Skocz do zawartości
azgan

Gears of War 4 XOX, XSX, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Używasz 417.35 lub 22? ja na tych 35/22 miałem freezy i bsod :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam sterów z 12.12.2018. Teraz czytam że te freezy to większą afera....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam sterów z 12.12.2018. Teraz czytam że te freezy to większą afera....

 

U mnie na 417.35 zwiechy nawet na pulpicie były i podczas przeglądania sklepu steam, ale dużo osób podobno ma problemy w wiedzminie 3, pubg..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda gra online? Są ludzie do grania(platforma obojętnie)? Nigdy w gearsy online nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie jest promocja na cdkeys, GoW4 za 22 zł, ja sobie kupiłem, warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba miałem dzisiaj mega ciężki dzień bo nie kapuje ostatniego zdania :E

 

down: THX, grałbym już :D

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co w matke idzie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę sie doczekać 5 częsci ! 4 część była genialna a do tego multi skradł moje serce i jakieś 500h :lol2: :lol2:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

różnica między 4 a 5 w grafice to może ze 20% na plus. Żałość. Nie widzę żadnego nowego pomysłu na grę. Gdzie destrukcja otoczenia, gdzie lepiej dopracowany system obrażeń (urwana ręka czy noga) oczywiście z opcją wyłączenia żeby dzieciarnia mogła też grać.

 

Przecież tu się nic nie dzieje. Będzie kopiuj-wklej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopie temat bo gram od 2 dni na sprzęcie z sygnatury i mam dwa problemy, mianowicie każdy mówi o świetnej optymalizacji niby prawda gram w 1440p wszystkie suwaki na maxa i chodzi jak masełko ale mam wrażenie że gra się okrutnie doczytuje w pewnych momentach i przycina na 1-2 sek szczególnie przy wczytaniu gry lub przy starcie jakiegoś filmiku, miałem grę na HDD z racji dużego rozmiaru, wczoraj pobrałem ponownie ( :E ) i wybrałem instalację na SSD bez zmian, druga sprawa że za każdym razem po uruchomieniu gry muszę zmieniać niektóre ustawienia graficzne np skalowanie rodzielczości po wyjściu z gry mam fullhd i muszę przesuwać na +133% to samo synchronizacja pionowa automatycznie przestawia się na on, tymczasowe wyostrzanie AA i zwykłe wyostrzanie, też tak mieliście? :Up_to_s:

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na ssd?

Tak dopisałem że była na HDD ale wczoraj testowo pobrałem ją na SSD jeszcze raz i bez zmian

Wyczyściłem poprzez "oczyszczanie dysku" 14GB czegoś co zajęło mi po pobraniu na dysku systemowym może to być tego wina?

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Remaster Gears of War 2 i 3 trafi wreszcie na PC ??

Microsoft odświeża znak towarowy Gears of War https://www.eurogamer.pl/microsoft-odswieza-znak-towarowy-gears-of-war

Na XSX w sumie już można grać w 4K@60k/s z HDR 

 

Przydałoby się wydać brakujące części na PC w odświeżonej formie 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraziłbym się :) 

Dla mnie dwójka jest najlepsza i bardzo bym chciał. Podobnie mam z trylogią Uncharted, dwójeczkę pamiętam do dzisiaj i najmilej wspominam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby cała trylogia na silniku GOW Ultimate? ;)  Nawet bez tego przynajmniej raz w roku ogrywam trylogię na klocku, od tego roku ze starszym synem w coopie.  Zabawa przednia, choć i tak najprzyjemniej strzela mi się w 4 części, no ale znów...młoda ekipa nie bardzo mi pasi, Marcusa i spółki nic nie przebije :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy naprawią w końcu tego buga w jedynce związanego ze spadkiem wydajności. Od którejś tam wersji win10 jest z tym problem, karta sobie działa na pół gwizdka przy cieniach wysokich, jest troszkę lepiej jak ustawi się je na niskie ale to taka "proteza" :/ 

Na 1080Ti miałem spadki poniżej 60fps bez stosowania tego fixa, teraz nie ma takiej potrzeby ale dalej śmiesznie to wygląda i tak naprawdę nie do końca rozumiem, z czego wynika trudność z wyeliminowaniem tego babola.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, lamparcicho napisał:

Ciekawe czy naprawią w końcu tego buga w jedynce związanego ze spadkiem wydajności. Od którejś tam wersji win10 jest z tym problem, karta sobie działa na pół gwizdka przy cieniach wysokich, jest troszkę lepiej jak ustawi się je na niskie ale to taka "proteza" :/ 

Na 1080Ti miałem spadki poniżej 60fps bez stosowania tego fixa, teraz nie ma takiej potrzeby ale dalej śmiesznie to wygląda i tak naprawdę nie do końca rozumiem, z czego wynika trudność z wyeliminowaniem tego babola.

U mnie było to samo, kupiłem tą grę i nawet nie zagrałem godziny :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2022 o 17:12, brainq napisał:

Licze bardzo na trylogie + jungment na  PC.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...