Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hodlum2

Karta graficzna do zestawu proszę o wsparcie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w dniu dzisiejszym najprawdopodobniej padła mi karta graficzna. Jak włączam komputer to mam poprzeczne kolorowe paski, a po przejściu przez logo windows'a jak już powinien się pojawić pulpit jest czarny ekran z paroma kolorowymi pikselami pośrodku. Jak dla mnie to na 99,9% karta chyba, że ktoś bardziej doświadczony ma jakiś inny typ? Ale jeżeli to karta to mam pytania co byście polecili do poniższego zestawu?

 

Procesor

AMD 6300

 

Płyta

MSI 970A-G34

 

RAM

8GB

 

Zasilacz

Smart SE 530W

 

Obecna karta to AMD Radeon R9 270G 2GB

 

Jaką byście polecili najwydajniejszą kartę do tego zestawu którą jest sens kupić? Generalnie nie chciałbym zmieniać podzespołów, jedynie zasilacz gdyby ten nie wystarczał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

460 za pińcet chodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz nówki to bierz rx 460, można się zastanowić nad 470 ale procek może nie ogarnąć, ze względu na współpracę kart amd ze słabszymi cpu. Można pomyśleć też nad 950, nówki są za 650zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tutaj ładował tylko Geforce bo AMD zle współpracuje ze swoimi kartami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam gtx 770 to ponad tysiak i do tego pare stów na procek także dla mnie odpada. Mogę dać za kartę góra 1300, chyba że jakiś ciekawy zestaw karta +procek ale chciałbym się zmieścić w 1300.

 

Erwtokritos co polecasz z Geforce'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do fx 6300 jedynie gtx 960, za +/- 600 masz używki na gwarancjach. Na lepsze karty musiałbyś już kręcić proca żeby nie było bottlenecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu użuwka? Widzę, że GTX 970 nieco ponad tysiak chodzą więc bym się zmieścił. Duża róznica będzie pomiędzy moim obecnym r9 270G ? Czy lepiej nie przepłacać i 960 brać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak GTX970 będzie lekko ograniczany ale nie bał bym się ładować go tam ponieważ w grach ten FX6300 na 4,5Ghz potrafi się czasami zrównać z FX8320 na 4,5Ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...