Skocz do zawartości
azgan

Gears of War 4 XOX, XSX, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Może klucz kradziony :hmm:

A kup passa na miesiąc i sprawdz.

Tak tylko ten pass kosztuje prawie 200 zł wiec odpada.

Trudno chyba nie dokończę tej gry udało mi się dojść do 3 aktu i koniec.A gry na G2A często kupuje czy to na Steam czy Origin i nigdy problemu nie miałem teraz tylko taka nie mila niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z grą wczoraj grałem i wszystko było spoko a dziś chce uruchomić grę i klops, gra nie uruchamia się wyskakuje logo gry i gaśnie bez żadnego komunikatu o jakimś błędzie. Próbowałem już resetować kompa i nadal to samo macie może jakieś pomysły jak to naprawić ?

Pozdrawiam ;)

 

Ten problem dopadł dziś mnie. Po uruchomieniu gra sama zamyka się po chwili. na szczęście jest rozwiązanie tego problemu.

 

THE FIX!

First thing is to launch command prompt as administrator and run WSReset.exe

 

 

Next, open the services window > Start > Run > type services.msc

Search for Windows PushToInstall and START it, make sure you also set it to 'automatically start' in the options.

 

https://gearsofwar.com/en-us/forums/a35773093fe74d3d9970e0a896b16d6d/threads/attention-pc-gamers-fix-for-gow4-not-booting-windows-10/5651a860-18bc-4deb-9768-92496c3cae01/posts

 

 

Działa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem grać dotarłem do drugiego aktu, bardzo ładna, klimatyczna gra i świetnie zoptymalizowana. Ultra + skalowanie rozdzielczości 140% i śmiga 60fps+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie laika, części są ze sobą jakoś mocno powiązane, czy się nic nie stanie jeśli zacznę od Gears of War 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak zainstalować Gears of War 4 z Windows Store na innym dysku nic C:? Z poziomu aplikacji Windows Store dla Windows 10 mogę tylko wybrać dysk C...

 

W system->pamiec->zmien lokalizacje... zmieniłem wszystko na D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem i powiem tak znacznie lepszy tytuł od Tomb Raidera, czy TF2.

 

Bardzo dobra grafika, a na wyróżnienie efekty świetlne, które robią w tej grze dużą robotę. Gameplay, który ma całkiem sporo różnorodnych przeciwników od wielkości po ich rodzaje z sporą ilością arsenału do wykorzystania, do tego wrogowie padają na dość sporą ilość sposobów, od latających flaków po finiszery, czy nawet wykorzystując fizykę w grze np. przy burzach, co wygląda mega miodnie. Fabuła nie próbuje udawać czegoś wybitnego, a mimo to dialogi nie powodują niestrawności i nieraz są całkiem zabawne, a całość zgrabnie idzie do przodu.

 

Rozgrywka to typowy tunel ze skryptami ale twórcy dorzucili nam różnorodność i praktycznie jest tu brak backtracking, który pojawia się tylko przy pierwszym ulu i jest bardzo krótki, sam koniec ma zmienioną formułę na jeszcze bardziej na gęstą rozwałkę z destrukcją. Nuda wkradła mi się tylko przy pościgu na powierzchni za "połykaczem", a tak reszta jest przyjemna i nie miałem problemów z ukończeniem gry, bo całość wciąga.

 

To mój pierwszy kontakt z Gersami w kontekście ukończenia całości i jestem trochę zaskoczony designem oraz klimatem, bo ten idzie w stronę mieszanki Space Hulka, Obcego i wizualnie całkiem blisko jest horrorów.

 

Na minus to animacje mogły by być lepsze bo przejścia w szczególności przy chowaniu się za osłonami i biegu wyglądają trochę sztywno, na szczęście po krótkiej chwili przestaje się na to zwracać uwagę.

 

 

Nie mogę się doczekać kontynuacji, co teraz z punktu widzenia czasu samego mnie dziwi, bo do GOW4 i QB podchodziłem bardzo ostrożnie, a gry okazały się bardzo dobre.

 

COD, TR, TF2 mają daleko do tej gry i może ROTR jest lepszy technologicznie, tylko co z tego jak w kontekście gameplayu to przepaść na rzecz GOW4.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem i powiem tak znacznie lepszy tytuł od Tomb Raidera, czy TF2.

 

Bardzo dobra grafika, a na wyróżnienie efekty świetlne, które robią w tej grze dużą robotę. Gameplay, który ma całkiem sporo różnorodnych przeciwników od wielkości po ich rodzaje z sporą ilością arsenału do wykorzystania, do tego wrogowie padają na dość sporą ilość sposobów, od latających flaków po finiszery, czy nawet wykorzystując fizykę w grze np. przy burzach, co wygląda mega miodnie. Fabuła nie próbuje udawać czegoś wybitnego, a mimo to dialogi nie powodują niestrawności i nieraz są całkiem zabawne, a całość zgrabnie idzie do przodu.

 

Rozgrywka to typowy tunel ze skryptami ale twórcy dorzucili nam różnorodność i praktycznie jest tu brak backtracking, który pojawia się tylko przy pierwszym ulu i jest bardzo krótki, sam koniec ma zmienioną formułę na jeszcze bardziej na gęstą rozwałkę z destrukcją. Nuda wkradła mi się tylko przy pościgu na powierzchni za "połykaczem", a tak reszta jest przyjemna i nie miałem problemów z ukończeniem gry, bo całość wciąga.

 

To mój pierwszy kontakt z Gersami w kontekście ukończenia całości i jestem trochę zaskoczony designem oraz klimatem, bo ten idzie w stronę mieszanki Space Hulka, Obcego i wizualnie całkiem blisko jest horrorów.

 

Na minus to animacje mogły by być lepsze bo przejścia w szczególności przy chowaniu się za osłonami i biegu wyglądają trochę sztywno, na szczęście po krótkiej chwili przestaje się na to zwracać uwagę.

 

 

Nie mogę się doczekać kontynuacji, co teraz z punktu widzenia czasu samego mnie dziwi, bo do GOW4 i QB podchodziłem bardzo ostrożnie, a gry okazały się bardzo dobre.

 

COD, TR, TF2 mają daleko do tej gry i może ROTR jest lepszy technologicznie, tylko co z tego jak w kontekście gameplayu to przepaść na rzecz GOW4.

 

Mi się Gow4 bardziej podobał nie tylko od Tomb Raidera a nawet od U4 :E

Bardzo efektowna i przyjemna gra.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GOW4 ma mało powtarzalności, a sam koniec to taki TF2 tylko w zdecydowanie lepszym wykonaniu :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... ile ta gra ostatecznie wymaga miejsca na dysku? 132 GB wymaga wersja demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle co demo.

Uff już się przestraszyłem.

 

Akurat jest promocja. Chyba jedyna gra którą mam zamiar ograć z wydanych w ostatnich latach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza ze wszystkich? Czy jednak jak ktoś ogral poprzednie to nic nie wnosi?

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie troche temat ponieważ mam pytanie odnośnie Gears of War: Ultimate Edition grałem w to na GTX 1080 to gra była niegrywalna, przez chwile odpaliłem na 1060 to było jeszcze gorzej, teraz mam RTX 2070 i znów powtórka z rozgrywki cały czas dropy do 40 fpsów, czy można w tą grę jakoś pograć w 60 fpsach ? Gears of War 4 chodziły jak złoto a Ultimate Ediotion to porażka optymalizacyjna :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ja pamiętam że przechodziłem tą grę na PC ze stopki tylko zamiast 1080ti było 980ti oraz zamiast 1440p było 1080p i cały czas 60fps.

Może w sterownikach gpu tryb zarządzania energią przestaw na maksymalną wydajność.

Edytowane przez sylwekfox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie troche temat ponieważ mam pytanie odnośnie Gears of War: Ultimate Edition grałem w to na GTX 1080 to gra była niegrywalna, przez chwile odpaliłem na 1060 to było jeszcze gorzej, teraz mam RTX 2070 i znów powtórka z rozgrywki cały czas dropy do 40 fpsów, czy można w tą grę jakoś pograć w 60 fpsach ? Gears of War 4 chodziły jak złoto a Ultimate Ediotion to porażka optymalizacyjna :(

ta gra ma male wymagania, na gtx 1070 widzisz jak lata 100fps.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie seria Gears of War jest spoko. Mogli by też zrobić remasery 2 i 3. Dla mnie 2 najlepsza.

Edytowane przez sylwekfox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zanim przeczytałem wasze posty ta zdążyłem usunąć grę ale pobiore ją jeszcze raz bo naprawdę nie daje mi to spokoju że mam 40 FPS na takim sprzęcie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra więc warto. Coś masz definitywnie nie tak. U mnie ta gra latała bez zająknięcia w Ultra 60fps+ i z podbitym skalowaniem rozdzielczości na 140% czyli realnie ~1500p i to tylko na gtx 1070.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nic ściągnę jeszcze raz i zobaczę może rzeczywiście coś miałem źle ustawione... Ale piszesz o Ultimate Ediotion a nie GoW4 mam nadzieję ?

 

Bez kitu mam w tej grze 45 fps a za chwilę spadło do 35 fps... Nawet załączyłem to wspomaganie w panelu sterowania nvidii i dalej to samo, ktoś ma pojęcie co może być przyczyną ?

 

pyApdUv.jpg

 

 

Tutaj goście mają ten sam problem :/https://forums.gearsofwar.com/t/gears-of-war-ultimate-edition-windows-10-fps-issue/10713

Edytowane przez ketiw555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś ostatnio? Ja mam losowe freezy u siebie, obraz staje dzwięk jest i za chwile wywala BSOD. Stery najnowsze, windows 10 aktualny. Kurdę irytujące to jest strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś ostatnio? Ja mam losowe freezy u siebie, obraz staje dzwięk jest i za chwile wywala BSOD. Stery najnowsze, windows 10 aktualny. Kurdę irytujące to jest strasznie.

 

Bsod dpc_watchdog_violation?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bsod dpc_watchdog_violation?

Niee, coś z kernel power. Po odczytaniu dumpa wychodzi ze coś że sterownikiem VGA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
    • 40 powinno na górkę styknąć. I to na luzie jako dodatkowe.  Ewentualnie powinieneś pomyśleć nad jakimiś listwami przypodlogowymi z systemem dowolnego dodawania gniazdek.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...