Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

misionv

sprzedam GTX-a 1060 Gaming X 6G

Rekomendowane odpowiedzi

Oferty muszą zawierać zdjęcie produktu z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.pclab.pl oraz aktualną datę, za wyjątkiem sytuacji, kiedy przedmiot jest wystawiony w serwisie aukcyjnym na którym można te zdjęcia znaleźć.

 

Foci nawet na olx-ie (który nie jest serwisem aukcyjnym) nie widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę smiesznawe macie te procedury,

jakieś kareczki z nickami wymyślacie

ehh....

aktualnę datę ?

czyli co,

każdego dnia od chwili wystawienia ogłoszenia mam zmieniać zdjęcie i wstawiać karteczkę z aktualną dataą ?

co to k...a ma być ? :E

przeciez to jakaś paranoja

 

wystawiam tylko ogłoszenie karty na sprzedaż

hello !

 

nie zamieszcam zdjęcia karty ponieważ nie ma takeij potrzeby,

jeżeli oferuję przesykę pobraniową z opcją sprawdzenia zawartości to kupujący może sobie tą kartę obejrzeć przy odbiorze nie płacac jeszcze za nią

oferuję naturalnie opcję przesyłki pobraniowej

(wystarczy przeczytać treść ogłoszenia)

 

kto wymyślił te idiotyczne wymagania które dotyczą wystawiania prostego ogłoszenia sprzętu na sprzedaż - promowania go na forum

ten ktoś musiał być po sporej dawce "mocarza"

inaczej nie można tego wyjaśnić ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę smiesznawe macie te procedury,

jakieś kareczki z nickami wymyślacie

ehh....

aktualnę datę ?

czyli co,

każdego dnia od chwili wystawienia ogłoszenia mam zmieniać zdjęcie i wstawiać karteczkę z aktualną dataą ?

co to k...a ma być ? :E

przeciez to jakaś paranoja

 

wystawiam tylko ogłoszenie karty na sprzedaż

hello !

 

nie zamieszcam zdjęcia karty ponieważ nie ma takeij potrzeby,

jeżeli oferuję przesykę pobraniową z opcją sprawdzenia zawartości to kupujący może sobie tą kartę obejrzeć przy odbiorze nie płacac jeszcze za nią

oferuję naturalnie opcję przesyłki pobraniowej

(wystarczy przeczytać treść ogłoszenia)

 

kto wymyślił te idiotyczne wymagania które dotyczą wystawiania prostego ogłoszenia sprzętu na sprzedaż - promowania go na forum

ten ktoś musiał być po sporej dawce "mocarza"

inaczej nie można tego wyjaśnić ....

 

Albo się dostosujesz albo won.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo było przekrętów, a zdjęcie z nickiem i datą (nie musi być robione codziennie) to jakieś "zabezpieczenie".

Nie ja wymyśliłem...

 

P.S. Odpowiada się na posty, zmieniając pierwszy ;)

 

P.S.2 - tak czysto w teorii, jeśli opcja ze sprawdzeniem ... to może wydawać się ok, wizualnie git a nie działać - kurier nie poczeka aż włożysz kartę do kompa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo się dostosujesz albo won.

 

pierd...l się

 

Sporo było przekrętów, a zdjęcie z nickiem i datą (nie musi być robione codziennie) to jakieś "zabezpieczenie".

Nie ja wymyśliłem...

 

przeciez nie wystawiam tej karty z poziomu jakiejś giełdy ogłoszeń pclaba tlyko promuję swoje ogłoszenie które jest zamieszczone na innym portalu,

po co te cyrki z tymi zdjęciami

 

P.S.2 - tak czysto w teorii, jeśli opcja ze sprawdzeniem ... to może wydawać się ok, wizualnie git a nie działać - kurier nie poczeka aż włożysz kartę do kompa :)

 

karta ma gwarancję producenta

mogę też przecież udzielić dodatkowo gwarancję rozruchową - wystarczy zapytać

K...A LUDZIE TO JEST JEDNO GŁUPIE OGŁOSZENIE

PO CO TYLE SZOPKI I ZAMIESZANIA ?

jak ktoś jest zainteresowany zakupem to niech pisze do mnie przez OLX albo na tym forum

ja pierdziu ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

przeciez nie wystawiam tej karty z poziomu jakiejś giełdy ogłoszeń pclaba tlyko promuję swoje ogłoszenie które jest zamieszczone na innym portalu,

po co te cyrki z tymi zdjęciami

 

W regulaminie jest napisane jak czarno na białym, żeby wstawić link do aukcji na allegro w innym wypadku należy zrobić zdjęcie z karteczką, to 5min roboty, więc nie wiem w czym tutaj taki problem.

Poza tym rejestrując się na tym forum wyrażona została zgoda na regulamin(y), których teraz nie przestrzegasz oraz wywiązuje się tutaj kłótnia z innych użytkownikami, którzy Ci na to zwrócili uwagę... Jak nie wstawisz zdjęcia z nickiem i datą to administracja usunie temat i po problemie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli oferuję możliwość sprawdzwnia karty przy odbiorze to ten "karteczkowy" punkt w tym waszym głupawym regilaminie pomijam

karta jest tak samo "widoczna" jak na tym zdjęciu z moim nickiem i aktualną data (!!! :lol2: )

zatem forma "zabezpieczenia" przyjmuje taką samą wartość

(kupujący widzi towar który otrzymał ale jezzcze nie musi za niego zapłacić - zrobi to po dokładnym obejrzeniu zakupionego przedmiotu)

 

uzupełniłcie ten wasz "karteczkowy" ocierający się o kretynizm regulamin bo stracił on trochę na wazności..

 

rozumiem gdybym wystawiał tą kartę na giełdzie ogłoszeń pclaba (nie macie takowego)

to wtedy można świrować z tymi karteczkami

(chociaż jak napisałem wyżej wcale niekoniecznie bo wystarczy że udostęniłbym opcje przesyki pobraniowej z opcją sprawdzenia)

tymczasem promuję tylko swoje ogłoszenie które wcale nie musi sfinazliowane na tym portalu tylko na portalu z wystawionym ogłoszeniem a jezeli w ten sposób zostałaby zawarta ta transakcja to kweestią bezpieczeństwa zajmuje się owy portal na którym zostało wystawione to ogłoszenie

 

z treści mojego ogłoszenia jasno wynika że kontrahent nie musi się martwić o bezpieczeństwo zawarcia tej transakcji zatem nie będzie musiał się "wspomagać" zaróno jednym jak i 2-gim portalem (pclab)

 

pfff

i po co to wszystko ?

oczekiwałem jakiejś odpowiedzi na wystawione ogłoszenie (od zainteresowanego)

a nie odpowiedzi których treść jest popieprzona ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eheh :)

Karta wystawiona jako nówka a w pomocy technicznej 2 Twoje tematy odnośnie właśnie "podobnej" karcioszki

Nie wnikam w to czy masz aktualnie 2 na stanie i ta druga brałeś na ten wyjazd no ale ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eheh :)

Karta wystawiona jako nówka a w pomocy technicznej 2 Twoje tematy odnośnie właśnie "podobnej" karcioszki

Nie wnikam w to czy masz aktualnie 2 na stanie i ta druga brałeś na ten wyjazd no ale ...

 

dokładnie mam dwie takie karty

jedną wystawioną na sprzedaż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie piszcie na temat !

jeżeli macie jakieś objekcje to piszcie do mnie na privie

oczekiwałbym jakiejś odpowiedzi a nie pisania bzdur nie zwiazanych z tematem

(kwestię pojeb...go regulaminu pomijam)

 

w tym momencie to temat jest zajeb...y stertą niepotrzebnych odpowiedzi ...

(regulamin powinien iśc do modyfikacji, przynajmniej jezeli chodzi o punkt "karteczkowy" który jest śmieszny i niedorzeczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam dwie takie karty

jedną wystawioną na sprzedaż

po co dyskutujesz - takie sa zasady i juz nkt nie kaze ci tu wystawiac i oglaszac - nie pasuje to kolega wyzej ci napisal won

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże co za niedojeb. Gdzie są mody?

 

to właśnie Ciebie te mody powinni zbanować za taki tekst,

widać że masz już prawie full ostrzeżeń ...

 

po co dyskutujesz - takie sa zasady i juz nkt nie kaze ci tu wystawiac i oglaszac - nie pasuje to kolega wyzej ci napisal won

 

dyskutuję ponieważ sa podstawy do zmiany jednego punktu w regulaminie - jego aktualizacji

proste ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę smiesznawe macie te procedury,

jakieś kareczki z nickami wymyślacie

ehh....

aktualnę datę ?

czyli co,

każdego dnia od chwili wystawienia ogłoszenia mam zmieniać zdjęcie i wstawiać karteczkę z aktualną dataą ?

co to k...a ma być ? :E

przeciez to jakaś paranoja

 

wystawiam tylko ogłoszenie karty na sprzedaż

hello !

 

nie zamieszcam zdjęcia karty ponieważ nie ma takeij potrzeby,

jeżeli oferuję przesykę pobraniową z opcją sprawdzenia zawartości to kupujący może sobie tą kartę obejrzeć przy odbiorze nie płacac jeszcze za nią

oferuję naturalnie opcję przesyłki pobraniowej

(wystarczy przeczytać treść ogłoszenia)

 

kto wymyślił te idiotyczne wymagania które dotyczą wystawiania prostego ogłoszenia sprzętu na sprzedaż - promowania go na forum

ten ktoś musiał być po sporej dawce "mocarza"

inaczej nie można tego wyjaśnić ....

Ja wymyśliłem

 

Nie podoba się to won

 

Raport poszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nerwow. Bana mu.

 

za co ?

za to że się nie stosuje do niedorzecznego regulaminu (punkt karteczkowy)

a nie lepiej zaktulizować ten niedorzeczny regulamin ?

nie, bo po co ...

 

Ja wymyśliłem

 

Nie podoba się to won

 

Raport poszedł

 

co wy wszyscy z tymi WON ?

jestescie aż tak ubodzy słownie ?

sam się nie "zwonuję"

zamieściłem ogłoszenie,

zakładałem że ktoś może odpowie zgodnie Z TEMATEM

ale widać że na tym forum jest banda kretynów

ok, zbanujcie mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za co ?

za to że się nie stosuje do niedorzecznego regulaminu (punkt karteczkowy)

a nie lepiej zaktulizować ten niedorzeczny regulamin ?

nie, bo po co ...

 

 

 

co wy wszyscy z tymi WON ?

jestescie aż tak ubodzy słownie ?

sam się nie "zwonuję"

zamieściłem ogłoszenie,

zakładałem że ktoś może odpowie zgodnie Z TEMATEM

ale widać że na tym forum jest banda kretynów

ok, zbanujcie mnie

ty jestes glupszy niz nasz rzad - czlowieku aby zmieniac innych najpierw zacznij od siebie moze to z toba jest cos nie tak anie z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty jestes glupszy niz nasz rzad - czlowieku aby zmieniac innych najpierw zacznij od siebie moze to z toba jest cos nie tak anie z regulaminem

 

rozwiń swoją wypowiedź,

co ze mną jest nie tak,

dlaczego jestem głupszy niż nasz rząd

regulamin ma się nijak do logiki (przynajmniej jeden karteczkowy punkt)

rozwinąłem ten temat

jeżeli go nie zrozumiałeś to z Tobą jest coś nie tak

 

rozwijaj swoją wypowiedź, jeżeli tego nie robisz to świadczy to tylko i wyłącznie o Twojej głupocie nie mojej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rządu głupszy nie jest i gość ma punkt zaczepienia związany z regulaminem, swoją opinie która dzieli się na forum, to że lubi przeklinać to jego kultura osobista którą jakoś cenzuruje i nie wydaje się tu nic łamać. (I możliwe że ta kultura sprawiła jak się temat potoczył dalej)

Przejrzałem regulamin i co jak co ale wymóg zdjęc takich podzespolów jak grafika to coś dziwnego, to element ktory siedzi w budzie i jeśli opis aukcji zawiera info odnośnie stanu, to zdjęcie można równie dobrze zobaczyć na stronie producenta. koleś daje gwarancje rozruchową, plus jest producenta w razie 'problemow'.

Moim skromnym zdaniem lepiej jest zakazać klepania na ślepo linków do aukcji, a dodać trochę roboty do posta i napisać odnośnie sprzedawanej rzeczy, a ewentualne zdjęcia jeśli ktoś już nie wytrzymuje bez podrzucić przez priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że lubi przeklinać to jego kultura osobista którą jakoś cenzuruje

 

właśnie o to chodzi że nie lubię przeklinać ale czasami jest to konieczność ... :/

 

Moim skromnym zdaniem lepiej jest zakazać klepania na ślepo linków do aukcji, a dodać trochę roboty do posta i napisać odnośnie sprzedawanej rzeczy,

 

nie ma takiej potrrzeby,

cała treść związana za sprzedaża karty jest w samym ogłszeniu,

po co miałbym to samo powielać w założónym wątku ?

bezsens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój temat poleci do kosza bo łamie regulamin działu tak trudno jest ci to zrozumieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój temat poleci do kosza bo łamie regulamin działu tak trudno jest ci to zrozumieć ?

 

 

tak trudno Ci zrozumieć że warto ten regulamin "na szybko" zmodyfikować bo ma to sens ?

a jeżeli ma to sens to temat powinien być ciągnięty dalej ale jako że jest zaśmiecony przez niektórych niepełnosprawnych umysłowo userów tego portalu to faktycznie powinien polecieć do kosza,

mam to już gdzieś ...

 

chociaz zawsze można zrobić tego małego update'a regulaminu,

wykasować wszystkie nie związane z tematem odpowiedzi (nagonka na moją osobe) i finał

jako że nie było konkretnej odpowidzi na mój założony post moderator musiałby usunąć wszystkie odpowiedzi,a trochę tego jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • MSI 321URX do kupienia w Łowiczu. Możliwe, że to zwrot @PiPoLiNiO teraz sprzedawany stacjonarnie jako ekspozycyjny https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-msi-mpg-321urx-qd-oled-31-5-3840x2160px-240hz-0-03-ms-gtg  
    • O boże naprawdę ... Co  do lotów  nad prywatną posesją   to : Zakazu prawnego  nie ma  ale  musi być poszanowana prywatność  osób     ,a samo latanie bez zgody może być już naruszeniem i nieposzanowaniem prywatności ,a robieie zdjęć  czy nagrywanie   prywatnych posesji ,osób  podchodzi pod stalking  ,naruszenie wizerunku  tym bardziej   opublikujesz  gdzieś te materiały .   Warto zatem pamiętać, że choć przepisy dotyczące lotów dronem umożliwiają latanie nad prywatną posesją, to musi się to odbywać bez naruszania prywatności. Osoba zgłaszająca sprawę na policję może oskarżyć operatora drona o kradzież danych osobowych i wizerunku, naruszenie prywatności i nękanie https://ironsky.pl/czy-mozna-latac-dronem-nad-czyjas-posesja/   I chyba tyle w tych kwestiach z mojej strony  ,bo widze ze  masz  podstawowe problemy z odróżnieniem  przestrzeni publicznej  od prywatnej  , poszanowania  czyjejś prywatności  itp itd takie podstawy zycia w społeczeństwie  . To ze masz  drona nie  uprawnia cię  do tego ze  możesz zaglądać ludziom  przez okna  nie wiadomo w jakim celu .   Na jesieni  była u mnie akcja    gdzie miasto za pomocą  drona sprawdzało  czym ludzie palą w piecach  jakoś  urząd  potrafił wysłać  pismo   z informacją ze  w terminie  xx   będzie latał dron  nad moją posesją  w takim i takim celu . Nawet jak nie mieli obowiązku prawnego informować o takiej akcji bo  zachowali się po ludzku i  dali takie info aby mieszkańcy wiedzieli  co jest granie  i ze nikt ich nie podgląda /szpieguje ....    
    • Ale o czym Ty do mnie piszesz? Albo piszemy o czymś innym, albo kompletnie nie rozumiesz do czego wykorzystuje się drony. Cała dyskusja zaczęła się od tego, że ktoś napisał, że nie można wykonywać lotów nad prywatnymi posesjami i cały czas do tego się odnoszę. Na serio to napisałeś? Uważasz, że jak latasz dronem, to inne przepisy Cię nie obowiązują, w tym konstytucja? Człowieku idź grzecznie oddaj licencję. - Konstytucja nie zabrania mi wykonywania lotu dronem nad terenem prywatnym. Nie wiem o jakiej licencji piszesz (albo Ty nie wiesz na jakich zasadach wykonuje się loty dronem). A jakbyś w ten sposób uchwycił obiekt wojskowy lub jakąś infrastrukturę chronioną, to też byś się tłumaczył "przecież latałem w przestrzeni publicznej"? - to tylko pokazuje, że nie wiesz nic o lataniu dronem (polecam doczytanie chociażby o strefach). Masz zdjęcie poniżej i pisz akt oskarżenia na googla, że publikuje zdjęcie obiektu wojskowego jakim jest jednostka wojskowa. Czyli jak będę wisiał dronem nad przestrzenią publiczną, ale na wysokości np. Twoich okien w domu i obczajał co tam robisz, to co, też nie masz prawa wnosić pretensji? No raj dla stalkerów -  czy ja gdzieś pisałem o zaglądaniu przez okna z wykorzystaniem drona?
    • Rock nie jest stary, tylko zdziadziały. On ma ledwie 46 lat.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...