Skocz do zawartości
azgan

Gears of War 4 XOX, XSX, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak stanie to nie dotykać.... :E zostawić same sobie aż ruszy :E

A jak nie ruszy po bardzo długim czasie to od nowa..... tak było u mnie. To jest wina sklepu windowsa, jest skopany. Mam też Xboxa i tam się pobiera bez problemu.

 

Jedyne co mogę poradzić to upewnić się że sklep windowsa jest w najnowszej wersji a jak nie to wymusić aktualizację. Czasem pomaga.

robilem tak 2x w tym raz cala nocke - nie pomaga

pomoglo za ktorym razem po ponownym uruchomieniu PC

powoli ruszylo az transfer bujal sie na maksymalne 200 mbps i w koncu dogral do konca :D ciezka batalia

swoja droga jak na tak droga gre to paranoja xD

ale na xbox one gra zainstalowala sie i pobrala od razu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile znaków powinien mieć kod dostarczony przez komputronika w promocji Nvidii? Bo z tego co widze w sklepie Windows w opcji zrealizuj kod proszą o 25 znaków a mój klucz do gry ma tylko 24. Robie coś nie tak czy to wina sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko, że przy okazji nikt nie wspomniał, że musze jeszcze ten kod "zreedemować" na stronie nvidii :( a ja głupi wklepywałem to bezpośrednio w sklepie Windowsa. Teraz już wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile znaków powinien mieć kod dostarczony przez komputronika w promocji Nvidii? Bo z tego co widze w sklepie Windows w opcji zrealizuj kod proszą o 25 znaków a mój klucz do gry ma tylko 24. Robie coś nie tak czy to wina sklepu?

Jak skorzystać z tej promocji ? Ona jest tylko dostępna w komputroniku ?

 

EDIT: juz znalazlem ;- )

Edytowane przez m1chal3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gears of War 4 dostanie darmowe DLC z mapami do multiplayera

 

http://www.youtube.com/watch?v=9h2gdMwnI0w

 

http://www.youtube.com/watch?v=maull3v5YtE

 

Lokacje - Checkout oraz Drydock - zostaną opublikowane 8 listopada. Obie mapy są odświeżonymi wersjami popularnych poziomów z Gears of War 3.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grrr, stanęło na ~64gb i coś dalej nie chce iść ;/ jakieś rady ?

hmm nie chce cie martwić ,ale zaczynaj pobierać od nowa :) ,jak poczytasz kilka stron wcześniej jak i inne fora to nie tylko ty masz taki problem .

Nie którzy pobierają grę po 5-6 razy :E aż w końcu się uda

 

Znajomy 4 dobę ciągnie grę :E chyba 3 raz od nowa ...chciał pograć na długi weekend ale nie pogra :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie chce cie martwić ,ale zaczynaj pobierać od nowa :) ,jak poczytasz kilka stron wcześniej jak i inne fora to nie tylko ty masz taki problem .

Nie którzy pobierają grę po 5-6 razy :E aż w końcu się uda

 

Znajomy 4 dobę ciągnie grę :E chyba 3 raz od nowa ...chciał pograć na długi weekend ale nie pogra :lol2:

 

Na razie wyłączyłem antywira i jakoś idzie, nie wiem na jak długo.

 

 

Jak coś zapraszam do multi czy to w gearsy czy w forze. Nick: bartoszek89

Edytowane przez Barti_Srarti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zal ze strony MS, ten sklep to taka papka że aż ciężko uwierzyć że to własność giganta, zero przejrzystości - instalujesz gre i musisz jej szukać w wyszukiwarce bo nie ma zestawienia co i gdzie zainstalowane, przy instalacji nie wybierasz nic, tylko ściągaj i czekasz na cud że się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, niezła kaszana z tego Windows Store.

Mnie za nic gra nie chce się ściągnąć na dysk SSD, gdzie specjalnie zostawiłem 90 GB na grę. Wybieram dysk i po chwili wyskakuje błąd 0x80070015. I tak za każdym razem.

Natomiast gdy wybieram dysk HDD, to gra zaczyna się ściągać bez błędu. Pytanie tylko czy dociągnie się do końca, bo z łączem 8 Mb/s to trochę potrwa.

Pytanie, czy ktoś próbował po ściągnięciu przenieść grę ta inny dysk, da się to zrobić?

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sciagniesz ju gre to bez problemu mozna ja przeniesc na inny dysk takze sciagaj. Grunt, by podczas samego sciagania nic sie nie stalo, bo wtedy bedziesz musial od nowa zasysac.

 

Edit:

Właśnie skończyłem kampanię i... WTF? Ja wiem, że czwórka to początek nowej trylogii, ale tu jak byk powinni wydać jakieś fabularne DLC. Jak dla mnie historia jest strasznie ucięta choć już widać, czego możemy się spodziewać po piątej części. Niemniej jednak w mojej opinii o ile gra naprawdę jest dobra to zakończenie jest najgorsze z całej serii.

Edytowane przez kwietas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest strasznie duża dziura pomiędzy Geras 3 a 4, cholera wie co się działo z niektórymi postaciami, w szczególności chodzi o Anyę. Nowi bohaterowie to takie ciepłe kluchy, jedynie Oscar i Kait to ciekawe postacie, kto przeszedł kampanie ten wie o co chodzi.

 

co mnie najgorzej zasmuciło, to na pół puste multi, w trybie król wzgórza nie idzie złapać żadnego meczu, jedynie gra towarzyska jako tako działa.

 

Jakby ktoś chciał pograć w co-opa lub multi niech pisze, EnixPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała doba pobierania i zawisło na 45 GB. Nie dało się wznowić i pobiera się na nowo. Z tą różnicą, że wcześniej całość do pobrania wynosiła niecałe 74 GB, a dziś już 79,5 GB. Oczywiście po chwili pobierania znów wisi. Takiego szajsu jeszcze nie spotkałem. Szkoda wydanych 120 zł, bo z moim łączem (8 MBit) potrzebuję 2 doby ściągania bez zakłóceń, a widać że w Windows Store nie jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też były przerwy ale jak włączałem/wyłączałem to łapało za którymś razem i szło normalnie :)

Teraz jakiś patch chyba wyszedł, tylko nie wiem jaka waga ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows Store się ulitował i udało mi się ściągnąć te 80 GB. Teraz pytanie, w jaki sposób przenieść całą zawartość na inny dysk? Mam grę na HDD, a chciałbym na SSD. Zwykłe wytnij - wklej nie działa, bo wyskakują błędy podczas kopiowania, a to brak uprawnień, a to brak szyfrowania...

Edytowane przez stanko11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w "ustawienia systemu Windows" -> "system" -> "aplikacje i funkcje" -> wybierasz z listy Gyrosy i pojawia się przycisk "przenieś" i będzie git. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu ale to jest pierwsza i ostatnia gra jaką zakupiłem w ms store. To jest jedna wielka porażka czy oni tego nie widzą??? Kolejna aktualizacja która wymaga ściągania całej gry i to jeszcze w takim tępię że w chu*u mnie strzyka jak to widzę. Katastrofa i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś macie namieszane.

U mnie zarówno w przypadku Gearsów jak i Forzy nie było najmniejszych problemów z pobraniem, aktualizacje też idą bez problemu (pobiera się tylko aktualizacja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namieszane to ma Microsoft. Ja miałem problemy z pobraniem GoW, z Forzą zero. Trzeba jednak powiedzieć otwarcie - ten sklep jest kupą. Do obecnego poziomu Steam to oni w tym tempie dojdą za 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem sobie tryb kompani i powiem szczerze że fabuła jest doś ciekawa ale jak ograłem sobie tryb sieciowy to mam wrażenie że jest rozpierducha na całego ale po 2 h zabawy nagle czuje pewien niedosyt i nie wiem czym to idzie ale jakby twórcy chcieli by zachęcić gracza do zabawy ale nie wiedzą jak utrzymać go na dłużej. Moim zdanie Gears of War powinien mieć dłuższą kompanie ok 30h max 40h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzisiaj wiadomosc od Microsoftu, ze dziekuja za zakup Gowa 4 i w ramach podziekowan dali mi 4 kody na wszystkie poprzednie czesci na X360 :E Wy tez dostaliscie? Ciekawe, czy to jakas promocja, czy np fakt, ze te kilka lat temu ogralem wszystkie czesci Gyrosow na konsoli i teraz po prostu dla takich osob rozdaja kody. Niemniej mily gest z ich strony zwlaszcza, ze chcialem zakupic jeszcze raz X360 specjalnie dla starych Girsow :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...