Skocz do zawartości
KiyoshiFT

Zarobek - jaka gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Na jakiej darmowej grze można szybko zarobić? Chciałbym dorobić z 200zł, lecz nie mam pomysłu, a o fizyczne nie mam jak bo szkoła i egzaminy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba napisał łosie, że sie uczy więc jaka praca.

Spróbuj na allegro posprzedawać jakąś chińszczyzne z alliexpres szybciej się na pewno zarobi niż w grach

Edytowane przez D182

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naucz się robić boty do pokemonów i sprzedawaj konta. Kiedyś widziałem, że 20 poziomowe sprzedawali za 20 zł sztuka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się tak uczy, że ma czas na granie to równie dobrze może znaleźć normalną pracę.. 200zł dorobić to czym my tu mówimy? nawet dla młodego to góra 2 weekendy gdzieś do pomocy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idź cieciować na nocki za 5 zeta na godzine :lol2:

Edytowane przez D182

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bbc po 100 od godziny, no ale ty wbc ewentualnie:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Idź cieciować na nocki za 5 zeta na godzine  :lol2:

czemu nie? 200/5= 20h 40h czyli do obrócenia w jeden dwa weekendy

nie jest to może najciekawsza robota na świecie, ale żeby dorobić - jaki problem

edit: errata szczerbaty.gif

Edytowane przez moonraker

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czemu nie? 200/5= 20h czyli do obrócenia w jeden weekend

nie jest to może najciekawsza robota na świecie, ale żeby dorobić - jaki problem

200/5 = 20? ciekawa matematyka :E

Jeśli już 200/5 = 40

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

200/5 = 20? ciekawa matematyka :E

Jeśli już 200/5 = 40

o fuk. pomroczność jasna :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba bylo w wakacje isc w ogorki a nie grac cpac jarac i pic Teraz to lipa :P

Edytowane przez ODIN85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega chyba w eve online grał i sprzedawał surowce i kilka stówek miesięcznie dorabiał przy niewielkich nakładach czasu jeżeli nikt go po drodze nie okradł :) ale to było ze 3+ lata temu i nawet nie jestem pewny czy to było eve ale na pewno jakaś kosmiczna mulitipalyerowka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie istnieje coś takiego jak szybki i łatwy zarobek - oczywiście uczciwie. Szybko i praktycznie bez wysiłku (jeśli wybierasz słabe ofiary) to można ukraść. Nawet jeśli znalazłbyś taką grę, to trzeba jej poświęcić czas i to pewnie niemały. Sam nieraz zarobiłem całkiem spore pieniądze na grze, ale nie ma reguły. Np. kumple zarabiali tysiące na Metin2, ale to było dawno temu i grze poświęcili lata. Osobiście zarabiałem na np. CS:GO - tu akurat byłem we właściwym miejscu i czasie oraz miałem mnóstwo szczęścia (w grę grałem od zamkniętej bety). Było też mnóstwo gier do tzw. grindowania, ale tutaj też poświęciłem dużo czasu. Jako, że miałem go i tak dużo, to uważam to za łatwe pieniądze, ale dla kilku stówek poświęciłem kilka miesięcy. Warto? Raczej nie, bo trzeba mieć szczęście (żeby trafić z grą, być w nią dobrym i jeszcze znaleźć kupca) i zarywać noce.

Zdecydowanie lepiej udać się do jakiejkolwiek pracy, robiąc cokolwiek ;) Także, jeśli masz 16+ lat, do roboty :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam jak po ukończeniu 15-16 lat zacząłem pomagać na budowie. W wakacje pracowałem (wiem że ciut za dużo jak na młodziaka, ale sam chciałem) po 10h 5 (czasem 6) dni w tygodniu. W roku szkolnym nieco mniej, ale nadal w każdą sobotę szedłem na jakieś 6-8h pomóc w budowie.

Koniec końców uzbierałem wystarczająco kasy by kupić sobie samochód i mieć jeszcze 3-4 tysiące w zapasie.

Także - jasne, można zarobić 200zł grając w grę, ale ja tyle kasy miałem po... dwóch dniach pracy ;)

Dlatego dziwię się młodym że boją się ,,zhańbić" pracą. To nie gryzie, a po starcie w dorosłość masz już jakieś doświadczenie, a nie jak mój znajomy - wykształcenie średnie, 24 lata i w tym wieku nadal nie miał pracy (teraz ma chyba 26) i już (w końcu) pracuje.

Co do gier, za moich czasów to się na plemionach zarabiała :D

Edytowane przez Arturro67

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Entropia to gra w której jest stały kurs wymienny waluty w grze. Jeżeli ci się uda zarobić w grze co jest bardzo trudne to będziesz mógł wymienić pieniądze na prawdziwe jeżeli tylko uzbierasz 40zł bo to jest wymagane minimum które można wypłacić z gry. Gra jest jak typowe MMO. http://www.entropiauniverse.com/

Ja w Entropię grałem może ze 2 miesiące i zarobiłem przez ten czas może ze 4 zł nie wkładając nic oprócz czasu ale nie grałem po to aby zarobić.

Jak się w grę zainwestuje własne pieniądze to można dużo zarobić ale jeszcze łatwiej stracić te pieniądze zwłaszcza jak się nie zna reguł gry.

Edytowane przez Andrew2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na kickbacku gram od ponad 6 mc lecz to żmudne.

Z takim podejściem to ty sobie w życiu nie poradzisz :D Rozpocznij karierę zawodową i w większości przypadków dopiero zobaczysz co to monotonia... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja farmiac w WoW za czasow przed TBC dorabialem 1000-1500zl miesiecznie farmiac stricte zarobkowo moze 2h dziennie.

Tylko ze ja solowalem moby co ludzie robili w party 5 osobowym.

Drop rate z tych mobow na Eye of shadow byl kolo 1,5% ale w ciagu godziny jedno mi wypadalo zawsze a czasem wracajac to drugie... tylko byly unique i musialem wolac kogos do pomocy :E

Czesto tez ze Snake farmilem. Poczytaj o WoW Snake i Burning Legion. Chlop nawet wywiady gdzies tam udzielal na temat farmowania bo to dosyc nowe bylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi