Skocz do zawartości
hevv2121

Odczucie lagów w csgo lecz fps nawet dużo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój sprzęt jest taki gefirce gtx 750 gainward,procesor AMD FX 6300,GIGABYTE GA-78LMT-S2 AMD,GeIL 8GB DDR3 1600MHz ale płyta maksymalnie ma 1333mhz fps w csgo mam 150-250 i nie wiem dlaczego czasem mam po prostu takie ścinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki monitor? Tak, tak on też ma wpływ na odczucia :) Poczytaj o input lagu i ghostingu. Może o to chodzi? Gra jest cały czas "lagująca" czy odczuwasz po prostu spadki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trudno coś tu dokładnie doradzić, bo info nie dałeś dużo.

Na podobnej konfiguracji(fx6300, 8gb ), ale ze starszą kartą 9600gso miałem ścinki, mimo, że fps był całkiem ok. Obecnie inna karta i jest ok. Może warto inne sterowniki grafy sprawdzić.

Jaki ms, jaki ping? Inne gry w necie ok? Sprawdzałeś grę na prywatnych serwach z tickiem 128?

Przed grą powyłączać przeglądarki (jak masz dziesiątki zakładek to może powodować lekkie ścinki ), wyłączyć antywira (dobry antywirus przy cs'ie nie powinien sprawiać problemów ).

 

 

Jaki monitor? Tak, tak on też ma wpływ na odczucia :) Poczytaj o input lagu i ghostingu. Może o to chodzi? Gra jest cały czas "lagująca" czy odczuwasz po prostu spadki?

 

Chyba nie o to mu chodzi.

Edytowane przez aka_rock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z botami masz to samo?

Po kablu masz to samo, jeśli to Wi-Fi?

Możesz spróbować na innym łączu jeszcze np. robiąc hotspot.

Możesz spróbować wyłączyć łatki w InSpectre (wyłącza też ostatnie łaty MDS, wystarczy restart potem), wyłączyć kompresję RAMu, i wyłączyć Control Flow Guard w Windows Defender (w W10 i chyba 8, nawet pomimo posiadania innego antywirusa).

http://forum.pclab.pl/topic/1238973-Dlaczego-moje-gry-się-zacinają-Czyli-jak-ustawiać-plik-wymiany/

Co prawda, mamy tu procesor AMD, który nie jest podatny na Spectre/Meltdown, jeśli dobrze pamiętam, ale na MDS tez chyba nie jest, a jednak w testach włączone łaty wpływają w pewnym stopniu na wydajność.

Edytowane przez deton24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 144hz i dopiero jak jest stałe 250fps+ - 300 to jest płynna gra poniżej 200 już mocno odczuwalne spadki płynności dla mnie -.-

 

No chyba, że ram nie daje rady i gra by dużo lepiej chodziła na 3k+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...