie ma jeżeli chodzi o przewiew ;) Jak już rozważasz grafikę za minimum 1350zł warto było by się rozejrzeć za lepszą (np Zalman Z3 Plus ~150zł). Z nową obudową dojdzie parę ciekawych rozwiązań i będziesz miał większy zakres w wyborze GTXa... w końcu każdy już wejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Antec Solo jak go kupowałem to kosztował 400zł. Niestety większej budy nie mogę rozważyć. Mam takie, a nie inne biurko. Skupmy się na grafice. Jutro zmierze dokładnie czy wejdzie karta 24cm i mam tu na myśli EVGA. Ogólnie to z tych 2 kart, którą byście polecili? EVGA czy ZOTAC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Antec Solo jak go kupowałem to kosztował 400zł. Niestety większej budy nie mogę rozważyć.

Tu nie chodzi o wymiary, a choćby ilość miejsc do zamontowania wentylatora oraz konstrukcja, która mogłaby blokować swobodny przepływ powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Przecież karta się zmieści. Chodzi Ci o przewiew? Wiecie może jak ten ZOTAC się kręci? Osiągnie 1500MHz w trybie BOOST? Są jakieś testy akurat tej wersji?

 

1400 bez ruszania napięć. podnoszenia VGPU nie próbowałem bo i tak, już dla 1400, trzeba było wyprostować krzywą wentylatora aby temperatury były poniżej 75 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1400 bez ruszania napięć. podnoszenia VGPU nie próbowałem bo i tak, już dla 1400, trzeba było wyprostować krzywą wentylatora aby temperatury były poniżej 75 stopni

Mówisz o karcie ZOTAC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj zotac po zwiększeniu tdp robi 1500mhz, także o oc nie musisz się martwić bo robi tyle co inne karty, ale na standardowym chłodzeniu przy wysokim oc musisz zwiększyć obroty wentylatora, generalnie lepiej kup sobie msi albo asusa, 90% kart robi te 1500mhz niezależnie od firmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pociął zatokę dysków :E Sam tak zrobiłem, polecam :thumbup:

 

mam w planie wziąć gaming 1 tego 30+cm i też pociąć obudowę od środka ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmierzyłem dokładnie bude. Karta EVGA mi się nie zmieści, a budy ciąć nie chce. Czyli wypadło na ZOTAC GTX 970. Według tej recki ma problemy z OC.

 

moj zotac po zwiększeniu tdp robi 1500mhz, także o oc nie musisz się martwić bo robi tyle co inne karty, ale na standardowym chłodzeniu przy wysokim oc musisz zwiększyć obroty wentylatora, generalnie lepiej kup sobie msi albo asusa, 90% kart robi te 1500mhz niezależnie od firmy

 

Masz wersje niereferencyjna ZOTACA ZT-90101-10P? W czym podkręcasz MSI Afterburner? Na ile możesz maksymalnie ustawić power limit ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę zakupić gtx 970 , mam na uwadze karty od MSI , Gygabyte, Asus, i Palit

Jakiej firmy polecacie zakup grafiki gtx970 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslicie o Palit Jetstream gtx970 ?? mam teraz w kompie gtx460 od palita juz 4 rok i nie narzekam moze znow warto kupic grafike od palita?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda firma jest dobra. Jedna oferuje w swojej to a druga tamto. Jedna od drugiej może być ciutke cichsza. Kwestia wygląda następująco na jaki trafisz egzemplarz. Jeżeli trafisz na nieawaryjny sprzęt to marka nie gra roli. Każdy ma swoje zachianki co do kart. Ja wybrałem Asuska i jestem happy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaciśnij półdupki i poczekaj miesiąc. Zobaczymy co pokaże wyjście 960-ki, ba nawet jak nie spowoduje to spadku ceny 970-ki to ceny r9-290 spadną zapewne do 750 zł i albo kupisz używkę r9 290, albo gtx 960- kę a być może i 970-kę, która jest kartą bardzo ciekawę ale szczerze 1500 zł to sporo jak za kartę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo poczekaj tak całe życie, aż do śmierci może coś będzie lepszego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 970 od msi podczas przeglądania netu z otworzonymi około 7 kartami na raz nigdy nie przekroczyła 40st przy 0rpm , podczas totalnej bezczynności (pulpit) mam 27~28st Max przy 0rpm , W FarCry4 Max 64st bez oc. Buda dobrze wentylowana, temperatura w pokoju 23~24st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimum 1600. Jeśli ktoś w takiej sytuacji jest w stanie usłyszeć tę kartę, powiedzmy 1metr od kompa,to gratuluję czułości słuchu.

1600 rpm to w grach jest nie do przyjecia nie mówiac o czytaniu internetu lub pracy w edytorze np ;)

Ale sama idea pólpasywnego chłodzenia gpu ma sens tylko jesli nie ma wetylatorów w reszcie pc . Czyli w komputerze z kartą high end nigdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...