Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Keyser_Soze

O homoseksualizmie raz jeszcze!

Rekomendowane odpowiedzi

Temat wałkowany pięćset razy, dziesiątki tematów na labie, ale teraz właśnie w polskim internecie pojawił się materiał, który w super przystępny, syntetyczny sposób serwuje nam to co obecny zasób nauki ma do powiedzenia w temacie wyżej wymienionego homoseksualizmu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=tmvH9Ou54F4

 

W skrócie:

Czy normalny?

Tak.

Czy naturalny?

Tak.

Dziesiątki faktów, wyników badań, itp?

Tak.

 

Zapraszam szczególnie johnnych i innych labowych homofobków.

 

Naprawdę świetny materiał i też z tego powodu zasługuję na oddzielny temat. Enjoy. :whee::cool:

 

btw: i pokłony dla Naukowego Bełkotu. Gość odwala niesamowitą robotę.

 

"Nie wyobrażam sobie żeby ktoś wiedząc to, co wie współcześnie nauka mógł próbować zabronić komuś kochać"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to choroba psychiczna (nieuleczalna). Toleruję tych ludzi aczkowiek promowanie ich stylu życia uznaję za hmmm... duży błąd.

Nierzadko łączy się z takim zachowaniem: https://www.youtube.com/watch?v=l0xaRLdx2rI

 

Ktoś mi powie kto to jest? Mężczyzna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to choroba psychiczna (nieuleczalna). Toleruję tych ludzi aczkowiek promowanie ich stylu życia uznaję za hmmm... duży błąd.

Nierzadko łączy się z takim zachowaniem: https://www.youtube.com/watch?v=l0xaRLdx2rI

 

Ktoś mi powie kto to jest? Mężczyzna?

To jest chory psychicznie człowiek. Co do reszty wypowiedzi, to też sie zgadzam, mam podobne zdanie. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to choroba psychiczna (nieuleczalna). Toleruję tych ludzi aczkowiek promowanie ich stylu życia uznaję za hmmm... duży błąd.

Nierzadko łączy się z takim zachowaniem: https://www.youtube.com/watch?v=l0xaRLdx2rI

 

Ktoś mi powie kto to jest? Mężczyzna?

Jestem hetero, mam dziewczynę, wcześniej miałem kilka innych dziewczyn, nigdy nie ciągnęło mnie do facetów, na samą myśl o seksie z facetem czuję obrzydzenie, ale nie uważam homoseksualizmu za chorobę psychiczną.

Na początek warto dowiedzieć się, czym jest choroba psychiczna, potem tak nazywać homoseksualizm. Przecież on nie wynika z zaburzonego poziomu hormonów, nieprawidłowego przekazywania impulsów nerwowych, zaburzonej syntezy/absorpcji białek w mózgu czy zaburzenia pracy neurotransmiterów. Jeśli już ktoś chciałby uznać homoseksualizm za coś związanego z nieprawidłową psychiką, to powinien nazwać to zaburzeniem struktury psychicznej, czyli zaburzeniem osobowości. Ja jednak tak nie uważam. Toleruję tych ludzi, ale również ich akceptuję, mam znajomego geja, matka w pracy ma dwóch kolegów gejów, ich orientacja w niczym mi nie przeszkadza. Poza tym kim ja jestem, żeby odmawiać komuś szczęścia? Bogiem nie jestem. Jeśli facet zakochuje się w innym facecie i mimo to mają nie być ze sobą, bo jest to społecznie nieakceptowalne, to znaczy, że społeczeństwo jest chore. Nie można zabraniać ludziom szczęścia, jeśli nie krzywdzą innych ludzi.

Co do promowania ich stylu życia, to się z tym zgadzam. Raz, że sami sobie szkodzą, robiąc zamieszanie dookoła siebie, prowokują i szczycą się swoją odmiennością, dwa, że robią to w niesmaczny sposób. Może zróbmy sobie marsz hetero, faceci niech idą w slipach, kobiety w bikini, macajmy się, wykonujmy ruchy kopulacyjne itp. Nie. Kiedyś widziałem zdjęcia z jakiejś parady równości, gdzie facet miał długie pióra w tyłku, obrzydliwe. Niech się nie afiszują. Z drugiej strony jak facet wchodzi z dziewczyną "w ślinę" na przystanku, to też może się komuś nie podobać. Zachowanie gościa z linka mi się nie podoba, ale cóż, znam wielu hetero, którzy zachowują się jak debile, robią to w inny sposób, ale w sumie, to nawet bardziej irytujący. Podsumowując:

Moim zdaniem nie powinni się afiszować ze swoją orientacją, niech sobie biorą śluby, absolutny zakaz adopcji dzieci i niech sobie żyją długo i szczęśliwie. Ja nikomu do sypialni nie zaglądam, więc niech robią co chcą.

W sumie też miałem do nich krytyczne nastawienie, dopóki kilku nie poznałem. To są normalni ludzie, a ich sypialnia to ich sprawa. Geje których ja znam wyglądają i zachowują się jak heteroseksualiści. Co dziwniejsze, znam paru hetero, którzy wyglądają jak pedały, nie geje, pedały, to się chyba nazywa hipsterstwem. A jakbym poznał kogoś, kto zachowuje się jak koleś z linka, to bym z nim po prostu nie rozmawiał i tyle.

 

"wystrzelać", "piekło zapaskudzą"

Brak słów. Tacy ludzie też chyba do nieba nie pójdą. Niech te stare mochery się zastanowią, w czym im wadzi to, że istnieją geje. Czy stała im się przez nich krzywda? Były zmuszone oglądać jak uprawiają seks? Czy sama świadomość, że jest coś takiego jak homoseksualizm sprawia, że nie mogą spać po nocach? Jest tyle złych rzeczy, z którymi można się spotkać na codzień, a ludzie rozprawiają o gejach... Już wolę parę gejów/lesbijek całujących się na przystanku, niż dwóch sebixów rzucających kurwa*i ch*jami ne lewo i prawo i rzucających pety dookoła. Tych drugich widzę niestety bardzo często.

 

Ktoś mi powie kto to jest? Mężczyzna?

To jest kretyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

W skrócie:

Czy normalny?

Tak.

Czy naturalny?

Tak.

Dziesiątki faktów, wyników badań, itp?

Tak.

Hmmm? No chyba na to nie odpowiedział. Niemniej, nie o to rozchodziło się w materiale...

btw: i pokłony dla Naukowego Bełkotu. Gość odwala niesamowitą robotę.

...to co najważniejsze zostało wyjaśnione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

 

To tak na fali ostatnich coming outów? :E

 

 

Ni przejmuj się, ja nigdy nie będę Cię przez pryzmat orientacji oceniał :E :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm występuję również u zwierząt, u ssaków. Słyszałem, że u delfinów dość powszechnie. Nie wiem czy to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zapytam, bo nigdzie nie mogę znaleźć, a tu tylu ekspertów od wszystkiego.

Co to na Boga jest propagowanie homoseksualnego stylu życia? Ktoś namawia, żeby spróbować? Że to takie fajne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany pięćset razy, dziesiątki tematów na labie, ale teraz właśnie w polskim internecie pojawił się materiał, który w super przystępny, syntetyczny sposób serwuje nam to co obecny zasób nauki ma do powiedzenia w temacie wyżej wymienionego homoseksualizmu.

 

W skrócie:

Czy normalny?

Tak.

Czy naturalny?

Tak.

Dziesiątki faktów, wyników badań, itp?

Tak.

 

Liczysz na publicznie przyzwolenie czy potwierdzenie swoich paranoidalnych stwierdzeń?

 

Patrząc na pederastów trzeba zagrożeniu normalności rodzin powiedzieć stanowczo nie. Ja osobiście nie chce żyć wśród wyuzdania i wulgarności, co gorsza, że niektórzy nie widzą w niej niczego złego. Dochodzi do absurdalnych sytuacji gdzie organizacje LGBT serwują w szkołach materiały (książki, ulotki) które mają wyjaśniać dzieciom i młodzieży, że homoseksualizm to nie jest to nic odbiegającego od normy społecznej i natury człowieka. Finansowe wsparcie tej organizacji zapewniają oczywiście Hiszpanie oraz socjalistyczny rząd w Holandii. Na szczęście większość szkół zareagowała odpowiednio do sytuacji i zakazała tego typu praktyk. Ulotki nie mogą być wszędzie rozprowadzane a tym bardziej wśród dzieci i młodzieży, gdyż przyczynią się tylko do pogorszenia i tak fatalnej już jakościowo edukacji seksualnej, jaką uczniowie otrzymują w szkołach. Brawo!

 

Tolerowałem tych ludzi natomiast promowanie ich stylu życia uznaję za obłąkany. Tym bardziej że cały ten Ruch pederastów już dawno ujawnił swój socjotechniczny warsztat i pokazał przy pomocy jakich chwytów te środowiska kształtują świadomość społeczną. Homoseksualiści twierdzą, że są dyskryminowani, ale w całej Polsce organizują wystawne fety. Podobno walczą o równość i wolność słowa, ale chcą kar i napiętnowania dla zwolenników naturalnej rodziny. Wpierw walczyli o akceptację, dziś - o narzucenie swego stylu życia całemu społeczeństwu. Od lat jest skutecznie budowany mit homoseksualizmu jako zjawiska całkowicie normalnego. Ze wszystkimi konsekwencjami, w tym legalizacją tzw. związków partnerskich i nadania im takich samych praw jak małżeństwom do adopcji dzieci, do uprawnień emerytalnych, ubezpieczeniowych, podatkowych.

 

I tak krok po kroku ruch homoseksualny notuje niebywałe sukcesy. W 1991 roku na wniosek PE, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) usunęła homoseksualizm z listy chorób w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Zaburzeń! Natomiast w marcu 1993 roku Parlament Europejski NAKAZAŁ krajom członkowskim całkowite zrównanie prawa osób homoseksualnych i heteroseksualnych we wszystkich obszarach prawa, a w szczególności zrównanie wieku dopuszczalności stosunków seksualnych. Legalizacja związków partnerskich zaczęła się od Danii i obecnie jest narzucana wszystkim krajom członkowskim UE, łącznie z prawem do adopcji dzieci oraz refundowania in vitro dla lesbijek. Pocieszające w tym wszystkim jest jedynie to, że Senat wykreślił z ustawy medialnej uchwalonej przez Sejm zapisy ideologiczne i przywracające cenzurę oraz przywrócił odniesienie do wartości chrześcijańskich. Tylko czy za chwilę nie usłyszymy, że jest to sprzeczne z "prawami człowieka" i unijnym ustawodawstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by o nich nie mówić i jakich im praw nie przyznać (niech maja jak najlepiej), abstrahując od wymiaru prawnego, społecznego, osobowego i innych płaszczyzn życia ludzi, to jednak samo w sobie ładowanie wacka w tyłek, czyli ustrojstwo przeznaczone do pozbywania się klocka, więc bez znaczenia czy to tyłek męski czy damski, jest ohydne. I zasadniczo nie przemawia do mnie argument, że w końcowym odcinku układu pokarmowego - jak twierdzą niektórzy - nie ma klocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylek damski nie jest ohydny - z tym sie nie moge zgodzic.

aczkolwiek obrzydza mnie fakt, jak facet faceta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyłek damski nie jest ohydny, wręcz przeciwnie, ale wkładanie wacka w kiszkę stolcową służącą do pozbywania się kału z organizmu ohydne jak najbardziej jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie zaznaliscie tej przyjemnosci, skoro takie macie poglady :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej przyjemności natura przygotowała odpowiedni otwór u odpowiedniej płci i na pewno nie jest to kiszka stolcowa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylek damski nie jest ohydny - z tym sie nie moge zgodzic.

aczkolwiek obrzydza mnie fakt, jak facet faceta...

Tyłek damski nie jest ohydny, wręcz przeciwnie, ale wkładanie wacka w kiszkę stolcową służącą do pozbywania się kału z organizmu ohydne jak najbardziej jest.

Ech... jak 6-latki. Jak nie powie się im dosadnie, to nie ma bata żeby zrozumieli. kwasny.gif

Do miętoszenia tyłek damski jest jak najbardziej ok, ale do atakowania go wackiem od środka już nie.

 

chyba nie zaznaliscie tej przyjemnosci, skoro takie macie poglady :Up_to_s:

 

Skoro czerpiesz przyjemność z oklockowania, to już Twoja sprawa. Jeden lubi pomarańcze, drugi zaś jak mu skarpetki śmierdzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to inna przyjemnosc, ale nie chce rozwijac tematu. polecam kazdemu sprobowac a pozniej sie wypowiadac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że nienawiść ludzi do "pedaliady" wynika z tego, że mniejszość zaczyna ubiegać się o "swoje", aż do przesady. Coś na tej zasadzie: "jestem czarnoskóry i jestem z tego dumny"- odwaga.

"Jestem białoskóry i jestem z tego dumny"-rasizm.

 

Tak to nie powinno wyglądać prawda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy normalny?

Tak.

Kwestia definicji normalności - więc nie jest normalny w takim samym sensie jak rude włosy, oburęczność, posiadanie trzech nerek, a zarazem jest normalny jak rude włosy czy oburęczność lub posiadanie trzech nerek ;)

Tak więc poniekąd obie strony sporu mają rację

 

Czy naturalny?

Tak.

Również jest to kwestia w znacznej mierze semantyki.

Oczywiście homoseksualizm występuje w naturze nie tylko w naszym gatunku, podobnie jak np. kanibalizm, pedofilia, czy dieta bezmięsna, a zarazem nie ma specjalnie biologicznego celu jakim jest kojarzenie się par przeciwnej płci - więc znowu i jedni i drudzy mają swoje racje.

 

Celowo wrzuciłem takie bardziej kontrowersyjne przykłady, żeby trochę pokazać absurd tego typu argumentacji, bo to kwestia głównie kulturowa czy się coś postrzega tak a nie inaczej. Jeszcze niedawno w naszym dumnym kraju Chrześcijańskich Słowian związki z 11-13 letnimi dziewczynkami były na porządku dziennym - nawet mieliśmy takie królowe - dziś uznaje się to za zboczenie i coś nienormalnego.

 

Żeby nie było, sam znam i lubię paru gejów, z lesbijką dojeżdżam codziennie do pracy samochodem i ogólnie ani mnie ziębią ani grzeją ich preferencje czy styl życia (który zresztą nie odbiega zwykle od stylu życia całej reszty). Nie bardzo widzę czemu miałbym się czepiać czegokolwiek - bo to zwykli ludzie przecież - ba zresztą nawet dużo sympatyczniejsi od większości debili z narodowym pie*dolcem których znam. Natomiast sama dyskusja o tym czy coś jest normalne/naturalne czy nie jest dla mnie zupełnie absurdalna. Podobnie zresztą dyskusja czy coś jest chorobą czy nie bo akurat w tym aspekcie to jest głównie kwestia umowna - podobnie jak to, że część preferencji seksualnych i fetyszy uznajemy za choroby, a część nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit

@moniek

Poza tym narażasz swoją partnerkę na to, że za kilka lat, przy regularnym pukaniu w tyłek, zacznie chorować na przypadłość zwaną wypadaniem odbytu. Zapytaj Googla.

 

ps Możesz też do tego używać muszli klozetowej. Wewnątrz jest takie samo środowisko, tworzone przez przemieszczającego się klocka (nawet jeśli nie przebywa tam na stałe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie nie mam partnerki na stale, a jednorazowo nic sie nie stanie :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... jak 6-latki. Jak nie powie się im dosadnie, to nie ma bata żeby zrozumieli. kwasny.gif

Do miętoszenia tyłek damski jest jak najbardziej ok, ale do atakowania go wackiem od środka już nie.

No to przecież o to samo mi chodziło i praktycznie to samo napisałem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyłek damski nie jest ohydny, wręcz przeciwnie, ale wkładanie wacka w kiszkę stolcową służącą do pozbywania się kału z organizmu ohydne jak najbardziej jest.

Oj tam, wszystko jest dla ludzi. Na tej zasadzie seks oralny rozumiem też jest dla ciebie ohydny bo ktoś ma wacka w buzi, albo robi minetkę?

 

Poza tym narażasz swoją partnerkę na to, że za kilka lat, przy regularnym pukaniu w tyłek, zacznie chorować na przypadłość zwaną wypadaniem odbytu. Zapytaj Googla.

Dlatego we wszystkim warto zachować umiar. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, wszystko jest dla ludzi. Na tej zasadzie seks oralny rozumiem też jest dla ciebie ohydny bo ktoś ma wacka w buzi, albo robi minetkę?

 

No nie. To co przechodzi przez buzię, jeszcze stanowczo klockiem nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...