Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że ta wiadomość zainteresuje wszystkich fanów gier R*. Dzisiejszego wieczora gruchnęła wiadomość, że Dan Houser, główny scenarzysta Rockstar Games i zarazem wiceprezes opuszcza firmę wraz z dniem 11 Marca po prawie rocznej przerwie.

 

https://ir.take2games.com/node/26571/html

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. I właśnie zacząłem się martwić o kolejne GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też, ale na pewno maczał w nim palce, bo nie wierze, ze gta6 nie powstaje. poza tym może bedzie zatrudniony inny równie dobry scenarzysta, ktory czuje o co chodzi. R mimo wszystko dba o marke.

Edytowane przez wd5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. I właśnie zacząłem się martwić o kolejne GTA.

Od jakiegoś czasu przeczuwam, że GTA VI to będzie takie GTA Ultimate, ostatnie GTA starej gwardii i prawdopodobnie ostatnia tak wielka gra R* na premierę. Na całe szczęście ze scenarzystów został jeszcze Rupert Humphries i Michael Unsworth.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta wiadomość zainteresuje wszystkich fanów gier R*. Dzisiejszego wieczora gruchnęła wiadomość, że Dan Houser, główny scenarzysta Rockstar Games i zarazem wiceprezes opuszcza firmę wraz z dniem 11 Marca po prawie rocznej przerwie.

 

https://ir.take2games.com/node/26571/html

Ajć wielka szkoda i już powoli zaczynam obawiać o przysłośc R, a może nie będzie tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent Leslie Benzies też jakiś czas temu odszedł.

Ja wiem, że niby pojedyncze osoby ale przy ilu dev'ach już się tak mówiło, a potem Blizzard i BioWare. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polatałem sobie dzisiaj trochę :E Jadę sobie,a tu nagle takie coś :E Poza tym wywaliło mnie chyba z pięć razy dzisiaj z okazji błędu połączenia :E

 

HkTR4q1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producent Leslie Benzies też jakiś czas temu odszedł.

Ja wiem, że niby pojedyncze osoby ale przy ilu dev'ach już się tak mówiło, a potem Blizzard i BioWare. :E

Czyli co początek końca R☆?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie ale warto mieć windows game mode na on przy moim sprzęcie? Albo ogólnie zawsze mieć on? Czy może dać off i się nie martwić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po spokojnym przemyśleniu sprawy myślę, że o GTA VI możemy być spokojni. Biorąc pod uwagę, że Dan poszedł na "urlop" wiosną 2019 roku, GTA VI musiało być w tym czasie już w pełni zaprojektowane a scenariusz raczej był już skończony, została czysta produkcja. Do tego firmą cały czas rządzi jego brat dla którego historia, świat przedstawiony i narracja są wszystkim. Po GTA VI myślę, że wszystko może się stać i faktycznie może to być początek końca R* jakiego znamy. Zgaduję, że odejście Dana jest związane z tym co słyszymy od jakiegoś czasu czyli z naciskami T2 na R* aby wypuszczali więcej gier i częściej wypuszczali sequele swoich największych marek a Dan zawsze podkreślał, że nie są fabryką gier.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie ale warto mieć windows game mode na on przy moim sprzęcie? Albo ogólnie zawsze mieć on? Czy może dać off i się nie martwić?

Sprawdź, ja mam ON, na nowszych wersjach windy raczej działa poprawnie ten tryb i zapobiega mieleniu systemu podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź, ja mam ON, na nowszych wersjach windy raczej działa poprawnie ten tryb i zapobiega mieleniu systemu podczas grania.

Ok dzięki za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie ta gre na steamie to gra bedzie odpalana przez steam, czy musze instalowac jakies dodatkowe aplikacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie ta gre na steamie to gra bedzie odpalana przez steam, czy musze instalowac jakies dodatkowe aplikacje?

RSL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po spokojnym przemyśleniu sprawy myślę, że o GTA VI możemy być spokojni. Biorąc pod uwagę, że Dan poszedł na "urlop" wiosną 2019 roku, GTA VI musiało być w tym czasie już w pełni zaprojektowane a scenariusz raczej był już skończony,

 

 

No nie wiem,dla mnie juz GTA 5 było zbyt cukierkowe i dla mie gta 4 pod wzgledem klimatu i fabuły było lepsze.

Ale nie mozna zjesc ciastka i miec ciastko ,musza powrócic do powaznego klimatu a nie tej dziecinady z 5.

Potrafili zrobic RDR2 ,to niech ida ta drogą i dadzą cos podobnego fabularnie.

 

P>S RDR 2 ,drugi raz przechodze 6 rodział i oskar za to ,tyle w temacie.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi ze startem fabuły?

Zaczynam gre tworze swojego zioma, startuje fabuła z jakims transportem więźniów na pustyni, wylaczam gre odpalam jeszcze raz i nagle pyk i jestem inna postacią w jakiejs burzy snieznej, tak ma byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi ze startem fabuły?

Zaczynam gre tworze swojego zioma, startuje fabuła z jakims transportem więźniów na pustyni, wylaczam gre odpalam jeszcze raz i nagle pyk i jestem inna postacią w jakiejs burzy snieznej, tak ma byc?

 

Odpaliłeś OnLine (więżniowie), a drugi raz fabułę single ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłeś OnLine (więżniowie), a drugi raz fabułę single ;)

 

Heh ok xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odzyskać konia?, zrobiłem ostatnią misję 3 rozdziału przed wyjazdem do Saint Denis. I drugi koń był ciągle w tym obozie w clemens point. I był ze mną aż do misji z czyszczeniem tej opuszczonej chaty z gangu szubrawców. I odkad pojechałem z Dutchem do Saint Denis, konia nigdzie nie ma na radarze, w stajni też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. I właśnie zacząłem się martwić o kolejne GTA.

Wygląda na to, że nawet bardziej niż braku Dana powinniśmy się obawiać działań T2. Prosto z najnowszego raportu finansowego

 

“Take-Two’s development pipeline over the coming years is the largest and most diverse in our history, including releases from our largest franchises, new IP and a broad mix of gameplay experiences, all designed to captivate and engage audiences well beyond initial release.

 

Rak w postaci GAAS zatacza coraz szersze kręgi :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w tym miasteczku Valentine i rzeczywiście chrupnęło kilka razy od początku gry, głownie przy pociągu i kilka razy właśnie w miasteczku, ustawiania wszystko wysokie w 1440p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem,dla mnie juz GTA 5 było zbyt cukierkowe i dla mie gta 4 pod wzgledem klimatu i fabuły było lepsze.

Ale nie mozna zjesc ciastka i miec ciastko ,musza powrócic do powaznego klimatu a nie tej dziecinady z 5.

Potrafili zrobic RDR2 ,to niech ida ta drogą i dadzą cos podobnego fabularnie.

 

P>S RDR 2 ,drugi raz przechodze 6 rodział i oskar za to ,tyle w temacie.

 

Jeśli tak zrobią, to GTA VI będzie nudną katastrofą. Powtarzaliśmy to w GTA IV. Sama fabuła i klimat były OK, ale szybkość animacji i wiele innych rzeczy było na zdecydowanie gorszym poziomie niż w GTA V. GTA V to było najlepsze połączenie wszystkich GTA V - zniszczenia, ale nie za mocne, dynamiczna gra. Po prostu idealna gra, żeby nie marnować czasu na głupie dotarcie do celu, a po prostu grać i cieszyć się z rozgrywki.

 

Red Dead Redemption 2 jest przez swoje powolne animacje nieco denerwujące. Przyrównałbym tę grę właśnie do takiego GTA IV pod względem mechaniki. Jest zdecydowanie słabiej niż w GTA V. Gry mają w końcu dawać przyjemność, a nie frustrować. GTA IV było powolne, ale RDR2 to miejscami przesada.

 

W GTA V przesadzili ze stabilnością samochodów w drugą stronę. Marzy mi się połączenie dynamizmu GTA V i miękkości GTA IV pod względem fizyki - to byłoby najlepsze GTA wszech czasów.

Edytowane przez Filip454

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak zrobią, to GTA VI będzie nudną katastrofą. Powtarzaliśmy to w GTA IV. Sama fabuła i klimat były OK, ale szybkość animacji i wiele innych rzeczy było na zdecydowanie gorszym poziomie niż w GTA V. GTA V to było najlepsze połączenie wszystkich GTA V - zniszczenia, ale nie za mocne, dynamiczna gra. Po prostu idealna gra, żeby nie marnować czasu na głupie dotarcie do celu, a po prostu grać i cieszyć się z rozgrywki.

 

 

Zauwaz jedno....RDR2 to zupełnie inaczej skonstruowana gra.Ta gra ma przedewszystkim grać na emocjach i w pewnym sensie przywiazywac do postaci.Dlatego to wszystko dzieje sie tak a nie inczej.Dlatego są te dialogi,teksty ,rozmyślania o życiu i jego przemijaniu.

Sam bohater to dobry przykład jak człowiek może sie zmieniać.

Kulminacją ma być AKT 6 do ktorego jestesmy przygotowywani przez wczesniejsze 5.Cała moc tej gry.

Ja czułem sie jakbym Artura znał jakies kilka lat.

Tak Rockstar potrafił to zrobić.

Pozatym nie rozumiem ,za cholere nie rozumiem zarzutu ze ta gra jest za wolna/Pytam kiedy i gdzie?

CO misja to albo strzelanie,albo jakis poscig itd,gdzie tu mamy wole tempo,sama mapa przeciez tez nie jest jakas mega ogromna w porówananiu do np AC Odyseey.

Dlatego 100 razy wole aby powstawały tego typu gry z takmi postaciami czy lekcjami życia niz jakies bełkoty dla 15 latków,w sumie o niczym,jak duza czesc dzisiejszych gier.

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...