Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Żenada w empiku w pasażu grunwaldzkim/wro na nocnej premierze. Przysłali do sklepu 104 sztuki w sumie na Xa i PS4, ja wziąłem jedną z ostatnich na klocka mimo, że stałem w 1/3 kolejki. Zero ekstrasów, cena zaporowa, w sumie żałuję że zmarnowałem półtorej godziny z czasu nocnego na takie coś. :E Oryginalnie myślałem, że premiera będzie w jakimś MM czy w ogóle zrobią stoisko (bo w sumie w pasażu jest gdzie), a tu taka niemiła niespodzianka. Ludzie z końca kolejki odchodzili z kwitkiem po godzinie sterczenia :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie fajne miasto, a takie jaja, ciekawe jak w Krakowie było.

 

Qurdel jaka cena gry na xboxa X?

 

Xbox x z forza 7, forza horizon 4, red dead 2, za £369 i bądź tu mądry. ..

 

Ale i tak chyba wezmę dzisiaj na ps4, po co mi kolejne pudełko pod tv, jak by ktoś był zainteresowany, warto przemyśleć bo cena śmieszna.

 

https://www.thesun.co.uk/tech/7578152/red-dead-redemption-price-xbox-one-x-bundle-deal/

 

Kusi mnie to natywne 4k, ale głos rozsadku mówi nie :D

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

U mnie za godzinę ma być kurier, gra zamawiana wczoraj :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w dobrej cenie parę dni przed premierą, to nikt z Was nie wyrażał chęci :P

 

Razem z DLC i mapą :)

 

W końcu będę miał z kim rozmawiać o grze :E

 

Dobra rada. Cały hype odłóżcie na bok, by nie stawiać za wysoko poprzeczki. Początek gry jest dość nużący ;) delektujcie się smaczkami itd :P to sprawia radość. Później jest lepiej ;)

 

No i moim zdaniem grafika na PRO, jakaś taka "blurowata". Pewnie zabieg wydajnościowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brzmi to dobrze :( jak oceniasz grę 10/10 gra generacji? Lepsze to od wieska 3? :E

 

Jestem rozczarowany nie da się zainstalować aplikacji companion na moim tablecie :( chyba za stary :thumbdown:

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wieśka grałem z 10 min i nigdy do niego nie wróciłem :P

 

Assassin's Creed Odyssey, mega mnie wciągnął dałbym mu szczere 9,5/10. Tej gry na razie nie ocenię.

 

Może za dużo hype'u się najadłem i jarałem, jak małe dziecko. Podjedźcie do tematu na chłodno. Mnie jarało dopracowanie szczegółów, co robią zwierzęta, jak działa otoczenie, bruzdy w śniegu. Niewiele trzeba, by się podniecać :P

 

Ciekawe rozwiązanie z koniem, który jest tragarzem itemów :P trochę wkurza, bo gry nam zawsze to ułatwiały i można było nosić w opór broni. Nie uznaje tego za wadę, lecz ciekawy zabieg ku immersji i realizmowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

W wieśka grałem z 10 min i nigdy do niego nie wróciłem :P

 

Assassin's Creed Odyssey, mega mnie wciągnął dałbym mu szczere 9,5/10. Tej gry na razie nie ocenię.

 

Może za dużo hype'u się najadłem i jarałem, jak małe dziecko. Podjedźcie do tematu na chłodno. Mnie jarało dopracowanie szczegółów, co robią zwierzęta, jak działa otoczenie, bruzdy w śniegu. Niewiele trzeba, by się podniecać :P

 

Ciekawe rozwiązanie z koniem, który jest tragarzem itemów :P trochę wkurza, bo gry nam zawsze to ułatwiały i można było nosić w opór broni. Nie uznaje tego za wadę, lecz ciekawy zabieg ku immersji i realizmowi :)

Ja nie mam prawie żadnego hype'u. Liczę na niespodziankę jak ze spidermanem. Nie oglądam żadnych materiałów, nie czytam recenzji - nauczyłem się, że takie podejście jest lepsze ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spider-Man mega mnie zaskoczył. Nawet nie planowałem go kupić, ale zaryzykowalem i był to bardzo dobry wybór.

 

No nic Panowie, chwalcie się wrażeniami, jak już pogracie. Ciekawe kiedy wychodzi nowy patch, nowszy od 1.02. 1.02 waży 3GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie fajne miasto, a takie jaja, ciekawe jak w Krakowie było.

 

Qurdel jaka cena gry na xboxa X?

 

Xbox x z forza 7, forza horizon 4, red dead 2, za £369 i bądź tu mądry. ..

 

Ale i tak chyba wezmę dzisiaj na ps4, po co mi kolejne pudełko pod tv, jak by ktoś był zainteresowany, warto przemyśleć bo cena śmieszna.

 

https://www.thesun.co.uk/tech/7578152/red-dead-redemption-price-xbox-one-x-bundle-deal/

 

Kusi mnie to natywne 4k, ale głos rozsadku mówi nie :D

259 :( W sensie cena mnie nie rusza aż tak, ale jak nie dawali nic prócz pudełka z gra to mogli chociaż cenę fajniejsza dla tych ludzi zrobić. 229 by było spoko.

Jak gra, to w sumie nie wiem, bo jeszcze nie miałem okazji odpalić. Wrzuciłem płytki żeby się instalowało w nocy i dzisiaj gra jest gotowa do startu. Wrócę z pracy to odpalę :D 3,5gb patcha na dzień dobry, 85gb na twardzielu - to dane z klocka, ale na ps4 pewnie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XBox One X instalka 84.5 GB oraz patch 3.65 GB.

 

Wyrwałem ostatnią sztukę w Empiku w Dominikańskiej :D, bo byłem przy okazji.

 

Jak coś mam zamówione jeszcze wersje na PS4 i XBOX (zamawiałem dawno temu i nie wykasowałem :P)

 

PS: RDR dawno grałem, ale też na początku gra była 'nużąca'.

Edytowane przez maslak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie x-kom w kulki poleciał i nie wyrobił się z dostarczeniem gry,i pewnie będę musiał czekać do poniedziałku albo do wtorku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ja już odebrałem, ale do 17 w pracy siedzę.

 

Ech, szkoda żę nie mogę skoczyć choćby instalacji wrzucić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20181026-151504.jpg

 

Niedługo odpalam, jak grafika będzie strasznie rozmazana po Jacku powinno być ok :D

 

Studio-20181026-153402.jpg

Oby tylko nie wypalilo jak 10 znajomym azazella :P:E

 

Bez jaj z ta instalacja... strasznie dlugo,juz całe mieszkanie wysprzatalem prawie :D

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde chyba Rockstar Games Social Club padł bo nie chce mi wysłać zapomnianego hasła :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem tak z 2h, gra jest przednia, dotarłem już do aktu II - graficznie, technicznie, fabularnie, praktycznie z każdej strony gra wybitna. Czy 10/10 to nie wiem, okaże się po wątku głównym czy mnie nie zmęczy te 60h, jak narazie jest świetnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem 1-1,5h i jak na razie, jak dla mnie, nic specjalnego. Oczywiście ciężko oceniać grę po 1,5h zabawy, więc mam nadzieję, że zmienię zdanie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez pogralem 2 h może z niecałe 3 .

 

Wiec tak pierwsze wrażenia:

Genialnie zrobiony śnieg, masa smaczków dla osób co grały w pierwszą czesc. Wrażenie na pewno robi interakcja ze światem innymi postaciami, wszytsko odbywa sie jakosc tak naturalniej niz w kazdej innej grze. (biorąc pod uwage ze postaci jest juz na samym poczatku sporo robi to wrazeniw, bardzo dobry voice acting)

 

Wszelkiego rodzaju animacje wyglądają genialnie, zachowanie koni, zsiadanie, wsiadanie, uzycie lasso wygląda to bardzo srealistycznie. Model strzelania przypomina tego z maxa, podoba mi się rezygnacja prawie całkowita z "umownosci" gra staje się poprzez ten zabieg realistyczna, immersja ze swiatem jest wieksza np.

 

-można mieć ze sobą tylko jedna broń długa ) reszta bagażu przewozimy na koniu

-jak coś podnosimy, kogoś przeszukujemy, siadamy, coś jemy, robimy, widzimy jak postac robi to fizycznie, jest odpowiednia animacja ( pewnie aspekt ten wywoła spore dyskusje wśród społeczności graczy, czy taki realizm jest potrzebny, mi w każdym bądź razie ten kierunek się podoba)

 

Co do gameplay, wydaje mi się ze jest jakiś problem z input lagiem, mam wrażenie ze w momencie swobodnego sterowania (bez autoaima) celownik porusza sie w opóźniony sposób, poprzez co ciężko mi trafić. (cóż może to po prostu wyjście z wprawy dawno nie grałem w żadną strzelanke)

 

Cala reszta raczej na plus strzela się nieźle, wrogowie poruszają się nawet sensownie, chowają się za przeszkodami itd, zobaczymy co będzie dalej.

 

Kilka słów o grafice.

 

Pierwsze wrażenia, jest ładnie, ale zdecydowanie bez opad szczeny, obraz jest bardzo miękki, przypomina to trochę the order, bardzo dobre wygładzanie krawędzi, ale ostrość pozostawia sporo do zyczenia(nie wiem może to problem tej rozdzielczości grałem tylko na odiorniku 4k, jutro przetestuje jak to wygląda na starym tv 1080p sony)

 

Modele postaci z bliska pozostawiają troszku do zyczwnia ( patrząc na inne sandboxy)

Widziałem lepsze modele w tej generacji w sandboxach.

 

Mimika,dobra, jakość materiałów, niezła, drewno wygląda jak drewno, kamień jak, kamień, stał jak stal, skora jak skóra.

 

To czym się gra według mnie wyróżnia i deklasuje konkurencję to przywiązanie do detali (obsesyjne wrecz) i bardzo, ale to bardzo dobre klimatyczne oświetlenie, wewnątrz budynków i na zewnątrz, wygląda to bardzo dobrze i robi wrażenie, biorąc pod uwagę ze pogoda, pory dnia są dynamiczne.

 

Cóż zobaczymy jak to się dalej rozwinie, pierwsze wrażenia pozytywne, ale bez opad szczeny, czekam na więcej.

 

edit

Zapomniałem o hdr.

 

Testowałem na sugerowanych 300 dla oleda.

 

Cóż oprawa wygląda lepiej, czernie są bardziej wyeksponowana przy jasnych elementach, jednak nie jest to day-night różnica względem hdr.

Jest lepiej, ale nie ma ogromnej różnicy jak w niektórych grach jak np spiderman, gran turismo sport, god of war.

 

Zobaczę jak skończę zimowe ataku i będzie więcej jasnych przestrzeni jak to wygląda.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, grafika jest zbyt mocno rozmyta. Tak, to ciężko się czepiać. Jak zobaczyłem porównanie z X OneX, nie mam wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele postaci z bliska pozostawiają troszku do zyczwnia ( patrząc na inne sandboxy)

Widziałem lepsze modele w tej generacji w sandboxach.

Tylko mi nie mów, że w HZD bo w ramach szacunku do sąsiadów nie będę się głośno śmiał o tej porze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi nie mów, że w HZD bo w ramach szacunku do sąsiadów nie będę się głośno śmiał o tej porze. :D

:hmm:

Piatek wieczór a ty się boisz śmiać ? Gdzie ty mieszkasz chlopczyku? :D

 

Wydaje mi się z w takim asasyni nawet modele postaci mają więcej polygony, nie mówiąc o horizon który przytoczyles, albo nawet spiderman.

 

Jednak skala tych gier w porównaniu do rdr2 jest inna wiec tragedii nie ma według mnie.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym to sandboxie były rzeczywiście lepsze modele postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...