Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ale o co chodzi z tymi preorderami na pudełka, mam rozumieć że jak w piątek po robocie zajadę do ME lub MM to nie będzie gry, bo ludzie rzucą się jak na banany w PRLu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak brałem w dniu premiery BF1 to pełno tego było, a takie gry lepiej się sprzedają (podobnie jak kolejne kotlety COD czy AC). No chyba, że RDR2 zostanie rzucony w ograniczonym nakładzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jeśli w dniu premiery czy też po niej kupie RDR 2 to jaką dostane wersje gry: specjalną, definitywna czy jeszcze jakąs?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gierka jest sztos. Od razu przywodzi mi na myśl genialny film Tarantino "Hateful Eight".

I love it :)

Klimat nie do podrobienia. Voice-acting miód.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jeśli w dniu premiery czy też po niej kupie RDR 2 to jaką dostane wersje gry: specjalną, definitywna czy jeszcze jakąs?

zależy za jaką zapłacisz - przecież edycja nie zależy od daty kupna, tylko od tego ile kasy wydasz - czym lepsza tym droższa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe jak będzie śmigac na zwykłej ps4. Jak chodzilo GTA V na ps4?

Bo Wiedźmin potrafi przyciąć w mieście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe jak będzie śmigac na zwykłej ps4. Jak chodzilo GTA V na ps4?

Bo Wiedźmin potrafi przyciąć w mieście

Z tego co widać, to zdarzają się spadki do 26-27 klatek, zresztą na Ps4 Pro też. Poczekam chyba z graniem na patche, które ustabilizują framerate :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widać, to zdarzają się spadki do 26-27 klatek, zresztą na Ps4 Pro też. Poczekam chyba z graniem na patche, które ustabilizują framerate :)

Ja również czekam zanim zdążę nadrobić tytuły z PS(bo mam od nie dawna konsole) to gra zdąży potanieć do 100zł :E Na pewno w tym roku nie zagram :D

Prawie będzie gra dopaczowana czyt dopracowana bardziej :E

Edytowane przez GoreK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

100 PLN to ona nawet za rok nie będzie kosztować, to R*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Achh wypłata dopiero 1-szego, trudno jakoś trzeba przeżyć i spróbować nie myśleć o tym, że inni już grają. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już gram od dwóch dni i jestem oczarowany. W grze jest mnogość smaczków. Sama mechanika konia, gdy np podchodzi pod górę, to miód dla oczu. Tak dopracowanej gry nie było.

Jak widzę takie gadanie, ze poczekam rok, miesiąc, czy dwa, bo framerate na jakimś filmie trochę kuleje, to trochę mi żal takich ludzi. Gra to arcydzieło. Jak można nie zagrać na premierę? Ja nie narzekam na płynność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym temacie nikt nie narzeka z tego co widzę, na YT w komentarzach coś się pojawia, ale w mniejszości ... za to w kultowym dziale GRY na labie jak zwykle fachowcy, znawcy, kurna OBIEŻYŚWIAT przy nich jest zerem :E

Człowiek wchodzi by poczytać coś ciekawego, czegoś się dowiedzieć, a czyta jedynie durne wypociny, przepychanki dzieci z BÓLEM DUPY.

Edytowane przez Satyavan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już gram od dwóch dni i jestem oczarowany. W grze jest mnogość smaczków. Sama mechanika konia, gdy np podchodzi pod górę, to miód dla oczu. Tak dopracowanej gry nie było.

Jak widzę takie gadanie, ze poczekam rok, miesiąc, czy dwa, bo framerate na jakimś filmie trochę kuleje, to trochę mi żal takich ludzi. Gra to arcydzieło. Jak można nie zagrać na premierę? Ja nie narzekam na płynność.

Ja mam specjalnie urlop dla tej gry,miałem mieć pudełko z płyta niestety sklepy pokpiły sprawę,mimo że dużo wcześniej zamawiałem wiec cyfra już jest i pobrane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem na One X, bo według zagranicznych i polskich portali jest spora różnica na plus względem Pro.

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gordon Lameman

Już możecie grać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już możecie grać?

Niestety nie. Też chciałem kupić płytę, ale cyfrowa wersja nic mnie nie kosztowała to nie będę narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówiłem dawno temu w empik i wysłali, więc jutro odbiór.

Ale też zamówiłem w karen bo za 219 zł było i oczywiście dzisiaj mail, że dopiero jutro będą mieć u siebie na magazynie, więc do odbioru w poniedziałek pewnie. Oczywiście jak zawsze nie z ich wina. Tak jasne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi