Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz instalacja idzie ciekawe jak długo scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam mieszane uczucia, pierwszy rodział petarda bo coś nowego, teraz kiedy jestem nw końcu drugiego i mam za sobą już trochę godzin to jakoś tak entuzjazm słabnie. Misje może i spoko ale cała reszta czyli ten wielki świat nudzi, bo ile można szukać ziół, zwierząt (skórowanie zrobione jest genialnie, teraz w sumie już na to nie patrzę ale początkowo opad szczęki) itd.

Trochę biednie aktualnie na tym świecie jest a zaznaczam, że mam górną część mapy (od obozu w górę) odkrytą prawie w 100%, wszystko podczas jazdy na koniu.

 

 

Jak zwykle w moim przypadku - już zaczynam żałować, że kupiłem na store na głównym koncie. Forsy już nie odzyskam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam mieszane uczucia, pierwszy rodział petarda bo coś nowego, teraz kiedy jestem nw końcu drugiego i mam za sobą już trochę godzin to jakoś tak entuzjazm słabnie. Misje może i spoko ale cała reszta czyli ten wielki świat nudzi, bo ile można szukać ziół, zwierząt (skórowanie zrobione jest genialnie, teraz w sumie już na to nie patrzę ale początkowo opad szczęki) itd.

Trochę biednie aktualnie na tym świecie jest a zaznaczam, że mam górną część mapy (od obozu w górę) odkrytą prawie w 100%, wszystko podczas jazdy na koniu.

 

 

Jak zwykle w moim przypadku - już zaczynam żałować, że kupiłem na store na głównym koncie. Forsy już nie odzyskam.

 

No to nie źle jesteś w plecy kwasny.gif Tylko płyty się kupuje, jedynie gry do 50zł to jeszcze można kupić cyfrowo.

 

 

Tak pokazuje instalacja

20181028-164727.jpg

Edytowane przez folusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś na żywo grę na xbox x i ps4 pro? W jednym pomieszczeniu na jednym dobrym TV? 4k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam mieszane uczucia...

 

Ja się nie spieszę z grą, gram jedną misje, trochę się poszwendam po okolicy i wyłączam. Granie kilka godzin może przytłoczyć. Co do kupna gier w cyfrze to ja jestem dość skąpy. Nawet promocyjnych gier po 50zł nie kupuję, bo prędzej czy później będą w plusie. Z cyfrowych to biorę tylko multi (BF1 czy TF2), gdzie katuję grę długi okres. RDR2 kupiłem w pudle, mam taki plan, że jak ją przejdę to pogonię i kupię nowego pająka, następnie za pająka kupię GOW3. Gry od R* długo trzymają wartość, więc plan może się udać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zostanie na fajki i piwo :cool:

 

:E

 

Grę trzeba odpowiednio dawkować.

 

Zupełnie inaczej miałem z Assassin's Creed Odyssey, bo sporo nocek nad nią przesiedziałem i cały czas wciągała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie spieszę z grą, gram jedną misje, trochę się poszwendam po okolicy i wyłączam. Granie kilka godzin może przytłoczyć. Co do kupna gier w cyfrze to ja jestem dość skąpy.

 

 

Zalezy jaki masz hype na gre.

Ja mam dosc Assasynow,Codow i innych gier ,dostalem arcydzieło od R* i gram praktycznie cala sobote i niedziele.

Niewiele bylo takich gier,nawet Wiedzmin nasz ktory tez byl wybitny ale klimat czarodziejek to byla troche nie moja bajka, a tu to taki moj swiat z dziecinstwa ,westernow,kowbojow i saloonów ... Ciesze sie grą jak 16 latek ktory pierwszy raz poruchał, od piatku :lol2:;)

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że 4K na PS4pro nie jest natywne i sposób skalowania produkuje troszkę artefaktów. Czy ktoś może jak wygląda sprawa z odpaleniem w 1080p na Pro ? Leci wtedy natywne 1080p bez tego skalowania i obraz jest "lepsz" ? Wpływa to jakoś na FPS ? Są w ogóle jakieś opcje do wybrania graficzne tak jak to było np. w TLOU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś na żywo grę na xbox x i ps4 pro? W jednym pomieszczeniu na jednym dobrym TV? 4k?

 

Alek kupił specjalnie jak to on i mówi, że jest przepaść. No ale on lubi wyolbrzymiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może będę jedyna osoba na labie co zrobi testy ps4 pro vs xbox x w 4k na oledzie.

 

Te testy z digital foundry mnie nie przekonują... A w sieci mało jest rzetelnych porównań, każdy hej tuje wersje ps4 pro a według mnie wygląda całkiem nieźle i nie odbiega raczej zbytnio od innych szachownic.

 

Dziwi mnie ze taki duży portal jak df traktuje temat hdr jak by go nie było.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27% gry za mną. Pomimo rzeczy, które mi się nie podobają bo są wg. mnie włożone na siłę. Gra się miodnie. Obawiam się tylko, że któregoś dnia odpalę i mnie zanudzi ta ciągła jazda konno na tyle, że odłożę tą grę na "potem". (Taaa, mam już odblokowaną szybką podróż, tyle że to niewiele zmienia).

 

Przypominam gram na PS4 Standard i przez ten cały okres rozgrywki dropy były okazjonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba specjalnie nie kupujesz X dla jednej gry? :)

Może dam komuś z rodziny na gwiazdkę, a w miedzy czasie przetestuje tego rdr2 i forza 4, znalazłem fajne zestaw z forza 7 forza 4 i rdr2 za dość atrakcyjna sumkę.

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie porównanie z PC? szczerbaty.gif A tak serio to uwielbiam takie porównanie: zoom 800% i dopatrywanie się różnic na które i tak nikt normalny nie zwraca uwagi bo jest zajęty po prostu graniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj akurat doskonale widać, że tekstury są inne na X i pro i to nie kwestia rozdziałki, co zresztą potwierdza większa objętość gry na X.

0:54'

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież różnice doskonale widać nawet bez powiększania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daje mi to spokoju, nie wierzę zbytnio testy zwłaszcza digital foundry który robi testy wersji 4k a wrzuca filmik 1080p bez jaj.

 

Dzisiaj po pracy, może jutro wydam werdykt jaka jest prawda co do hdr jakości obrazu na pro i xbox x i czy serio jest się czym podniecać.

 

20181029-125756.jpg

 

:E

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może gdzie tą fajkę i książkę znaleźć dla obozu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption 2's HDR support seems to serve no real purpose

Tests suggest it's an upscaled standard dynamic range image.

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2018-whats-up-with-red-dead-redemption-2s-hdr

 

No to tyle jeśli chodzi o zrzucanie mi ze pieprze, a hdr działa super i coś nie tak z moim oled em.

 

Azzazelowi smiga i jest super jak zwykle, tak samo jak panu alkowi :lol2::E

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia z gry na zwykłym PS4? Często zdarzają się jakieś lagi w zatłoczonych miejscach lub przy większej akcji? Od czasu jak grałem w W3 to żadnego singla nie ruszyłem a w RDR2 obejrzałem około 20 minutowy gameplay i klimat mnie przyciąga. Zastanawiam się mocno, żeby zapolować na zwykłe PS4 na black friday, ograć RDR2 i sprzedać. Chociaż z drugiej strony może lepiej ograć znowu wieśka z dodatkami, zajrzeć w każdą dziurę i zanim skończę to może RDR2 będzie już na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...