Skocz do zawartości
azgan

Gears of War 4 XOX, XSX, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka kupilem gre na x one plytke .

I czy ktos wie czy w ramsch uslugi play anyware moge odpalic gre na pc ?

 

Nie. Tylko wersja cyfrowa kupiona w sklepie Microsoftu lub kody promocyjne NVIDII.

 

Porównanie grafiki PC z XBOX ONE

 

Gears of War 4 – PC Ulltra vs. Xbox One Graphics Comparison

 

http://www.youtube.com/watch?v=1LXEBeTezh8

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zartujesz?! Na tego patcha potrzebuje kolejne 80gb?!

 

 

Niestety taki fakt, ja natomiast tez wolałem usunąć grę i na nowo pobrać niż szukać miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zartujesz?! Na tego patcha potrzebuje kolejne 80gb?!

 

Nie, nie żartuje tylko uprzedzam bo jak nie będziesz miał 80GB wolnego miejsca na dysku to wyskoczy Ci błąd o niepowodzeniu procesu aktualizacji. Problemu nie ma jak dopiero ściągasz grę bo masz ją od razu zaktualizowaną do najnowszej wersji. Problem mają Ci którzy grę wcześniej pobrali i zainstalowali na dysku SSD (tak jak ja).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobna sytuacja była z aktualizacją forza horizon 3, nie pobierałem ponownie, na drugi dzień pobrała się sama aktualizacja 1,89gb. Tylko zastanawiam się jak ja zainstaluje gears of war jak już nie mam miejsca na tej partycji SSD, nie ma jakiegoś sposobu na zmianę miejsca docelowego instalacji? Jak z optymalizacją gears of war 4? Lepiej jak forza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Tylko wersja cyfrowa kupiona w sklepie Microsoftu lub kody promocyjne NVIDII.

 

Porównanie grafiki PC z XBOX ONE

 

Gears of War 4 – PC Ulltra vs. Xbox One Graphics Comparison

 

 

Hmm, graficznie to słabo się prezentuje, prosta grafika, kiepskie tekstury, nie dziwne, że gra tak śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z optymalizacją gears of war 4? Lepiej jak forza?

Mozna spokojnie grac w 4K. Najlepsza optymalizacja ostatnich lat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna spokojnie grac w 4K. Najlepsza optymalizacja ostatnich lat!

 

To jak oni te gry robią że forza ma takie ściny a gears of war już jest mega płynne, zonk :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, graficznie to słabo się prezentuje, prosta grafika, kiepskie tekstury, nie dziwne, że gra tak śmiga.

 

Nie wiem o czy mówisz bo nie grałeś w tą grę. W późniejszych etapach grafika jest fantastyczna. Textury nie są kiepskie tylko są wykonane ręcznie jak w Uncharted 4: A Thief's End to też ich styl jest inny. Nie bez powodu Digital Foundry określił Gears of War 4 technologicznym arcydziełem http://www.eurogamer.pl/articles/2016-10-11-digital-foundry-kontra-gears-of-war-4

 

Unreal Engine 4 jest naszpikowany nowoczesnymi technologiami z których GoW4 robi dobry użytek.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czy mówisz bo nie grałeś w tą grę. W późniejszych etapach grafika jest fantastyczna. Textury nie są kiepskie tylko są wykonane ręcznie jak w Uncharted 4: A Thief's End to też ich styl jest inny. Nie bez powodu Digital Foundry określił Gears of War 4 technologicznym arcydziełem http://www.eurogamer.pl/articles/2016-10-11-digital-foundry-kontra-gears-of-war-4

 

Unreal Engine 4 jest naszpikowany nowoczesnymi technologiami z których GoW4 robi dobry użytek.

 

No nie grałem, wnioskuje tylko z tego filmiku co wkleiłeś, na mim grafika słabo wygląda. Możliwe, że na żywo odbiór będzie lepszy ale czy aż tak? Opinie o grafice widzę są różne, wiele portali pisze właśnie, że graficznie jest średniawa.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy zakupie GTX-a 1070 ze sklepu x-kom otrzymałem w prezencie kod do gry Gears of War 4. Nie gram w tego typu gry i dlatego chcę ją sprzedać. Jeżeli byłby ktoś z was zainteresowany kupnem gry w cenie niższej niż na rynku proszę o kontakt e-mail: szyszu@poczta.onet.pl .Jeżeli ogłoszenie tego typu na tym forum jest zabronione z góry przepraszam i proszę o usunięcie posta (w regulaminie nie widzę nic na ten temat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie grałem, wnioskuje tylko z tego filmiku co wkleiłeś, na mim grafika słabo wygląda. Możliwe, że na żywo odbiór będzie lepszy ale czy aż tak? Opinie o grafice widzę są różne, wiele portali pisze właśnie, że graficznie jest średniawa.

 

Piszą to w oparciu o okrojoną wersję z XBOX ONE. Na PC grafika jest dopieszczona i prezentuje się okazale jest to ścisła czołówka najlepiej wyglądających i najbardziej zaawansowanych technologicznie gier.

 

Wystarczy że zobaczyłbyś np. jak wygląda opuszczona kopalnia i gwarantuje że szybko zmienił byś zdanie ;).

 

Gra świateł z cieniami w połączeniu z Global Illumination oraz kapitalnymi efektami cząsteczkowymi jak i sam art-design map wygląda fenomenalnie.

 

gow4-environment-church-interior.jpg

 

gow4-environment-overgrown.jpg

 

Gears of War 4 to pierwsza duża pełnoprawna gra AAA z krwi i kości na najnowszej wersji silnika Unreal Engine 4. Teraz przynajmniej można ocenić na co stać ten silnik w dobrze wykorzystany sposób bo do tej pory to widziałem jedynie odpicowane dema technologiczne.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ładna, ale na mnie aż tak dużego wrażenia nie robi. Nie wiem, może przez styl graficzny. Division, BF1, FH3, Wiedźmin 3 - w tych grach mam syndrom wlepiania się w obiekty, detale, krajobrazy. W GoW4 po prostu gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś skończyłem, jedno słowo - poezja! Czasem to wyglądało jak demo technologiczne. Fantastyczna gra, druga w tym roku po Uncharted 4, która ma tę magię przyciągania i daje niesamowity fun. Teraz czas na zabawę w kampanii we dwóch ze znajomym a potem online. Ode mnie 8.5/10 a jako fan Gearsów 9.5/10. Minus 0.5 bo za krótka :(

 

Baby whooooooo :D

 

POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem komentarze gdzie ludzie pisali że Gears of War 4 to takie Uncharted 4 od Microsoftu. I zgadzam się z tym. Obydwie wyglądają świetnie i obydwie świetnie są zaprojektowanie. Gra jest efektowna wiele sekwencji na długo zapadnie mi w pamięci np. szaleńcza ucieczka na motorach przez płonący las, schodzenie coraz głębiej pod ziemię w opustoszałej kopali oraz ekspresowa ewakuacja na linach czy walka w stalowych Tytanach z ogromnym Bossem to czysta poezja.

 

Już nie mogę doczekać się kolejnej części najchętniej zagrałbym w nią już teraz ;). Oby więcej takich gier. W mojej ocenie The Coalition zaprojektowało ciekawszą i bardziej urozmaiconą rozgrywkę w porównaniu do Gears of War: Judgment od Epic Games i People Can Fly które pomagało przy tej produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest super i do tego jak wygląda. Pierwszy rozdział może nie zachwyca ale jak zobaczyłem ogród na początku drugiego to póła mi opadła i jeszcze ta optymalizacja 2560x1440 ultra non stop 60fps. Rewelacja. Idę grać dalej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wersja na Win 7 ? :D

 

 

W tym przypadku wątpię że kiedykolwiek będzie xD To raczej nie tego typu gra co by dali na steama, ale kto wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś rada na problem ze wznowieniem pobierania? Pobrało mi się 50 GB, chciałem dociągnąć resztę i dupa zbita.

 

Edyta: Ten sklep to jednak gówno do kwadratu. Nie mogę tego w ogóle pobrać, nawet jak chcę zacząć od początku...

Edytowane przez BlindObserver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zaktualizowanego Win10? To bardzo istotne upewnij się że posiadasz aktualne oprogramowanie.

 

Podobno też trzeba instalować na dysku C w domyślnej lokalizacji

 

Zakładam też że masz na dysku odpowiednią ilość wolnego miejsca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś rada na problem ze wznowieniem pobierania? Pobrało mi się 50 GB, chciałem dociągnąć resztę i dupa zbita.

 

Edyta: Ten sklep to jednak gówno do kwadratu. Nie mogę tego w ogóle pobrać, nawet jak chcę zacząć od początku...

 

Pisałem wcześniej, trzeba było poczekać, nie pobierać od nowa, po jakimś czasie zatrybiłaby sama aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba instalować na dysku C, ja od dawna wrzucam gry ze sklepu na E ;)

 

Oświeć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak instalowałem Gearsy to wyskoczyło mi okienko z wyborem ścieżki instalacji i tyle ;) Tp samo wcześniej miałem z Forzą Horizon 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...