Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Kompik w sygnie, ustawiam detale Ultra, odpalam grę i...20fps. Dafak?

 

 

No niestety ale ta gra masakruje na ultra. Zmniejsz jakosc wody na srednie, wylacz teselacje drzew a reszte pomieszaj wysokie/ultra. Bedzie zdecydowanie lepiej z iloscia fps a graficznie gra niemal nic nie straci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompik w sygnie, ustawiam detale Ultra, odpalam grę i...20fps. Dafak?

Odpal YT i zobacz sobie jakie trzeba mieć ustawienia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PinSleep

Zacznijmy od tego co masz na myśli pisząc Ultra. Bo gra ma 4 presety Ultra(razem wszystkich prestów jest 20 :E) i do tego jeszcze pozwala wyjść wyżej poza nie. Jak dałeś wszystko na max i dojechałeś MSAA to w sumie i tak dobry wynik :E

 

I jak wyżej sprawdź sobie ustawienia i co na co wpływa i ile mocy zabiera np. na:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko do części nie ma dostępu.

Jest jakaś lista które można ukonczyc na spokojnie po 6 rozdziale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale kiedyś widziałem jakiś guide jak zrobić grę na 100% i tam było wymienione co trzeba zrobić po kolei i w jakim rozdziale, aby niczego nie pominąć.

 

Ogólnie spora część misji pobocznych dalej będzie dostępna po zakończeniu gry, tak samo jak kości dinozaurów czy ryby do złowienia etc., spotkania z nieznajomymi chyba też większość.

 

Ale część misji trzeba wykonać w trakcie gry bo są mocno powiązane fabularnie z Arturem, tak samo jak misje czy zlecenia od członków bandy.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ta gra to Crysis naszych czasów. Znalazłem optymalne ustawienia w necie. Teraz High/Ultra i 50fps. Ołkej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale kiedyś widziałem jakiś guide jak zrobić grę na 100% i tam było wymienione co trzeba zrobić po kolei i w jakim rozdziale, aby niczego nie pominąć.

 

Ogólnie spora część misji pobocznych dalej będzie dostępna po zakończeniu gry, tak samo jak kości dinozaurów czy ryby do złowienia etc., spotkania z nieznajomymi chyba też większość.

 

Ale część misji trzeba wykonać w trakcie gry bo są mocno powiązane fabularnie z Arturem, tak samo jak misje czy zlecenia od członków bandy.

Z tego co zauważyłem to ominąłem coś z misji od bandy jak np. zbieranie określonych rzeczy dla danej osoby ale nie wiem czy to też zalicza się do 100%.

Edytowane przez TomoS92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem sterowniki do grafiki - boost fps'ów do 80. Posiedziałem więc jeszcze trochę w ustawieniach, większość (z 80%) ustawiłem na Ultra i jest 40 - 50fps. Chyba tak zostawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem ostatnio vulkan vs dx 12. Na dx12 są co ok 1 min ścinki (RX5700XT), a na vulkanie ich nie ma - jest płynniej. Do tego +1-2 fps więcej na vulkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz mogę napisać, że GTA VI będzie grą popularniejszą bo zwyczajnie to tytuł dla szerszego grona odbiorców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to całkiem inna skala. Marka Gta jest budowana od wielu, wielu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleka droga do GTA VI.

Edytowane przez jarecki94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to całkiem inna skala. Marka Gta jest budowana od wielu, wielu lat.

Nie no wiadomo,GTA to GTA. Ja pamiętam jak łupało się w jedynkę na PSX ;) I ta kamera z góry :E Ech...stare czasy :) Ale co z RDR :hmm: Mogliby zrobić jakieś duże DLC :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daleka droga do GTA VI.

Ale już bliżej niż dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja launchera i samej gry ;) Wersja gry to teraz 1232.30

 

5LeLQuS.jpg

 

Po próbie uruchomienia gry wyskoczył komunikat o zainstalowaniu sterowników 442.29 lub nowszych. Ale ruszyła na 441.87

 

6472865100_1582212382_thumb.jpg

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie to samo co było na konsole kilka dni temu to żol, bul i klaśnięcie pośladkami w gratisie z mojej strony. Okaże się za jakiś czas jak Rockstar raczy wypuścić listę zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy czytaliście

 

Oczywiście, pozostaje jeszcze kwestia zapełnienia tej mapy, ale, powiedzmy sobie szczerze, GTA V poradziło sobie z tym zadaniem o niebo lepiej, niż Red Dead Redemption 2.

 

Hahaha...nie. Co do tych plotek to fani je już "przeorali" niczym pole. Niemniej jeśli plotki związane z Project Americas się potwierdzą to chyba tak jak w Vice City, będę w to grał przez kolejne 20 lat :E Oczywiście w sensie, że do Vice City ciągle co jakiś czas wracam.

 

Ale już bliżej niż dalej ;)

 

Bliżej owszem ale dalej z prawie 3 lata jak nie niemal 4. Wcześniej niż jesienią 2022 nie wyjdzie. Jedno jest pewne, nadchodzi istny behemot, do którego nic nawet nie doskoczy poza może jedynie...GTA VII :E

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że mamy oficjalne potwierdzenie na temat błędu ERR_GFX_STATE, który nareszcie został naprawiony ( :hmm: ) zgodnie z najnowszym komunikatem Rockstara.

Po instalacji najnowszych sterowników Nvidii 442.37 można usunąć z launchera parametr "-ignorepipelinecache":

 

RDR2 players with NVIDIA graphics cards should update to the GeForce Hotfix Driver Version 442.37 and remove any command line arguments.

Na to wygląda i tak to rozumiem, chociaż wzmianka o tym błędzie nadal wisi w FAQ :Ehttps://support.rockstargames.com/articles/360040482073/Red-Dead-Redemption-2-on-PC-crashing-with-ERR-GFX-STATE-error

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że mamy oficjalne potwierdzenie na temat błędu ERR_GFX_STATE, który nareszcie został naprawiony ( :hmm: ) zgodnie z najnowszym komunikatem Rockstara.

Po instalacji najnowszych sterowników Nvidii 442.37 można usunąć z launchera parametr "-ignorepipelinecache":

 

 

Na to wygląda i tak to rozumiem, chociaż wzmianka o tym błędzie nadal wisi w FAQ :Ehttps://support.rockstargames.com/articles/360040482073/Red-Dead-Redemption-2-on-PC-crashing-with-ERR-GFX-STATE-error

Zainstalowałem wczoraj te stery,zmieniłem na Vulcan bo chciałem zobaczyć jak to api dziś działa,odpaliłem online i ...bach,wywaliło mnie z gry z tym błędem (po raz drugi od premiery). Zmieniłem z powrotem na DX12 i przez 3 godziny które wczoraj grałem spokój. A może teraz będzie wywalać tym,którym gra działała bez problemów :hmm::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej Rockstar, po prawej gracze:

 

tumblr_luq05eUk851qzrdsmo1_400.gif

 

Przy okazji śmieszki z reddita:

 

7vpentc8n5i41.png

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wczoraj te stery,zmieniłem na Vulcan bo chciałem zobaczyć jak to api dziś działa,odpaliłem online i ...bach,wywaliło mnie z gry z tym błędem (po raz drugi od premiery). Zmieniłem z powrotem na DX12 i przez 3 godziny które wczoraj grałem spokój. A może teraz będzie wywalać tym,którym gra działała bez problemów :hmm::E

Jeszcze nie grałem, ale jak będę to dam znać ~80% czasu gry to na Vulkan API lecę. Na DX12 kapkę gorszy fps. Ale niezależnie od API gra stabilna.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co grają online,też Was często wywala z gry z powodu rozłączenia z netem? Może mam coś w routerze nie tak :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kek, na pewno nie masz niczego nie tak z routerem, świnie z Rockstara w pełni swoich nieudacznych możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...