Skocz do zawartości
DzejC

Red Dead Redemption 2

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam zainstalować aktualizację 2004 do Windows 10 (najlepiej na czysto). Gra wyraźnie dostaje kopa. Szczególnie będzie to widać na słabszych konfiguracjach.

Jeszcze byłbym w stanie w to uwierzyć dzięki WDDM 2.7 i lepszemu wsparciu dla Variable Refresh Rate oraz Hardware-accelerated GPU Scheduling ale póki co brak sterowników dla Nvidii.

W 2004 mieli usprawnić zużycie CPU więc pewnie póki co w tym rzecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem. Absolutnie fenomenalne przeżycie, bo ciężko inaczej nazwać ukończenie tej epickiej gry. Dotąd z żadnym bohaterem nie udało mi się zżyć tak jak z Arthurem Morganem. Smutek i pustka...

 

Gierka trafia do mojej listy topek i detronizuje Wiedźmina 3. I mówię to jako wielki fan książek i gier.

 

Żałuję, że posiadając PS3 nie ograłem nigdy pierwszego RDR.

 

Kto jeszcze nie grał, niech nie czeka!!

Tak samo, ale RDR1 ograłem.

 

U mnie wstrzymali.

 

Z asystenta pobierzesz i zainstalujesz, ale podobno sporo bugów. Ja sam zainstalowałem na próbę, niby wszystko działało, ale odinstalowałem. Zainstaluję po beta testach. A kompa słabego nie masz więc fpsów ci nie przybędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie.

Ja dosyć nieśmiało (i głównie szeptem, żeby Wiesiek nie słyszał), ale... mam podobne odczucia.

 

Ja sam nie wiem - Wiedźmin 3 czy RDR2? U mnie obie są na podium :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mając zakupioną grę po przez epic games można bez problemu modować grę RDR II tak jak inne gry np Civilizations czy GTA V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "fenomenu" (według mnie fenomenu) RDR2 - warto dodać, że dosyć często, po ograniu jakiejś gierki pozostaje właśnie pustka, ale jednak nie chce się siadać do niej "od nowa" dzień po dniu (oprócz mojej córy! :) ), ale RDR2 jest tak dobrze skonstruowana, że grając w nią drugi raz można bawić się równie dobrze, jak za pierwszym razem, bo... zwykle idziemy w stronę fabuły. Szybciej lub wolniej, ale jednak. I w mało której grze AŻ TYLE TRACIMY, nie dotykając ABSOLUTNIE WSZYSTKIEGO. Grając w inne gry, zwykle możemy pograć drugi raz na przykład podejmując inne decyzje, itd. - OK wiadomo - ale w zasadzie kończąc grę, to mamy ją (zasady / mechaniki) w jednym palcu! Niewiele jest takich gier, jak RDR2, że grę skutecznie kończysz (i to grając z namaszczeniem, a nie skrótami do brzegu) i później trafiasz na art albo film na YT i mówisz - "o shit! ale czad! tego nie widziałem!" Zaczynasz drążyć temat i okazuje się nie widziałeś połowy gry! A co śmieszniejsze, że podobnie z samymi mechanikami - "o kurde! nie wiedziałem, że w tej grze tak w ogóle można!"... a gra skończona.

 

Moja córa zafixowała się na grubo właśnie i drąży (gra drugi raz) i podrzuca mi jakieś ciekawostki.

 

Np. taka z dziś.

"Hej ojcze. :) Tego to się nie spodziewałam !?!  NPC może interweniować i Cię ratować, tak jak zwykly gracz!"

Mój link

 

Ja np. zawsze miałem wąty, że cokolwiek zrobię, zawsze dostaję kulkę.

Córa mówi:, "to po co, jak narwaniec łapiesz za broń w zadymie i otwierasz ogień?. Poddaj się. Trafisz do paki. Zwiejesz, albo cię ziomy uwolnią". :)

 

Mówiąc innymi słowy. Ja gram, córa gra i każde z nas ma inne doświadczenia... z tej samej gry.

Zatem wyjątkowo przyjemnie można w nią grać po raz drugi, bo nadal okrywa się sporo nowego.

 

A czy mając zakupioną grę po przez epic games można bez problemu modować grę RDR II tak jak inne gry np Civilizations czy GTA V?

Tylko w singlu.

W online za mody grozi lepa od R* :(.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie być gołosłownym, jak pooglądałem sobie filmiki tego chłopaka (wybiórczo, żeby nie psuć sobie zabawy jednak, bo ciągle gram,a chcę jak najwięcej dotknąć samemu i być zaskoczonym, niż łazić na siłe i "szukać", bo ktoś tam był) i stwierdzam, że ja, to gram chyba w inną grę, niż ten koleś :).

 

UWAGA - DUŻO SPOILERA.

KTO NIE GRAŁ - NIE KLIKA!

 

VIDEO

 

...a tych filmikow napstrykał ze 20! ;)

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo.

 

no i ja tez. Gra jest świetna, może początek nieco drętwy ale całościowo miód. RDR1 mniej mi sie podobał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Np. taka z dziś.

"Hej ojcze. :) Tego to się nie spodziewałam !?!  NPC może interweniować i Cię ratować, tak jak zwykly gracz!"

Mój link

 

 

Tego jeszcze nie widziałem :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy save z wersji Ultimate na Steam będą pasować do wersji Ultimate na Epicu? Ograłem sobie prolog na dziadówie steam za 10 PLN na allegro i teraz chce skorzystać z promocji w Epicu. Jakieś problemy są z epiciem w RDR2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to bardziej film, taki styl gameplayu mi strasznie spasował, fabuła bardzo fajna, pobocznych opcji mnóstwo i te spotkania z nieznajomymi, gra rządzi się swoimi prawami to jest strasznie spoko, choć misje jak wspominacie liniowe mi to akurat w ogóle nie przeszkadzało, przecież tak jest w 99% gier :hmm:

 

Niewiem jak bym grę odebrał nie grając w jedynkę czytaj red dead Redemption nie revolver, pewnie też bardzo dobrze, ale po przejściu jedynki i teraz grając w dwójkę, odczucia są mega Zajebiste, aż mi szkoda się robi Johna, jak przypominam sobie jego z pierwszej części. Kto nie grał jeszcze w dwójkę, polecam zacząć od jedynki, gra robi się jeszcze lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jedynka dzieje się po 2.

Doskonale o tym wiem. I właśnie dlatego o tym wspominam, moim zdaniem lepszy odbiór gry jest jak wcześniej się grało w 1, widok Johna no bezcenny, pamiętając jak kończy się jedynka... Mimo tego że grałem kilka lat temu (kupiłem xboxa specjalnie dla gta v, i skata, to ograłem RDR) to pratycznie pamiętam wszystko, a smaczki w 2 spotęgowały jeszcze bardziej odbiór gry, do tego zmierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż będzie za 50 zł :E

No to sobie poczekasz :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czas :E GTA V się doczekałem, doczekam się i tego.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam czas :E GTA V się doczekałem, doczekam się i tego.

Królem wczucia czasu jestem ja!

 

GTA V nie dotykałem nigdy.

W końcu (tyle lat!) stwierdziłem, że są granice i trzeba oddać cesarzowi, co cesarskie i wycelubić w końcu jakiś symboliczny grosik i wrzucić do biblioteki (kupki wstydu). szczerbaty.gif

Wycebuliłem ileś tam - nie pamiętam (nadal nie grałem).

 

A nazajutrz... dali wszystkim free! lol2.gif

To jest wyczucie czasu! mad2.gif

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trupa w piwnicy w Rhodes i co teraz? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakop :E

A da się tak :brow: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyli serwery w RDR 2 i GTA 5, #BLM co za bzdura lol2.gif, a jak w Hongkongu akcja była to nic nie zrobili. kwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyli serwery w RDR 2 i GTA 5, #BLM co za bzdura lol2.gif, a jak w Hongkongu akcja była to nic nie zrobili. kwasny.gif

No teraz zamiast siedzieć w domach i grać będą robić zadymy w ramach protestów :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie to jest :lol2:. No, ale będą mieli co robić niektórzy podczas tej krótkiej przerwy:

 

3Ic5XNI.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Królem wczucia czasu jestem ja!

 

GTA V nie dotykałem nigdy.

W końcu (tyle lat!) stwierdziłem, że są granice i trzeba oddać cesarzowi, co cesarskie i wycelubić w końcu jakiś symboliczny grosik i wrzucić do biblioteki (kupki wstydu). szczerbaty.gif

Wycebuliłem ileś tam - nie pamiętam (nadal nie grałem).

 

A nazajutrz... dali wszystkim free! lol2.gif

To jest wyczucie czasu! mad2.gif

 

Moim zdaniem powinieneś w tę grę zagrać. Tak po ludzki. Większość ludzi, którzy uzyskali darmową licencję to gracze, którzy nigdy w to nie zagrają, albo wejdą na Online na 2 godziny i wyjdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś w tę grę zagrać. Tak po ludzki. Większość ludzi, którzy uzyskali darmową licencję to gracze, którzy nigdy w to nie zagrają, albo wejdą na Online na 2 godziny i wyjdą.

Większość ograła na ps3/x360, duża część jak wyszła wersja pc to witaminka. Nawet kto ma na pc oryginał na innej platformie to i tak zabrał z epuca, ponieważ za free. Osobiście to GTA to taki obowiązek aby zagrać, nie ważne w jaką część, alr po prostu trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinieneś w tę grę zagrać. Tak po ludzki. Większość ludzi, którzy uzyskali darmową licencję to gracze, którzy nigdy w to nie zagrają, albo wejdą na Online na 2 godziny i wyjdą.

To chyba nie ja, mam już 45h w GTA V w singlu i ciągle mi mało. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś ograniczenia w grze,typu postęp od którego można wytwarzać przedmioty np.torbę na materiały lub jakieś przedmioty przy ognisku typu strzała z dynamitem...receptury niby wykupione a materiały na torbę dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w te RDR2, ...i takie ładne, takie hamerykanskie i tak chwalę za każdy detal,

ale przeszedłem misję weteran (z Hamishem Sinclairem) i chyba ich poyebao!

Zawiedli mnie w tym aspekcie!

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...