Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam chyba mały problem. Gdy dotarłem do Saint Denis i udałem się do krawca gra się crashowała, kiedy ponownie włączyłem grę nie ma na mapie ikonki krawca.

Da się to jakoś uratować czy trzeba całą grę przeinstalować?

Edytowane przez WitcherTattoo1234

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem wystarczająco dużo żeby stwierdzić że opowiadasz farmazony zresztą moi przedmówcy jasno dali Ci do zrozumienia że wymyślasz bajki

Poziom Ubi,No bez jaj :hmm:

Przecież zadania poboczne to są mini misje i do tego mające często wpływ na jeszcze lepsze zbudowanie więzi z światem gry, bo wtedy czujemy dopiero, że ten świat żyje wszystko jest w jakiś sposób powiązane.

W tej grze jest tyle aktywności i właśnie świetnych misji pobocznych, że żal je odłożyć na bok.

W odyssey masz wielowątkowe zadania poboczne :hmm::boink:

Może jakąś ich namiastkę i nic więcej.

W Odyssey główne zadania nie są tak złożone jak poboczne w RDR2, lul ... idź zabij kolejnego typa z listy, a po drodze zbierz przedmiot x i zakradnij się w miejsce y... też mi wielowątkowość. :lol2:

Każdy kolejny AC jest jak odgrzewany kotlet, ale kilkukrotnie z posypaną świeżą panierką.

Jest masa genialnych misji pobocznych często rozłożonych na kilka rozdziałów, strasznie dużo tracisz, no ale Ty zawsze na speedrunie gierki zaliczasz i polowe omijasz. Później nie masz w co grać. To już lepiej pozostań na graniu na youtubie, na to samo wyjdzie a zaoszczędzisz. Ty mylisz zadania poboczne z aktywnościami i przypadkowymi spotkanymi osobami, to zupełnie co innego, bo nie gadał byś bzdur, że to poziom ubi.

Dobrze że każdy kto Cię już zna nie traktuje poważnie tego co piszesz

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a trafiłeś na z dziwakami cyrkowymi, elektrycznym krzesłem, zdalnie sterowanym statkiem, z szalonym malarzem z Francji, mnichem i niewolnikami, kanibalami (to nawet nie jest poboczna misja a jest genialna)

Zwyczajnie omijasz wspaniałe zadania. Nie wczuwasz się w ten świat.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz co, widocznie ambitniejsze gry nie są dla Ciebie, skoro nudzą Cię zadania poboczne w W3 i RDR2 a bawią w AC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wytłumaczę Ci bo nadajemy na zupełnie innych falach., Przypominam, ze to rok 1899 więc powinno dać Ci trochę do myślenia i reakcji osób postronnych. Pokazane jest jak sceptycznie podchodzono do wszystkich wynalazków i jak bardo ludzkość posunęła się w rozwoju cywilizacyjnym i technologicznym na przełomie wieków i świat się totalnie zmienił dzięki takim wizjonerom.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tam mnie też nie bawią robilem z musu dla lvl.

Wytłumacz mi co było tak ambitnego w pływaniu stateczkiem i zatapianiu innych?

To z zebrą całkiem fajne :thumbup:

Najlepszy quest w tej grze :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małe pytanko o poboczny quest ze znalezieniem książki dla Jacka:

Jestem już w kolejnym obozie (drugim) i znalazłem dla Jacka książkę w jakimś zawalonym domu - teraz napisane jest, żeby po prostu mu ją dostarczyć ale w obozie Jacka nie ma. :/

Czy jest to jakiś bug czy on w późniejszym czasie wróci i ewentualnie będzie widoczny w jakimś kolejnym obozie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, dlaczego tak ganicie AC Odyssey, bo to naprawdę bardzo dobra gra. Bardziej mnie wciągała niż RDR2. Choć nie zamierzam tutaj porównywać poziomu, bo wiadomo jak jest.

Jeśli chodzi gameplay, jest to gra polecenia, bez dwóch zdań ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje wrocic do tematu gry, a nie siebie nawzajem. I skonczyc offtopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ukończyłem główny wątek Arthura. Genialne zakończenie + klimatyczna muzyka i prawie się rozpłakałem 8:E

Mega mocny akcent na plus :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, czy ktoś gra na Ps4 Slim i jak wyglada gra ? mocno zacina ? da się grać komfortowo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Genialne zakończenie + klimatyczna muzyka i prawie się rozpłakałem 8:E

Mega mocny akcent na plus :)

Twardy jesteś, ja też dzisiaj skończyłem i ryczałem jak małe dziecko, do tego ta muza, zdjęcia, a Artur to teraz moja ulubiona postać, ciężko było uwierzyć ze to nie jest prawdziwy człowiek, tylko postać fikcyjna, komputerowa.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozklejajcie się tak chłopaki nie płaczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Należą się pokłony za realizację, bo mega łapie za serce :) za to zakończenie ode mnie +1 do oceny gry, w skali 10.

Też sporo zależy od tego, jaką ścieżkę wybrało się w grze, bo jest kilka zakończeń. Mi sie udalo, to dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tez to dobre, końcówka była tak mocna sentymentalnie, ze chyba tylko człowiek z kamiennym sercem, by nie uronił łzy.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki zaraz ktoś tu wejdzie i zepsujecie mu zabawę tymi spoilerami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki zaraz ktoś tu wejdzie i zepsujecie mu zabawę tymi spoilerami.

Wiesz w ogóle co to słowo oznacza ? Z tego co widać nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ma bo jednak to nie jest wcale takie oczywiste dla mnie to był spoiler a pisanie czegoś więcej to streszczenie epilogu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę jednak spoilerujecie bo po tych reakcjach już się domyślam co się stanie z Arthurem, więc dzięki.. Wiem jak kończy cały gang, ale koniec danej postaci może przybrać różne kierunki, włącznie z jakimś

porzuceniem tego życia i ucieczką z Sadie w siną dal :E

.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie przez przypadek ze spoilera dowiedziałem się że arthur na koniec umiera na gruźlice, oby to był jakiś smutny żart albo jedno z kilku zakończeń bo właśnie przypadkowo bym wtedy sobie zepsuł świetną zabawę

O właśnie tak :)

Edytowane przez BuShMaN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi