Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuję w to grać ale jakoś tak nie zmiotło mnie z fotela. Jak na razie dla mnie to jest jakieś 6/10. Chyba odłożę do urlopu bo granie w sesjach po 2h maks w ogóle nie wciąga, a jedyne to czuje się poirytowany tym że koleś chodzi powoli lub biega jakby miał heine medina znaczy też nie za szybko, a po zginięciu często konia nam wywiewa i jedziemy z buta przez pół mapy. Po tych kilku h to gra tak jakby ssie, co jest odrobinę zaskakujące, bo do pewnego momentu było całkiem nieźle, a teraz bije jakiegoś polaka :E i w sumie tak imo myślę, że bez co najmniej 5h na posiadówę to nawet nie ma sensu rdr2 odpalać, bo gra zejdzie jak krew z nosa i nie będzie z tego przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Brakuje niektórym teleportacji albo magicznego latającego dywanu. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakikolwiek sens ściągania upolowanego zwierzaka w całości na konia? Zamiast od razu zabrania skóry i mięcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno wyszła aktualizacja gry 1.14 i może ma to samo co na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po epilogu można w jakiś sposób grać Morganem?

poznaj historię i sam sobie odpowiedz na to pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poznaj historię i sam sobie odpowiedz na to pytanie...

Poznałem ale myślałem że może jest jakoś sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2019 o 14:34, skunRace napisał:

Denerwował mnie trochę system kar i honoru i to jak z byle pierdołą gdzie na przykład nie zrobiłeś nic złego tylko broniłeś się gdy zostałeś napadnięty ktoś cie zobaczył i od razu poszukiwany, nie mówiąc już jeśli to stróże prawa to od razu zaczną do ciebie strzelać i weź tu odpowiedz ogniem.

Trochę przekopałem temat, stety niestety już mi mignęło któreś zdanie sugerujące niezbyt szczęśliwy finał, ale tego można było się spodziewać, szczególnie po jedynce i po R*

Anyway, chciałem coś napisać ale sam idealnie opisałeś wszystko co chciałem. Gra wygląda obłędnie, wciąga jak bagno i aż chce się po prostu wsiąść na koń i tylko zwiedzać.

Co do tych głupot też mnie to strasznie denerwuje. Wczytywanie automatycznego sejwa idzie często gęsto przez to. Teraz miałem w Saint Denis taką sytuacje że jakieś parówy mnie zaczepiły, zacząłem się bronić po pierwszym ciosie, potem wyciągneli spluwy i zaczęli strzelać. W między czasie ktoś doniósł "napaść", zjawili się "stróże prawa", mówię "pogonią ich", to nagle wszyscy zaczęli do mnie strzelać :E

Albo miałem pod trójkątem "ograb" jakiegoś ziomeczka, podchodzę, naciskam, a to mi się zmienia w "uduś" :E. "Uratowałem" babkę którą jakiś typ porwał na koniu, kółko "rozwiąż", podchodzę, opcja znika, babka dostaje kopa i dead :E 

Miałem pytać bez spoilerów kiedy dostaniemy się do New Austin, ale teraz widzę że to jakaś ukryta lokalizacja? 

A, no i zapomniałem zapytać: gdzie można sprawdzić ile czasu już gramy? w jakichś statystykach?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Trochę przekopałem temat, stety niestety już mi mignęło któreś zdanie sugerujące niezbyt szczęśliwy finał, ale tego można było się spodziewać, szczególnie po jedynce i po R*

Anyway, chciałem coś napisać ale sam idealnie opisałeś wszystko co chciałem. Gra wygląda obłędnie, wciąga jak bagno i aż chce się po prostu wsiąść na koń i tylko zwiedzać.

Co do tych głupot też mnie to strasznie denerwuje. Wczytywanie automatycznego sejwa idzie często gęsto przez to. Teraz miałem w Saint Denis taką sytuacje że jakieś parówy mnie zaczepiły, zacząłem się bronić po pierwszym ciosie, potem wyciągneli spluwy i zaczęli strzelać. W między czasie ktoś doniósł "napaść", zjawili się "stróże prawa", mówię "pogonią ich", to nagle wszyscy zaczęli do mnie strzelać :E

Albo miałem pod trójkątem "ograb" jakiegoś ziomeczka, podchodzę, naciskam, a to mi się zmienia w "uduś" :E. "Uratowałem" babkę którą jakiś typ porwał na koniu, kółko "rozwiąż", podchodzę, opcja znika, babka dostaje kopa i dead :E 

Miałem pytać bez spoilerów kiedy dostaniemy się do New Austin, ale teraz widzę że to jakaś ukryta lokalizacja? 

A, no i zapomniałem zapytać: gdzie można sprawdzić ile czasu już gramy? w jakichś statystykach?

Gra zrobiła na mnie takie wrażenie, że rzadko kiedy się tak rozpisuje po zakończeniu jakiegoś tytułu. Nie gadaj, że jeszcze na mój spoiler kliknąłeś ? Do New Austin możesz dostać się w każdym momencie, ale jest to obszar zakazany i jest duże prawdopodobieństwo, że od razu zostaniesz wykryty i ostrzelany, lepiej zostaw sobie ten region jak będziesz w epilogu. Mój post był pisany po przejściu gry na PS4 Pro i nie pamiętam, gdzie ja to sprawdzałem, na początku tego roku przechodziłem RDR2 drugi raz na PC Steam, więc tam, Twój profil na stronie Rockstar Social Club chyba też coś pokazywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@skunRace, jasne że nie nacisnąłem spoilera, ale ktoś wyżej zapytał czy można grać Morganem po zakończeniu, ktoś mu odpisał że po epilogu coś tam coś tam, Ty napisałeś że smutno i coś tam, więc tak tylko się domyślam ;). Ale jak wspomniałem, po R* i RDR1 można się tego spodziewać.

Austin będę mieć na uwadze w takim razie. Czasu rozgrywki poszukam po ustawieniach, może będzie czas postępu itd. tylko mi umknął. Na razie mam 40%. Aż chciałoby się pyknąć w jedynkę po tym, ale w sumie już grałem x lat temu to tylko odświeżę na yt. Teraz dopiero to nabierze sensu.

Przepięknie to wygląda. Strach pomyśleć jak będzie wyglądać next genowe GTA i RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę przeszedłem tydzień temu, ale dotąd nie wiem co o niej napisać :E. Na pewno ciężka gra i nie dla każdego, ale po jedynce już wiedziałem czego się spodziewać. Jednocześnie obłędna co męcząca, myślę że połowę fabuły można by spokojnie wyciąć i gra by nie ucierpiała. Nie wiem czy spoilery działają tak jak działały, bo w podglądzie nie widać za bardzo więc sobie daruje.

W międzyczasie pyknąłem pająka moralesa i przepaść ogromna :E. Fajnie pokręcić się po Austin, wspomnienia z jedynki wracają. Nareszcie odhaczyłem zaległości, rdr to piękne zwieńczenie i to już jest koniec :gitarzysta:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że kolejna część to bardzo daleka przyszłość. Z drugiej strony wolę takie podejście i dopracowanie gry niż taśmowo wydawane  Asasiny.

Została jeszcze jedna kwestia,czyli to czy robią trzecią część a może pełen remake jedynki?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym samym pomyślałem po skończeniu: jeśli trójka to kto by to był i co, a z remakiem tyle było mowy że musieli by grę przepisać na nowo, że to był genialny ruch zrobić od nowa dwójkę i mają już podstawy i zrobioną jakąś część jedynki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.09.2021 o 19:21, Gonzo3211 napisał:

Przepięknie to wygląda. Strach pomyśleć jak będzie wyglądać next genowe GTA i RDR.

Jeśli chodzi o GTA to mnie bardziej interesuje czy odważą się zrobić coś dla fanów, którzy są z nimi przynajmniej od 20 lat. Osobiście uważam, że seria RDR zjadła GTA już dekadę temu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się odważyli coś dla nich zrobić przy okazji Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition. Pokazali ładnie, gdzie oni tych fanów mają (czyli w dupie).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kris194 napisał:

Jeśli chodzi o GTA to mnie bardziej interesuje czy odważą się zrobić coś dla fanów, którzy są z nimi przynajmniej od 20 lat. Osobiście uważam, że seria RDR zjadła GTA już dekadę temu.

Oj tak, RDR jest obłędne (1 i 2). Ostatnie gta to 4, było kozak świnia, świetnie się grało. Później jak zagrałem w RDR 1 to nie zapomnę jakie wywarło na mnie wrażenie, zresztą to stamtąd były te akcje losowe, że ktoś napada itd, potem zgapili to do gta5, ale jedynka była świetna. 

Dwójka też powtórzę się, ale jest obłęd. Nie pamiętam kiedy w jakiejś grze po głównym wątku chciało mi się jeszcze dalej grać, a tu jeszcze coś porobisz i zawsze coś zaskoczy. Choćby sama skala świata i dopracowanie. Niesamowity klimat.

 Dzisiaj na pożegnanie porobiłem jeszcze kilka listów gończych i chyba zagrałbym jeszcze kiedyś ponownie. Mam nadzieję że trójka już się robi :glodny:

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo na temat przyszłych ulepszeń wersji na Ps5 i dodania 60 fps ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, voltq napisał:

Coś wiadomo na temat przyszłych ulepszeń wersji na Ps5 i dodania 60 fps ?

Z tego co ostatnio czytałem to może być końcówka 2022. Pytanie czy nie będą chcieli kasy za to, podobnie jak przy GTA V. Ja właśnie szukam tanio pudełkowego RDR2, już nie czekam na ten update PS5 :).

Edytowane przez Saren7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2022 o 16:41, Saren7 napisał:

Z tego co ostatnio czytałem to może być końcówka 2022. Pytanie czy nie będą chcieli kasy za to, podobnie jak przy GTA V. Ja właśnie szukam tanio pudełkowego RDR2, już nie czekam na ten update PS5 :).

Ja poczekam , chętnie pograł bym w RdR online ale muszę mieć 60 fps minimum

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 27.03.2022 o 13:58, voltq napisał:

Coś wiadomo na temat przyszłych ulepszeń wersji na Ps5 i dodania 60 fps ?

Ulepszeń?  rockstar wyda to jako remaster i zawoła na nowo siano :E 

Edytowane przez dawidoxx
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dawidoxx napisał:

Ulepszeń?  rockstar wyda to jako remaster i zawoła na nowo siano :E 

To kupię bo nie mam wersji na ps5/xbox

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...