Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hoodedman

nigdy nie robiłem takich manewrów. Nie wiem jak z płatnością, nie chcę się grzebać w regiony i jakieś zmiany kont czy języków konsoli na turecki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie robiłem takich manewrów. Nie wiem jak z płatnością, nie chcę się grzebać w regiony i jakieś zmiany kont czy języków konsoli na turecki :E

 

hoodedman to trzeba być Januszem biznesu żeby takie alpejskie kombinacje uskuteczniać. Opcja dla dzieciaków którym rodzice wydzielają kieszonkowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

ale ja chcę zapłacić te 250 czy może trochę taniej i mieć cyfrę. Ja nie szukam wersji po 160zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

To musisz czekać na obniżki.

obniżki? Ja nie widzę w ogóle kodów. Pudło kosztuje 250 - oczekiwałem że wersja cyfrowa będzie na luzie za te same pieniądze, a tu na obniżki trzeba czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierki od rockstara tak szybko nie tanieją.. nawet cyfra będzie trzymać cene ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

no to chyba będzie pudło jednak. I tak nie gram w nic innego teraz na peesie. Może jednak odsprzedam. Dziwne bo Rockstarowi powinno zależeć na dystrybucji cyfrowej która nie nadaje się do odsprzedania. W bardzo dziwnym kierunku zmierza ten rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście mieli info, o przedpremierowym zamowieniu wersji pudełkowej, w dobrej cenie, to biorę w ciemno. Będzie mega gierka. Jedynka już miała mega klimat i świetnie się w to gra. Niedawno widziałem kilka gameplay trailerów. Miażdżą cyce.

Edytowane przez patrick1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierki od rockstara tak szybko nie tanieją.. nawet cyfra będzie trzymać cene ;)

Gta dopiero teraz zaczęli wyprzedawać :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gta dopiero teraz zaczęli wyprzedawać :E.

No własnie a ile lat już minęło ;)

 

 

 

 

https://www.rockstargames.com/pl/newswire/article/60459/The-Red-Dead-Redemption-2-Special-Edition-Ultimate-Edition-and-Collect

 

Zwykłe lenistwo chyba, bo inaczej tego nazwać nie można. Więcej czasu zajęło przecież pisanie tamtego posta i wklejanie tych linków :E

 

 

Wystarczy spojrzeć na jego posty..

 

Co trzeba zrobić by mieć platyne z każdej części uncharted?

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowal ktos w 3kropki? Maja edycje specjalna za 339 chyba najtaniej z tego co widze. Dojdzie w dzien premiery? Czy wogole olac ta edycje specjalna i brac podstawke w muve?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obniżki? Ja nie widzę w ogóle kodów. Pudło kosztuje 250 - oczekiwałem że wersja cyfrowa będzie na luzie za te same pieniądze, a tu na obniżki trzeba czekać?

Pewnie będą bliżej premiery.

Na tą grę to raczej bardzo długo nie będzie promocji :E.

 

W cyfrze typowa cena na ps store za podstawkę to zwykle 289pln za grę AAA i dopóki nie ma promocji to taka cena jest dla większości nowszych gier AAA. Np. teraz FC5 kosztuje 289, AC:O czy AC:odyssey to samo.

 

Jak jest promo to zwykle dopiero po kilku miesiącach i np. teraz przez kilka dni w promo można kupić takiego GoW'a za 174pln czy Detroit za 154, ale promo się skończy i z powrotem 289pln :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nieznajomość wydarzeń z jedynki może bardzo popsuć wrażenia z gry czy samej fabuły? Zawsze zabierając się za nową serię lubiłem zaczynać od początku (np Uncharted) ale po prostu brak mi czasu a tytuły do ogrania stoją w kolejce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą smaczki, oczywiste nawiązania, znajome twarze, ale RDR2 to PREquel, więc jak myślisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde żeby nigdzie już nie było do kupienia edycji specjalnej :( może po premierze znowu będzie dostępna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyfra nadal jest.

 

 

Cyfry za bardzo nie uznaje pudełko to pudełko zawsze pózniej można sprzedać w razie czego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Mam ochotę brać na premierę, tylko, kurczaki, drogo trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę brać na premierę, tylko, kurczaki, drogo trochę.

Albo bierzesz albo nie. Na obniżki nie ma co czekać szybko się nie pojawią, a ryzyko spojlerów rośnie z każdym dniem po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wezmę golasa w pudle, ale nie wiem sądzicie, że jest sens dopłacać 50 zł za jedną misje, konia i jakieś pierdułki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

Płytkę sprzedaż ze stratą 20 30zł.

często widzę gry z PS4 w cenach praktycznie sklepowych jako używki i się zastanawiam kto to kupuje jak 2-3zł drożej mam nową sztukę...

Takie RDR2 będzie jako używka trzymać praktycznie cenę zafoliowanej wersji przez bite miesiące.

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę brać na premierę, tylko, kurczaki, drogo trochę.

 

Albo jak masz możliwość to bierz ze znajomym cyfrową wersje na pół, fakt cyfrowa wersja droższa, ja tak z koleżanką zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

pytanie kto to kupuje w cenach sklepowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...