Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Takie RDR2 będzie jako używka trzymać praktycznie cenę zafoliowanej wersji przez bite miesiące.

 

Nie będzie. ;) Jedynym przypadkiem, gdy tak było, to premiera RDR1, ale wtedy dostawa na całą Europę nie dopłynęła przez co popyt przerósł podaż na jakiś miesiąc lub dwa. W każdym innym przypadku, to cena gry spadnie nawet po kilku dniach. Tym bardziej, że RDR2 będzie w zestawach z PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

God Of War dopiero teraz spadł z ceną tak że te 30zł różnicy jest między używką a nową

 

RDR2 będzie w zestawach z PS4.

 

jak zauważyłem już - nie ma to znaczenia. Ludzie głupi nie są. Patrzą ile kosztuje nówka, patrzą po ile można sprzedać - nikt nie zaniży ceny tylko dlatego że z bundla wziął.

Może jednostkowy przypadek się zdarzy ale to kropla w morzu.

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie kto to kupuje w cenach sklepowych

 

 

 

jak to kto kupuje? człowiek, który chce pograć w grę na premierę i nie liczy 30zł straty i nie czeka miesiąc aż gra w używce będzie tańsza o paczke szlugów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

jak to kto kupuje? człowiek, który chce pograć w grę na premierę i nie liczy 30zł straty i nie czeka miesiąc aż gra w używce będzie tańsza o paczke szlugów

Tu raczej chodziło dlaczego ludzie kupują używki w cenie o kilka-kilkanaście złotych niższych niż w sklepie.

 

 

Ja właśnie się zastanawiam czy zamawiać, czy po prostu w dniu premiery (albo dzień przed) wyskoczyć do sklepu.

W sumie to nie czuję większego hype'u, więc może po prostu zamówię i pogram jak dojdzie.

Z tych solidnych sklepów, które wysyłają na premierę to jakie znacie? Oleole jest okej? Czy raczej komputronik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra, która cenę trzymała przez lata to GTAV. Jak w końcu zrobili promocję na PSN to obniżyli cenę do 80 zł. Tyle, że powtarzam, trwało to lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ocen, jeśli się okaże że 10 /10 najlepsza średnia ocen na meta w tej generacji, llus perspektywa dobrego trybu multi, zapewne gra będzie trzymała cenę ładnie.

 

Gta v tez było dodawane do ps4 w zestawie, i jakoś nie było drastycznego spadku cen.

Do tego gra jest sndboxem, wiec ludzie tak szybko nie będą chcieli się pozbyć swojej kopii.

 

 

Ja stawiam ze po 2, 3 tygodniach będzie po 180 zł na allegro z tym ze niżej to raczej nie spadnie.

 

Ja biorę bieda edycję bez dodatkowej misji na premierę w ptk wersje ze sklepu stacjonarnego. I gry nie sprzedam pewnie do końca ery ps4 .

 

Gta v trzymam od premiery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej chodziło dlaczego ludzie kupują używki w cenie o kilka-kilkanaście złotych niższych niż w sklepie.

 

 

Ja właśnie się zastanawiam czy zamawiać, czy po prostu w dniu premiery (albo dzień przed) wyskoczyć do sklepu.

W sumie to nie czuję większego hype'u, więc może po prostu zamówię i pogram jak dojdzie.

Z tych solidnych sklepów, które wysyłają na premierę to jakie znacie? Oleole jest okej? Czy raczej komputronik?

Patrząc po cenach to wszędzie mają 259 zł (komputronik, mediamarkt, ultima.pl / muve.pl)

 

Ja przez długi czas zamawiałem z ultima.pl i muve.pl bo mimo doliczenia przesyłki miałem taniej od 10 do 25 zł na grze + gry zawsze dochodziły 1 dzień przed premierą (1/3 przypadków) lub w dniu premiery (2/3 przypadków).

Wczoraj się pytałem w Media Markt (K-ce, SSC) i pracownik zapewnił że będą na dzień premiery i wystarczy dla wszystkich.

 

W sumie racja, RDR w PL nie jest tak popularna jak GTA, więc nie bałbym się o braki w sklepach. A że cena taka sama; sklep stacjonarny / online to bym na Twoim miejscu kupił w dniu premiery (pamiętam że też z K-ce jesteś) więc wybór sklepów jest duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja akurat kupuje konsole to wziąłem promkę z euro rtv agd xbox one x + forza 4 + motosport 7 + rdr2 + 20% na drugi pad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś spotkałem w Katowicach

 

 

 

qn4ltz.jpg

 

W jakich innych miastach (PL) spotkaliście jeszcze plakaty RDR2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie to niesamowicie, wypuścili to cyba tylko żeby zagrać ludziom na nerwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni czaję się na pre-order z allegro, bo mam tam trochę cebulo-monet do wykorzystania. To zawsze stówkę taniej wyjdzie :P

 

Szukam najtańszej opcji, tak by miała pewną dostawę najpóźniej w dniu premiery np do paczkomatu + miała bonus w postaci DLC konia i zestawu bandyty, czy co to tam jest :P

 

Coś polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć jestem skąpy jeśli chodzi o gry premierowe, ostanie pudełko kupiłem z BF1 (jadę na grach z plusa), to raczej skuszę się na RDR2. Szczególnie, że na obniżkę nie ma co liczyć, przejdę i sprzedam. No chyba, że będzie multi lub trzeba będzie poczekać na dodatki. Nie śledziłem tematu więc nie wiem czy warto trzymać dłużej pudełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

ja wziąłem cyfrę bo mało czasu na granie a to jest olbrzymia gra. GTA5 teraz cisnę żeby skończyć przed premierą RDR2 a kupiłem ją ponad rok temu :E 

RDR2 pewnie bym odsprzedał po ponad roku jak nie lepiej.

Edytowane przez hoodedman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dziś zamówiłem wersję pudełkową. Jeśli przyjdzie na premierę (z cdp zwykle przychodzi) to zdążę jeszcze zagrać, bo w weekend nie będę miał czasu. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Gdzie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...